Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

22 kwie 2009, 18:01

najswiezsze wiesci od ejustysi :ale dzis jestem szcześliwa dostałam skierowanie na cc napisze wszystko jak bede w domku !!!

ale ja sie ciesze !!! bedziemy miec majowe dzieciątko
ale sie cieszę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: az sie popłakałam ze szczescia :ico_placzek: :ico_placzek:

fortunata_fofa, dobrze że jednak nic takego sie Twojej mamie nie stało :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
napewno to strasznie wygląda oby szybko wydobrzała :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:



u mnie była znajoma z dzieciaczkami Magda się pobawiła,byłysmy na spacerku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

22 kwie 2009, 18:30

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jestem już, teraz Was troche zasmuce bo te skierowanie to dopiero na przyszły tydzień, ale teraz jak już wiem i mam konkretną date to mi sie wydaje jakby to jutro było i na 100% czas szybko zleci bo musze wszystko isc kupic, jakąs wode do picia i jedzonko do szpitala a więc tak: Pan doktor zbadał malutkiego usg i mówi, że waży 3810 g - no koń wielki i, że do 1 maja to on prawdopodobnie 4500 g dobije i bedzie problem z porodem, a no i że ten brzuszek jest większy od główki, ale to żadna wada bo ( jak sie okazało koleżanka co po drodze wstąpiliśmy do niej też 7 miesiecy temu urodziła synka i miał większy brzuniu i to po porodzie wraca do normy) no, ale poród byłby ciężki i dziecku mogłyby wypaść barki przy porodzie więc lepiej nie ryzykować, gdybym poszła do niego w poniedziałek jutro miałabym cc, ale tak to pierwszy wolny termin ma na środe bo na jutro nie moze mi dać bo musze dzien wcześniej sie zgłosić do szpitala. Wieć we wtorek o 8 rano mam już być w szpitalu no i co najważniejsze nie we włocławku bo on tu nie pracuje tylko w sierpcu (jakieś 60 km) ale po ostatniej wizycie co mnie nie przyjeli to sie bardzo ciesze, że tpo tak sie zakończy, a no i ten doktor co całą ciąże mi prowadził osobiście bedzie robił cc między 8 a 10 rano w środe. Jestem taka szczęśliwa, popłakałam sie facetowi jak głupia i potem szłam z mężem całą droge i płakałam, teraz to już mi nic humoru nie popsuje, rozmawiałam przed chwilą z synem i mu opowiedziałm jak to będzie, żeby sie nie bał i , że za tydzien o tej poże będzie miał już za sobą pierwszą kupke i karmionko, Boże nawet nie wiecie jaka jestem szczęsliwa, teraz to ten czas mi zleci byle do poniedziąłku a we wtorek już bede w szpitalu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a teraz już wklejam fociaki wiktorowego pokoiku, znaczy sie firanek

[ Dodano: 2009-04-22, 18:40 ]
Obrazek

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

22 kwie 2009, 18:40

Ejustysia wieści rewelacyjne :ico_brawa_01: .Zaczynamy wielkie rozpakowywanie :ico_brawa_01: .Jak już mały bedzie na świecie będę płąkała razem z tobą. Kurcze tylko kilka dni i będziesz miałą swpjego synka przy sobie.Nic tylko pozazdrościć.Wielkie gratulacje .Wieści rewelacyjne.

[ Dodano: 2009-04-22, 18:41 ]
Śliczne firanki.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

22 kwie 2009, 18:46

Śliczne firanki.
dziękuję

Powiem, Ci, że do tej pory jak człowiek nie znał dnia ani godziny to byłam niespokojna, czas mi sie strasznie dłużył, bałam sie, że z 2 tygodnie przenosze i wogóle nie widziałam konca, a teraz to już mam czarno na białym na papierze date i godzine i szczęście moje nie ma granic, wydaje za 5 praktycznie dni bede w szpitalu i teraz nic sie nie liczy, mój synek jest zdrowy i za tydzien o tej porze bede go miała przy sobie, wydaje mi sie jakby to jutro miało być, ale cudownie

Obrazek

a to mój bilet do szczęścia:)

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

22 kwie 2009, 19:15

Bileciek godny pozazdroszczenia. Nie dziwię się,że jesteś szczęśliwa. Mnie też najbardziej dobija ta niepewność kiedy mój maluszek postanowi się urodzić a ty już masz wyznaczony dzień i godzinę no chyba,że Wiktor jednak psotanowi urodzić się wcześniej?Nie wiadomo co ma zaplanowane.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

22 kwie 2009, 20:05

no chyba,że Wiktor jednak psotanowi urodzić się wcześniej
ważne, że na 100% nie później :) A ja zresztą mam przeczucie, że mój synek by sie urodził dużo po terminie bez pomocy :) Nie będzie żałował, mamunia go bardzo kocha i sie nim tu dobrze zaopiekuje

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

22 kwie 2009, 20:31

Nie będzie żałował, mamunia go bardzo kocha i sie nim tu dobrze zaopiekuje
oj to to ja akurat nie watpie !!! troszke ci zazdroszcze ze znasz date narodzin swojego szkraba .....ja to pewnie poczekam sobie jeszcze z miesiac !!!!

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

22 kwie 2009, 20:37

No w to ,że będzie mu dobrze i się nim dobrze zaopiekujesz nie wątpie.Jak ja bym chciala wiedzieć kiedy mój maluszek bedzie z nami.Już mi sie sprzykrzył widok pustego łóżeczka i wózka i ubranek, któych nikt chwilowo nie nosi.No ale uwierzę mojemu lekarzowi ,że w każdej chwili mogę urodzić i pracuje nad swoim rozwarciem i robię wszystko co może wywołać wcześniejszy poród.Jak narazie działą bo skurcze się nasiliły więc są szanse ,że niedługo też przytule swojego małęgo uparciucha.

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

22 kwie 2009, 21:27

:-) Witajcie . Ja też dziś po wizycie u Karolka wszystko w porzadeczku wazy ok 3kg to jak na taką chuderlawą maumsie to jest smok . W całej ciąży przytyłam 10kg
:-) :-) :-)
Do spotkania z Nim ciut czsu zostało bo jeszcze nic takiego sie nie dzieje co by sygnalizowało ze akcja porodowa w toku. Ciesze się bpo z jednej strony chciałabym mieć synka już w objeciach z drugiej to dopiero 36 tydz a kazdy dziweń dla naszych ,aluszków jest dobry. Oleńkę ur w 40 tyg 4 dni przed terminem może Karolek tez sie tak pokarze na swiecie :-) :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

23 kwie 2009, 07:37

Ja też dziś po wizycie u Karolka wszystko w porzadeczku wazy ok 3kg to jak na taką chuderlawą maumsie to jest smok . W całej ciąży przytyłam 10kg
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
pracuje nad swoim rozwarciem i robię wszystko co może wywołać wcześniejszy poród
ja tez próboje nad tym pracowac ......no ale sie okaze z jakim skutkiem najpózniej za 4 tyg. :-D

nawet jesli przyjdzie mi czekac jeszcze mieciac .....trudno jakos to przezyje a tak jak napisała barbara kazdy dzien dla maluszka w brzuszku jest bardzo wazny ....czekam teraz do wizyty 5 maja , zrobia mi wszystkie badania ....ktg a wtedy to juz zrobie wszystko zeby urodzi przed 12 maja :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość