antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

20 kwie 2009, 11:00

kkasiaaa, ja tez lubie karmic i uwazam ze to wielka wygoda, zawsze przy sobie, w odpowiedniej temperaturze i za darmo hahahahahahahahaha
Fakt, ze trudniej się gdzies wyrwac, ale w sumie jak zaczyna się podawac inne posiłki to juz spokojnie mozna się wybrac gdzies na dłuzej :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

20 kwie 2009, 11:59

Widze ze temat cycusio nadal na tapecie. Ja juz sie nie wypowiadam, bo mam swoje zdanie i tyle :-D

My w srode na szczeponko kolejne :ico_olaboga: juz sie boje, malutki potem tak płacze cały dzien ze szooook :ico_placzek:

Znowu dzis ładna pogoda u nas to zaraz mykniemy na podworko. A powiedzcie dziewczyny, czy wy macie juz tak na spacerowki wozki???
Ja mam taki wielofunkcyjny i juz doscy dawno jako spacerowy zrobiony, znaczy nie tak całkiem na siedzaco, bo Filip jeszcze nie umie łądnie sam siedziec, ale coraz czesciej sie podnosi i zastanawiam sie czy całkiem tego mu nie wyprostowac na siedzaco??

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

20 kwie 2009, 18:19

ja o cycu nic nie powiem, bo zwyczajnie nie wiem jak to jest jak się karmi w ten sposób, ale mam nadzieje, że przy drugim bąblu się nam uda..

Wiolka, ja mam tak na pół leżąco, bo jasiek jeszcze nie siedzi sam stablinie, ale czasami go sadzam tak na chwile, bo się wkurza, że nic nie widzi, ale to max 10=-15 min bo później zasypia i wózek wraca do poprzedniej pozycji..

Jasiowi już mija to zapalenie łojotokowe, skóra wraca do ładu i całe szczęscie, bo paskudnie to wyglądało..

Ja przesiedziałam dzisiaj pół dnia u fryzjera, od 8.30 do 14, robiłam balejaż, później próbne czesanie i powiem Wam, że jestem zachwycona, bardzo mi sie podobało..

Miłego wieczorku, zaraz do nas przychodzą znajomi, musze troche ogarnąć, bo syfilis nieziemski..

[ Dodano: 2009-04-20, 21:57 ]
Właśnie pojechali od nas znajomi.. z dwoma córkami jedna 10, druga 3 lata w ciężkim szoku, że nasz Jasiek chodzi spać o 20, jak przyjechali to akurat musieliśmy go kąpać, bo była właśnie 20 i tak się już dopominać, że głowa mała.. stękał, marudził.. Kurcze jakoś mi nie bardzo pasuje jak goście tak późno przyjeżdzają i siedzą do nocy..

Po za tym zajechana jestem niby pół dnia siedziałam tylko u fryzjera, ale jestem wypompowana.. za to dumna jestem z fryzurki ślubnej:-D nie myślałam, że z mojej długości (mam takie troche do ucha) a fryzjerka zrbiła mi takie cuda, że szczęka opada!!

Lece spać, dzisiaj pewno znów wstaje do Jasia, wczoraj P miał wstawać, ale spał tak mocno ze mały wybudziłby sie zupełnie i rozwył wiec sie podniosłam buuuu...

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

21 kwie 2009, 09:06

#ania#, Maja tez chodzi spac o 20, kąpenie mamy kolo 19. Przerabialam tez zapalenie skory ale to juz dawno, mała miała 2 miesiace. Super ze z fryzury jestes zadowolona. Ten dzien nadchodzi wilekimi krokami :)

Ja nadal karmie cycusiem ale najwiecej w nocy, bo w dzien to juz niekoniecznie. W ogole malo Maja je, w nocy cycus ze dwa razy, potem kolo 11 pol deserku, potem w ciagu dnia z raz cycus, ale tak tylko sie napije, no i jakis soczek po drodze. Przed spanie flaszka, czasme juz nawet 240, ale sporadycznie.

wiola85, ja tez wiecznie na dworze, wychodze kolo 11 i wracam na kapanie. W miedzyczasei karmieni i przeiwjanie u mojej mamy :)

W srode konczy mi sie urlop. JEZU TO JUTRO!!!!!!!!
Wykombinuje L4 do konca miesiaca i po weekendzie majowym do pracki. Ale tylko do polowy czerwca bpo WAKACJE !!!!!!! Czasem dobrze byc belfrem :) Maz idzie na wychowawczy od maja do przyszllego czerwca :)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

21 kwie 2009, 19:04

Ja tez kompie małego o 20, wczesniej jak był malutki to o 21 ale teraz przestawiłam godzinke, przynajmniej mam wieczor dla siebie :-)

blumek, no do pracy, ale masz fajnie ze tylko miesiac :ico_brawa_01:
oooo a maz na wychowawcze???? fajnie :-D
Ja jestem od jutra na wychowawczym, dzis dzwoniła szefowa ze mam przyjechac sobie po kasiurke za urlop tegoroczny, nie wiedziałam ze mi to wypłaca, po policzyła mi to po maciezynskim i potem dopiero wychowawcze leci.
No fajnie zawsze jakis grosz sie przyda :-D

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

22 kwie 2009, 09:37

My też na dworku jak najwięcej, bo ślicznie i szkoda w domu siedzieć. Zresztą chłopcy nie dają mi posiedziec spokojnie, tylko ciągle chcą na placyk albo do parku. I dobrze, bo jak się wyszaleją to lepiej śpią i dzionek szybciej mija.
Ja też mam wózek na poł-leząco, Mela lubi patrzeć co się dzieje dookoła.

Moje dzieciaczki też ok 20 idą spac, ja tez chcę miec troche czasu dla siebie. W dodatku musimy wstawać wcześniej jak starszak idzie do szkoły na rano, więc nie ma co buszować po nocy....

A dziś pospaliśmy do 8!!!! Bardzo mi się to podobało :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

22 kwie 2009, 09:46

Hej dziewczyny:)
Wczoraj bylismy na szczepionce:)Jas super, smiał się, smyk jeden:)
Ale mam inne zmartwienie...Jas mając 5 miesiący mierzy tylko 62 cm...jest ponizej 3 centyla:(Przybiera na wadze ładnie, wazy teraz 6800, ale ten wzrost to zdecydoawnie za mało:(Lekarka mówi aby sie tym nie martwic, ze niedługo sie wszystko unormuje, ale wiecie jak to jest....matka i tak bedzie przezywac..
Ja na wychowawczym jestm juz od 10 kwietnia...takze moja wypłata w tym miesiacy wynosiła az 470 zł hahaha, a w przyszłym juz zero...Ale jestem z Jasienkiem i to jest najwazniejsze:)#ania#, trzymam kciuki aby wszystko poszło tak jak sobie to wymarzyłas:)
Pozdrawiam

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

22 kwie 2009, 10:17

asiula_o, siatki centylowe są (jak kazde normy) orientacyjne. Pewnie że fajowo jak dziecko jest w 50 centylu - czyli dokładnie w środeczku, ale z drugiej strony jesli lekarka mówi ze nie ma się czym przejmować, to nie musisz się martwic na zapas. Są dzieci, które rosną wolniej początkowo, a potem dopiero nadrabiają. Weź też pod uwagę wasz wzrost.....
Ja jestem niewysoka, Duży Miś to duuuuży człowiek, a chłopcy wcale nie są specjalnie duzi jak na swój wiek, zwłaszcza starszak - jest drobny i szczupły. Tak więc nie ma reguły, spokojnie. Młodszy tez był raczej z tych niższych dzieci przez długi czas, dopiero niedawno wyskoczył w górę troszkę.

Pewno, że jesteśmy specjalistkami od zamartwiania się :-D :-D :-D ale jesli lekarki nie niepokoi wzrost Jasia, to luzik. Nic się nie martw.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

22 kwie 2009, 10:35

A wiec jestesmy po szczepieniu a to wymiary małego:
Waga 9700kg :ico_szoking: :ico_szoking:
Wzrost 87cm, tak napisala w ksiazeczce, ale jakos nie chce mi sie wierzyc chyba sie pomyliła predzej 78 :ico_oczko:
Głowka 41
klatka piersiowa 44cm

No ma wymiary rocznego dziecka, ale nie mam sie przejmowac bo teraz po pol roku to bedzie juz mniej przybierał, no i jak bedzie sie ruszał wiecej raczkował czy chodził to wyszczupleje :-D
A itak teraz przez 6 tygodni przybrał niecały kilogram, a wczesniej przybierał 1,5 na miesiac, wiec jest lepiej :-D
Teraz spi, ale biedactwo płakało a płakało, jeszcze mam dziurawa opone w wozku, a nikogo nie ma w domu, wiec nigdzie nie wyjade, bede musiała na rekach go na dwor wziac ojjj biedne te moje rece :ico_olaboga:
Szkoda ze jeszcze sam nie siedzi, to by sie zabawił na kocyku :-)

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

22 kwie 2009, 11:36

wiola85, Filipek to kawał chłopa :-D :-D :-D

asiula_o sprawdziłam w książeczce, to mój starszak w wieku 6 miesięcy mierzył 67 cm, więc tez nie dużo.
Nie wiem ile ma Mela, bo ostatnio jej nie zmierzyli....pewnie przy następnej wizycie się dowiem.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość