Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

23 kwie 2009, 22:16

hejka:) :-)
my po wizycie u naszej p,dr
mały waży 7390g i mierzy 69cm,więc chyba ok
mały dostał dzis jajeczko zrobione na parze i odrobince masełku,nie za bardzo chciał jesc bo to juz nie papka :-D ale zjadł,i chyba mu nic nie było,żółteczko dostał juz kilka dni temu w zupce
bałam sie ze bedą chcieli uzupełniac mu szczepienia,ale chyba raczej bedą trzymac sie tej tabeli która mam z norwegi,musze zadzwonic tylko do pani ktora zajmuje sie szczepieniami,bo dzis jej nie było,tak bym chciala,bo skoro tam dzieci tak szczepia i żyja to znaczy ze jest ok,a ja tak sie boje tych szczepien,normalnie jak czytam ze cos sie stalo po szczepieniu dziecku,to poprostu :ico_placzek: :ico_placzek: więc wole ich unikac jesli moge
u nas pogoda cały czas piękna,wczoraj troszke popadalo,ale dzis znowu ładnie
milej nocki życzę :-)

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

23 kwie 2009, 22:21

A propo zoltka - mam je podawac od 7 miesiaca, ale w jakiej formie? Jak sie je robi na parze? :) Myslalam, ze na twardo normalnie :D zwlaszcza, ze mala nie chce mi jesc papek i myslalam, ze to bylby niezly pomysl bo by sobie pogryzala :) i czy robiac zolto jednego dnia moge drugiego uzyc tej drugiej polowki? Jak myslicie? Ja w sumie chyba zapakuje w prozniowy pojemnik i bede uzywac :)

Pokaze Wam jeszcze nowa mine Niny - powtarza jaj non stop, udaje grozna i pluje do niej :ico_szoking: co z niej wyrosnie? Nie wyglada z nia atrakcyjnie, ale nie przegadam jej :P

Obrazek

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 kwie 2009, 22:58

yoanna, mina boska :ico_brawa_01: az sie wystraszylam :ico_haha_01: a jak by mnie oplula to juz wogole bym uciekla :ico_oczko:
co do tej spacerowej laski to pewnie Twoja reakcja byla przesadzona ale ja bym zrobila tak samo :-) :ico_oczko:
co do zoltka to tak jak juz pisalam nie mam pojecia :ico_noniewiem: ja jeszcze nic nie dawalam :ico_noniewiem:
mam nadzieje ze dziewczyny wiedza :ico_sorki:

Agusia1982, kurcze teraz to i ja sie zaczelam bac tych szczepien :ico_chory:

Slonko a kiedy Antek zaczol tak smigac???tak z dnia na dzien???Bo ja sie martwie ze Iga jeszcze nie raczkuje :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

24 kwie 2009, 09:23

Witam

chcialam Wam napisac, ze dzis jestem ostatni dzien na forum, przeprowadzamy sie juz jutro i nie bede miala neta nie wiem na jak dlugo, takze chcialam Was poinformowac.

yoanna, zdjecia Niny super, a mina pierwsza klasa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A co do jajeczka, to podajesz zoltko ugotowane na twardo, polowe co drugi dzien.
A sama nie wiem czy mozna potem podac tamta polowke jajka, w sumie jak lezaloby w lodowce, ale nie jestem pewna wiec w blad nie bede wprowadzac

Agusia1982, no to dobrze Nicolasek wazy, wydaje mi sie , ze w sam raz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja tez sie boje tych szczepien, ale ja od razu pytam lekarza jak trzeba jakas szczepionke i wtedy ona mi o wszystkich skutkach jakie moglyby wystapic informuje, ale sama wiadomosc , ze moglo by sie cos stac, :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 kwie 2009, 10:35

witam z ranka :ico_brawa_01:
zapomnialam Wam wczoraj napisac ze bylam u tego osteopaty a dzis nocka super 1 40 i 4 no i o 7 ja do wyra wzielam i tak wstalysmy o 9 :-D
Pati no to czekamy na Ciebie

pogoda sie troszke u nas popsula :ico_noniewiem: ale jeszcze jest wczesnie wiec zobaczymy.
ja ruszam do sklepu z zabawkami bo oczywiscie musze cis kupic dla siostrzenca i siostrzenicy :-D
milego dnia :ico_sorki: :ico_brawa_01: :-D :ico_haha_02: :-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

24 kwie 2009, 10:58

ja ruszam do sklepu z zabawkami bo oczywiscie musze cis kupic dla siostrzenca i siostrzenicy :-D
milego dnia :ico_sorki: :ico_brawa_01: :-D :ico_haha_02: :-)
udanych zakupkow

slonko, slicznie Antek juz raczkuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mmarta, czytalam, ze sie martwisz tym, ze Iga nie raczkuje, nie martw sie, mojej kolezanki corcia ominela raczkowanie i jak zaczela chodzic to i zaczela tez raczkowac.
A ogladalam na TVN program i tam fizjopterapeuta wypowiadal sie, ze nie kazde dziecko musi raczkowac i to nie zonacza nic zlego, po porstu omijaja ten etap wiec sie nie martw kochana.

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

24 kwie 2009, 11:00

Hej Moje mamuśki jak samopoczucie ,my w końcu już w domku podróż mieliśmy spokojną bo maly caly cas spal :ico_szoking: myslalam ze mi dziecko podmienili :ico_haha_01: :ico_haha_01:
w domku wyladowalismy po 1 w nocy i polożylam go bez mycia do łóżeczka i sapl do 7 rano bez pobudki :ico_brawa_01: , nastepnego dnia pojechalismy na zakupy bo lodówka pusta dobrze ze wcześniej zrobilam zapasy dla malego :ico_sorki:
Kacper praktycznie caly dzien odsypial wiec ja sprzatalam wypakowywalam, normalnie nie wiem ale moj piotrek to taki syfiarz byl sam w chacie 10 dni a ja zastalam cala podloge ublocona :ico_zly: ,a i nowy zkup zrobil kieliszki do wódki, wiec niezla byla tu impreza pewnie :ico_noniewiem:
Domek juz prawie posprzatany teraz czeka mnie urzadzanie bo wiecie przeprowadzalam sie na 3 dni przed wyjacdem to dopiero był hard core :ico_olaboga:
dzis jedziemy kupic krzselko do karmienia bo maly ladnie juz siedzial mi u mamy
aaaaaaaaaa i wszyscy mamy jakiegos wirusa maly temperatura i sraczka i dotego jesc nie chce od wczoraj, a my tez jakas gorączka ale bez objawó kaszlowych lub wycieków z nosa,
ostatnio ważyłam malego u mamy i mial juz osiem kilo jak wrocilismy to polowa ubranek ktora zostawilam poszla w odstawke bo za mala :ico_haha_01:

Witam sie z wami doczytalam was ale jakos tak mi sie pomieszalo żę nie wiem co której odpisać :ico_sorki: :ico_sorki:
Sarenka witaj :-)

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

24 kwie 2009, 11:24

slonko--boski wasz szkrabek,,,fajny z niego raczek:-)
aida---witaj,,wbilam sie w dyskusje,ale ominelam watek twojego wyjazdu.TAk wiec nei wiem gdzie bylas itd:-(
Agusia--super wyniki.Tez sie boje szczepien,ale moj lekarz fachowiec w tych sprawacg,pozatym sam ma dzeici i idealnie odradza.
yoanna--Zalezy jaka to kolezanka.Ale i ja bym sie niezle wkurzyla.A tamta nie ma meza??Spodobaly im sie wspolne spacerki no no.Nieladnie :ico_nienie:
Ninka fajnuchna,a minki to przejsciowe,napewno jej takie na wieki nie zostana:-)

Nie podaje narazie zadnych zupek.Eryczek ma prawdopodobne uczulenie na marchew a do tego mega zatwardzenie.Wczoraj mpomoglam mu termometrem to zrobil twarda kupke i do tego w formie kabanosa.Biedny maluszek.Nie moge patrzec jak cierpi,a w nocy malo co spi.kreci sie wierci.Nigdy nie mial takich zastojow kupkowych.
Czekam na telefon od mojego lekarza.Nie wiem co robic,czy podawac sloiki czy wstrzymac sie bo w pon. jedziemy do Pl na 2 tygodnie wiec nei chce by sie problem poglebil.

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

24 kwie 2009, 15:00

witam sie i ja! :-)
Wczoraj mpomoglam mu termometrem to zrobil twarda kupke i do tego w formie kabanosa.Biedny maluszek.
wiem cos o tych kupkach,mój biedaczek tez sie długo męczył,ale wiesz co ,właśnie od kiedy zaczęłam mu podawac zupki,owoce i soczki,to kupka sie unormowala i teraz jest 2 nieraz 3 razy dziennie :-D ale nadal twardawa,z tym ze juz sie nie siłuje ani mu nie pomagam
witaj adia super ze już jestescie :ico_brawa_01:

Pati szkoda ze musisz zniknąc ale oczywiscie super ze juz na nowe mieszkanko,niech sie wam supeer mieszka!!!! :ico_brawa_01:będzie nam brakowało Naszego przystojnego kawalera!!!
Myslalam, ze na twardo
wiesz cio ja bym chyba na twardo nie podało dziecku,słyszałam od mamy ze nie powinno sie podawac na twardo maluszkom jajka ,moze bolec brzuszek,a jeśli chcesz podac zółtko to możesz do zupki zaparzyc,poprostu do gorącej zupki dodac zółtko i ono sie zaparzy,ale poczytaj dokładnie na necie,bo nie jestem pewna do konca,ja dałam mojemu wczoraj całe jajeczko,zrobiłam tak: na garnuszek z woda połóżyłam talerzyk i to na palniku ,dałam odrobinke masełka i jak sie rozpusciło to wbilam jajeczko i tak mieszałam i sie zrobiło,cały czas musi byc na palniku, mały zjadł,ale chyba nie za bardzo mu smakowalo :ico_noniewiem:
yoanna Ninka super,i super minka -grozna jak nie wiem co!!!! :-D
u nas piękna pogoda a mój mały śpi :ico_noniewiem: miałam isc do mamy,ale nie będe go budzic,a o 16.45 po moją niunie do szkoły

chaton_ania
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1342
Rejestracja: 31 sty 2009, 20:10

24 kwie 2009, 19:05

Masakra - po dwoch tygodniach jazd mamy kolejne 4 zebole do kompletu. W koncu nie jestem zombie.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości