Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 kwie 2008, 15:39

:ico_brawa_01: czesc dziewczyny :ico_brawa_01:
Pati85 pisze:dziewczyny a mozna farbowac wlosy w ciazy bo musze pofarbowac teraz jak bede w Pl mam blond pasemka a chce teraz cale na braz zrobic,
ja farbuje niedlugo -nie mowie juz o tym ze dobre ciocie moje juz mi zabraniaja nawet malowac paznokcie w ciazy :ico_szoking: pewnie moze jeszcze nie bede sie goli i uzywac dezodorantu :ico_olaboga: :ico_puknij: bez przesady jakby tak patrzec to na ulice bym sie bala wyjsc no bo spaliny... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

03 kwie 2008, 16:43

Ja bym chyba nie wyszla z domu z kilometrowym odrostem :ico_noniewiem:
Bez przesady z ta ostroznoscia :ico_haha_01:
Jednak sie nie znamy Martus,bo ja pochodze z Jeleniej Gory,a twarz masz kompletnie nie pospolita,bardzo piekna i oryginalna.A moz na jakiejs wyprzedazy na siebie wpadlysmy i mi utkwilas w pamieci :ico_oczko:
Jarac mi sie chce jak sto!Ale obiecalam sobie,ze nie rusze,za to jak urodze,to juz pod szpitalem odpale fajke :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 kwie 2008, 17:49

miszka pisze:A moz na jakiejs wyprzedazy na siebie wpadlysmy i mi utkwilas w pamieci
no moze a bywasz w bristolu bo ja na zakupy tam chodze albo jade do Swindon czasem w niedziele walesam sie po care bootsach(czy jakos tak) :-D
miszka pisze:Jarac mi sie chce jak sto!Ale obiecalam sobie,ze nie rusze,za to jak urodze,to juz pod szpitalem odpale fajke
podziwam za konsekwentnosc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a jak tam Ci dzien w pracy minal i do kiedy bedziesz do pracy chodzila?

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

03 kwie 2008, 19:26

mmarta81 pisze:podziwam za konsekwentnosc a jak tam Ci dzien w pracy minal i do kiedy bedziesz do pracy chodzila?
Robie co moge ,zeby nie palic,ale jak mam ogromnego stresa to mowie do meza-"Chociaz Ci odpale"-no i mu odpalam fajeczke :ico_wstydzioch: Chociaz juz dawno tego nie zrobilam :-)
Jezeli chodzi o prace,to nie bardzo mam wyjscie,jezeli chce dostawac pelne macierzynskie ,to musze pracowac do konca czerwca.Nie chce rzucac pracy,bo w zasadzie po 18 miesiacach chetnie bym tam na pol etatu wrocila :ico_noniewiem: Ale zycie pokaze jak bedzie.
W kazdym razie na teraz mam dosc pracy,wolalabym sie juz skupic na ciuszkach,wozkach itp

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 kwie 2008, 19:38

miszka pisze:ezeli chodzi o prace,to nie bardzo mam wyjscie,jezeli chce dostawac pelne macierzynskie
no tak wiadomo kasa sie przyda ja jak tylko dowiedzialam sie ze jestem w ciazy zarejestrowalam sobie dzialalnosc gospodarcza zeby dostawac kase-ale nie wiem czy to bedzie tyle samo co ty bo to bedzie przez 9 miesiacy okolo 120F tygodniowo-no wiec sie przyda.Mi sie w domku juz starsznie nudzi ale co zrobic chcialam nawet poszukac cos na 2lub 3 miesiace ale maz mowi ze bez sesu bo czeka nas preprowadzka a pozniej jade do Plno wiec ma racje troche bedzie latania i dzwonienia z ta zmiana adresow wszedzie :ico_olaboga: pozniej mam zamiar starac sie o ten zasilek rodzinny i cos tam jeszcze jest wiec chyba nie bedzie zle :ico_oczko:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

03 kwie 2008, 20:56

mmarta81 pisze:pozniej mam zamiar starac sie o ten zasilek rodzinny i cos tam jeszcze jest wiec chyba nie bedzie zle
ale to juz jak sie dzidzia urodzi,wczesniej nic nie zalatwimy.Mnie tez zabija ta zmiana adresow,zreszta bede sie prawdopodobnie przeprowadzac do innej dzielnicy,wiec czeka mnie tez zmiana poloznej i adresu w szpitalu a to nie bedzie latwe bo mam ustalone konsultacje i USG az do czerwca i to co 2 tygodnie,wszystkie na stary adres.Bedzie motanie!
Nie wiesz czy juz wprowadzili to 200£ w 6 miesiacu ciazy na owoce?Bo ja bym chetnie skorzystala :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 kwie 2008, 21:02

miszka pisze:ale to juz jak sie dzidzia urodzi,wczesniej nic nie zalatwimy
no dokladne.
miszka pisze:Mnie tez zabija ta zmiana adresow,zreszta bede sie prawdopodobnie przeprowadzac do innej dzielnicy,wiec czeka mnie tez zmiana poloznej i adresu w szpitalu a to nie bedzie latwe bo mam ustalone konsultacje i USG az do czerwca i to co 2 tygodnie,wszystkie na stary adres.Bedzie motanie!
ja mam dokladnie to samo ale co tam jakos sie przezyje tutaj czesto ktos sie przeprowadza wiec chyba sa przyzwyczajeni do zmian adresow i nie beda marudzic :ico_sorki:
miszka pisze:Nie wiesz czy juz wprowadzili to 200£ w 6 miesiacu ciazy na owoce?Bo ja bym chetnie skorzystala
:ico_szoking: ja nic o tym nie slyszalam ale ja bym tez chetnie te 200F przyjela na jabuszka :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

03 kwie 2008, 21:11

mmarta81 pisze:ja mam dokladnie to samo ale co tam jakos sie przezyje tutaj czesto ktos sie przeprowadza wiec chyba sa przyzwyczajeni do zmian adresow i nie beda marudzic
Masz racje sama juz zmienialam 2 razy,ale mimo zmiany z revenue dalej wysylaja na stary adres,juz im kurcze 5 razy mowilam,zeby sie ockneli,a oni mi z uporem maniaka to samo od 2 lat,boje sie ,ze ze szpitalem bedzie to samo :ico_sorki:
mmarta81 pisze:ja nic o tym nie slyszalam ale ja bym tez chetnie te 200F przyjela na jabuszka

Mieli glosowac taka ustawe,tak wiesz zamiast witamin w pigulce,dostajesz 200 na owocki ,slyszalam o tym w radio jeszcze latem zeszlego roku,wiec moze juz sie sprezyli :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 kwie 2008, 21:27

miszka pisze:Mieli glosowac taka ustawe,tak wiesz zamiast witamin w pigulce,dostajesz 200 na owocki ,slyszalam o tym w radio jeszcze latem zeszlego roku,wiec moze juz sie sprezyli
no kurde przydaloby sie 200 na owocki to duzo :ico_brawa_01:
miszka pisze: 5 razy mowilam,zeby sie ockneli,a oni mi z uporem maniaka to samo od 2 lat,boje sie ,ze ze szpitalem bedzie to samo
wiesz co no miejmy nadzieje ze szpital mysli bardziej niz revenue :ico_olaboga: dobrze jesli ktos ze starego adresu podesle ci poczte nia nowy adres ale w naszym przypadku nie ma co na to liczyc :ico_puknij:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

03 kwie 2008, 22:13

mmarta81 pisze:starego adresu podesle ci poczte nia nowy adres ale w naszym przypadku nie ma co na to liczyc
Raczej nie mam na co liczyc,bo to mieszkanie po nas pewnie bedzie stalo puste z pol roku :ico_haha_01:
Spadam do lozka.
Buziaczki,do juterka

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość