myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

26 kwie 2009, 20:10

cześć no i już mamy koniec wekenndu jutro do pracy :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: Dziś mieliśmy zakręcony dzień Dominika obudziła się dziś o 6 rano :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: i nie dała mamusi i tatusiowi pospać i co najciekawsze o 9 rano zasneła na podłodzę ja coś robiłam w kuchni i wracam do okoju a Dominika śpi w najlepszei tak pospała do 10-30 a tak zazwyczaj a raczej o 11 idzie śpać.Coś jej się dzisiaj pokręciło.Na obiad poszliśmy do dziadka Andrzeja,a po obiadku na cmentarz.I w drodzę na cmentarz znowu zasnęła na godzinkę :ico_puknij: :ico_puknij: Przed chwilą skończyliśmy kąpiel i już śpi bo jutro musi wstać o 6-30
a ja jestem padnięta

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

26 kwie 2009, 20:33

jejku to faktycznie Dominisi się poprzestawiało :ico_olaboga: ale może taki dzień miała :ico_oczko: :ico_oczko: zazdroszczę ci tak wczesnego położenia córki spać,ja muszę czekać do 22 zanim hanię położę :ico_zly: ,a potem mężu pojedzie do pracy i czekają mnie samotne noce :ico_zly: :ico_placzek:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

26 kwie 2009, 20:44

zazdroszczę ci tak wczesnego położenia córki spać,ja muszę czekać do 22 zanim hanię położę
moja córcia od urodzenia chodzi spać najpóżniej o 19-30 i ja też z tego się cieszę bo mymy wieczory dla siebie :ico_wstydzioch:
aniawlkp86, a o której Hania wstaje rano? bo Dominisia o 6 najpózniej o 7 :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2009-04-26, 20:48 ]
Wpadłam się pochwalić ze 11 maja idę do fryzjera ,chłopaki to geje ale fryzurki robią super,kobietki mówią że jek myją głowę to można odlecieć na fotelu a jedna mówiła ze miedzy nogami miała mokro bo tak było zajebiście :ico_szoking: :ico_szoking:
11 maja sama sprawdzę co oni za cuda robią

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

26 kwie 2009, 21:04

moja córcia od urodzenia chodzi spać najpóżniej o 19-30 i ja też z tego się cieszę bo mymy wieczory dla siebie :ico_wstydzioch:
aniawlkp86, a o której Hania wstaje rano? bo Dominisia o 6 najpózniej o 7
u nas jest dokładnie tak samo. Ja też się bardzo cieszę, bo przynajmniej wieczorem mogę cokolwiek w domu zrobić, albo zwyczajnie odpocząć.

[ Dodano: 2009-04-26, 21:09 ]
Ja oszaleję w tym łóżku! A leżę dopiero od piątku. Uwierzycie, że od leżenia boli mnie tyłek?
Ja się łudzę, że za tydzień wstanę, a moja mama właśnie mnie poinformowała, że będzie mi pomagać w maju i czerwcu a w lipcu i sierpniu teściowa!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: czy ona oszalała????? Jaki sierpień?? :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

26 kwie 2009, 21:13

Hania zasypia po 22 a wstaje między 8 a 9,potem o 13 ją kładę i śpi z godzinkę-półtorej :ico_sorki: :ico_sorki: kiedyś chodziła spać najwcześniej o 21 i do 9 rano spała,ale budziła się w nocy ze dwa razy. mam nadzieję że kiedyś pójdzie wcześniej spać,nawet o 20.30 :-D :-D byłabym w siódmym niebie :ico_oczko:

sama jestem ciekawa jakie cuda działają ci fryzjerzy :-D jeżeli tak dobrze robią to sama bym skorzystała z ich usług :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

26 kwie 2009, 21:45

Był czas, że Kuba tez spał do 9, a wieczorem nie chciał iść spac przed 22. Miał wtedy kilka miesięcy. Ale sama stopniowo go przestawiłam. Nastawiałam swój budzik codziennie na 7 i on mimo, że ma pokoik daleko od naszego tez się budził. Kilka dni i się sam przyzwyczaił. Ja całe życie wstawałam 5-6 więc 7 to dla mnie prawie luksus :ico_oczko: a dzięki temu korzysta z dnia. Mam sąsiadkę, której roczna córeczka chodzi spać o 1 w nocy a wstaje w południe. Wyobraźcie sobie zimą dziecko wstaje o 12, a o 16 słońce zachodzi! A sąsiadka jeszcze się dziwiła co ona taka markotna :ico_puknij:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

26 kwie 2009, 22:39

ale ja nie lubię wstawać wcześniej niż o 8,tylko najlepiej żeby hania szła wcześniej spać,a żeby tak było to by musiała wcześniej wstawać a to chyba nie dla mnie :ico_sorki: :ico_sorki: a sąsiadka to naprawdę jakaś głupia :ico_puknij:

[ Dodano: 2009-04-27, 11:46 ]
witam :ico_brawa_01:
widzę,że od rana nikt tu nie zaglądał :ico_placzek: czemu tu tak cichutko?? :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

27 kwie 2009, 12:04

Moje chłopaki idą spać ok. 20. I ja też jestem zadowolona z tego :-D A wstajemy ok 6.15 bo do przedszkola maszerujemy :-D W zimę miałam problem ze spaniem Adasia, bo spał akurat wtedy, kiedy musiałam iść po Jasia. Często go budziłam i marudny potem był przez cały dzień. Było przymusowe przestawianie na jedną popołudniową drzemkę i udało się :ico_sorki: Adaś kładzie się spać ok. 13.30 i śpi nawet 3 godziny :ico_szoking:
A my wczoraj byliśmy na imieninach u wujka. Ja zapobiegawczo założyłam buty na wysokim obcasie :-D Nieczęsto to się zdarza, żeby mój mąż z imprezki wracał trzeźwy. Dzieci bardzo zadowolone z wyjazdu, bo to zawsze odmiana, a Adaś to nawet usnął na kolanach u cioci patrząc na kury :-D Był taki zmęczony...
A w tym tygodniu w końcu wyjaśnią nam się ważne sprawy, np moja praca i kredyt. Trzymajcie kciuki, żeby pozytywne decyzje były :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Jeszcze jedna sprawa, napiszcie ile wyrazów znają wasze maluszki? I jakie to wyrazy? Szwagierka radzi iść do logopedy, ale ja sama nie wiem, może jeszcze poczekam z miesiąc :ico_noniewiem: ja już sama nie wiem... Adaś troszkę mówi, np tata, da, ta, czasami mama, baba a jego ulubionym "słowem" to jest uuuuuuuuu. Myślicie, że to mało?

[ Dodano: 2009-04-27, 12:09 ]
ale ja nie lubię wstawać wcześniej niż o 8,
Ja też jestem śpiochem i lubię wylegiwać się w łóżeczku :ico_wstydzioch: ale w zeszłym roku do pracy musiałam wstawać o 4.30 i dałam radę :-D
widzę,że od rana nikt tu nie zaglądał
ja zaglądnęłam, ale muszę przyznać, że przypadkiem :ico_oczko: bo moje Słoneczko komputer naumiało się włączać i teraz pstryka :ico_nienie: skoro był już włączony to zaglądnęłam :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 kwie 2009, 12:25

Agnieś81 moja Hania mówi dosyć sporo,przynajmniej tak mi się wydaje, mówi - mama, tata, baba, dziadzia, dzidzia, ciocia, andzia, anka, adam, daj, oddaj, odź (chodź), mam, bocian, kula (kura), kaka (kaczka), kotek, kici kici, hau hau, ała, kuku, nie, tak, nio (no), bum bum (samochód) itp. no i zaczęła składać zdania np. mama daj, mama odź, mama co to je? (mama co to jest?), idziemy tam, odź tu!.

trochę te słownictwo ma :ico_brawa_01: moim zdaniem to nie norma że powinien tyle mówić, synek koleżanki jest młodszy od hani o miesiąc i mówi tyle co twój adaś :-D ale jeżeli naprawdę cię to martwi,to najpierw pogadaj z waszym pediatrą,na pewno ci pomoże i w razie potrzeby pokieruje gdzie trzeba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

pozdrawiam

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

27 kwie 2009, 13:27

Agnies ja bym poszla do tego logopedy ale głównie o to żeby mieć czyste suumienie. Dzieci rozwijają się w róznym tempie. I nie wydaje mi się, żeby to było malo. Zwłaszcza, ze mówi!

A jak juz się chwalimy to ja postaram się wypisać słownik mojego dziecka, juz dawno chciałam się za to zabrać i zostawić na pamiątkę, ale nie wiem czy mi się to uda.
A więc tak:
mama, tata, baba, dziadzia, dzidzia, ide, to, aaa(czyli spac :ico_oczko: ) wszelkie zwierzęce onomatopeje typu koko , muu, cici, ho-ho ( hau hau) mia (miau), mee, bee, krra, ćwi-ćwi, go-go (gęgę) gu-gu (gul-gul), wraa (to niedźwiadek), uraaa (to lew), ijaaa (konik), ia-ia(osiołek), uh-uh-uh (to małpka)
nietoto (nietoperz), dźik (dźwig), kopak (koparka), brum brum, nino-nino, pan, bob (bob budowniczy), pat (listonosz pat), pada (panda), ciuch-ciuch, ciuchcia, ciuciu, mniam mniam, dom, stop, bach, ap (łap), cytac (czytaj), niee, ta (tak), no, bee (brzydkie), fee (śmierdzi), fu-fu (kupa), nu-nu,sii (gorace) si-si (siusiu), kap-kap, lala, niunio, tyk (pstryk), ci-ci (cyk-cyk), frr (leci), ja-jo (halo), jaja (jajko), pupa, pa-pa, cieść (cześć)
cio to? kto-to? put-put (puk puk)

na raze tyle mi przychodzi do glowy, ale jeszcze pomyślę
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2009, 10:58 przez kilolek, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości