Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

20 kwie 2009, 15:52

ramonka, ja czesto budze sie w nocy i spac nie moge, ale pomecze sie pomecze i dalej spie, ale o 5 rano nie dalabym rady wstac.

Tez nie chcialabym przenosic Dzidziusia, wole urodzic w terminie, albo troszke przed :-)

Dzisiaj mamy piekna pogode. Za chwilke zjem z mezem obiadek i na spacerek. Czuje sie jakby juz lato bylo, a nie wiosna.
Jak tak patrze na suwaczek to widze jak ten czas leci. Kwietniowki rodza, majowki juz prawie, a My nastepne :-D

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

20 kwie 2009, 15:55

Ja znow nie mam spania od 5 przewracałam sie z boku na bok moze dlatego ze o 21 juz spałam jak zabita.
Ja mam tak samo strasznie dziwne mam pory do spania, np. o godz. 8 wieczorem juz spie a za to w nocy sie budze i nie spie z 2 godziny. Albo wczorajszej nocy to wogole nie moglam zasnac az do 2 w nocy.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

21 kwie 2009, 09:49

Dzien dobry :-D
Mi dzis udało sie pospac :ico_brawa_01: choc i tak sie budziłam :ico_sorki:
Stawiam wielkie ciacho :ico_tort: za kolejne okienko :ico_szoking:

Wczoraj byłam na szkole rodzenia. Okazało sie ze w moim szpitalu w ostatnim tygodniu maja jest dezynfekcja :ico_noniewiem: wiec musimy cierpliwie czekac do czerwca co by sie nie działo :ico_oczko:
Do tego moj Tomek jedzie w maju na 3 tygodniowe szkolenie :ico_placzek:
nie chce tak długo zostawac sama i to juz na koncowce ale co zrobie :ico_noniewiem: moze jechac jeszcze we wrzesniu ale chyba lepiej teraz, bo pozniej jeszcze gorzej bedzie mi zostac samej z dzieckiem :ico_noniewiem:

ewusia75
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 185
Rejestracja: 18 paź 2008, 22:51

21 kwie 2009, 10:15

Czesc,nic nie pisalam bo jakos tak nie szlo.Nadal szukamy 3pokoji w rozsadnej cennie ale w tym kraju to chyba nie istnieje! :ico_zly:
Od poczatku ciazy do dzisiaj przytylam 18kg wiem ze duzo ale coz taki moj urok,ogolnie czuje sie dobrze.Mala dosyc duzo kopie i daje znaki o sobie co do bolow to mam skurcze no i jak duzo stoje lub chodze to brzusio twardnieje.
Za tydzien mam 3 usg juz sie nie moge doczekac chcialabym zobaczyc niunie no i jestem ciekawa ile wazy.buziaki

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

21 kwie 2009, 19:53

Witam czerwcowki!
Jakos nie mam weny do pisania...
Cala noc bolaly mnie nogi, takze budzilam sie czesto. Wlasciwie ciagle mi dokucza ten bol, ale w dzien to jakos inaczej znosze. Bylam juz na spacerku, ale wybiore sie jeszczeraz, bo jest przepiekna pogoda i musze jak najczesciej chodzic to chociaz troche kondycje podtrzymam o ile wogole ja mam.
Od wczoraj mam takie dni, kiedy towarzyszy mi niepokoj w zwiazku ze zblizajacymi sie narodzinami Oliwierka. Ciesze sie, ale mimo wszystko sie boje.

ewusia75, ja tez jestem niezadowolona z naszego mieszkania, ale co zrobic. Staram sie cieszyc z tego co mam, bo zawsze sa ludzie ktorzy maja gorzej.

ramonka, zawsze sobie pomysl,ze moglby jechac w czerwcu no i to byloby juz znacznie gorzej, wiec ciesz sie, ze to maj :-)

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

21 kwie 2009, 22:13

zawsze sobie pomysl,ze moglby jechac w czerwcu no i to byloby juz znacznie gorzej, wiec ciesz sie, ze to maj
moze i tak choc gdyby było w czerwcu to pewnie nie pojechałby tylko wybrałby wrzesniowy termin wiec nie pociesza mnie to bardzo :ico_oczko:
Jakos dam rade :ico_sorki:

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

22 kwie 2009, 02:41

Stawiam wielkie ciacho za kolejne okienko
Gratulacje!! Z checia zjem...mniam

ewusia75
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 185
Rejestracja: 18 paź 2008, 22:51

22 kwie 2009, 09:30

hej
ziolo007-no niby inni maja gorzej ale ja juz nie patrze na innych mysle o komforcie mojej rodziny.
Wczoraj ogladalismy dwa ale coz daleko no i nie ukrywam ze towarzystwo to poraszka balabym sie zeby moj syn sam poszedl po pieczywo! :ico_zly:
Strasznie bola mnie nogi w kostkach a przeciez malo chodze.
milego dnia!

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

22 kwie 2009, 09:39

no niby inni maja gorzej ale ja juz nie patrze na innych mysle o komforcie mojej rodziny.
masz racje, gdyby tak pocieszac sie tym ze moze byc gorzej to nigdy bysmy nic nie zmienili w swoim zyciu :ico_sorki:

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

22 kwie 2009, 18:05

no niby inni maja gorzej ale ja juz nie patrze na innych mysle o komforcie mojej rodziny.
Tak, ja tak samo na to spogladam, wiadomo kazdy chce ulepszyc swoje zycie, a nie patrzyc na innych.

Dziewczyny, ja to juz myslalam wczoraj wieczorem, ze rodze, czulam sie tragicznie. Czulam skurcze az od zoladka do dolu brzucha. Do tego strasznie mnie bolaly plecy. Myslalam, ze wczoraj juz nie wytrzymam i tylko myslalam, ze jestem zmeczona ostatnio ta ciaza. I chce juz urodzic. Ranki sa nawet ok, ale wieczorem to juz sie czuje zle. Zreszta ja jestem niska osoba i moj brzuch wychodzi bardzo na wierzch i jest duzy (niektore dziewczyny, przewaznie wysokie nosza dzieci biodrowo). No i doslownie ta cala macica i dziecko naciska mi na pluca i zoladek, zle mi sie je i czesto mi sie zle oddycha. Dobrze, ze moja siostra przyjedzie w przyszlym tygodniu mi pomoc posprzatac i przygotowac rzeczy dla dziecka bo nie mam wogole na to energii. Aaaa....i zapomnialam wam napisac, ze w piatek skonczylam juz prace i dobrze bo juz teraz to nie bylabym w stanie pracowac.
No i w koncu musze ta torbe przygotowac, bo jeszcze nic nie mam.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość