Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

01 maja 2009, 09:15

a mnie mezulek denerwuje od rana .....chodzi i sie podlizuje .......dzisiaj chyba spedzimy dzien poza domem :ico_brawa_01: o ile moje wymioty mi na to pozwolą :ico_placzek:

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

01 maja 2009, 10:08

Witam Was moje drogie
Dzisiaj nieco później, ale w końcu dzień wolny jest więc małżonek mógł sobie dłużej pospać. A ja leżałam sobie cichutko obok. Bo tak jak ma pierwszą zmianę to wstaje "biedactwo" o 5 -tej żeby dojechać do pracy. Jak się obudził to wykorzystałam go a jakże i poprosiłam o śniadanie do łóżeczka. Zawsze to lepiej smakuje jak małżonek zrobi i poda :-D
Pranko włączyłam. I teraz zastanawiam się co robić ? Pakowanie torby do szpitala zostawię sobie na nieco późniejszą porę.
Wreszcie MAJ mój ulubiony miesiąc w roku :ico_brawa_01: Wierzyć mi się nie chce, że jeszcze trochę a będziemy mieć maleństwa przy sobie. Córcia w nocy coś wierciła się wyjątkowo intensywnie. Najbardziej martwie się moimi spuchniętymi od wczoraj nogami. Mąż mnie pocieszył, że lepiej to raczej już nie będzie. Pewnie tak i to nie jest znowóż jakaś tragedia. Gorzej z niedzielną mszą, bo raczej nie mam szans założyć tych bucików które planowałam. Rozglądałam sie po sklepach za jakimiś odpowiednimi dla mnie na ten moment ale wszystkie są takie wąskie. :ico_olaboga: Zastanawiałam się nad bucikami materiałowymi na koturnie, jest większa szansa, że dopasują się do nogi. Jest duży wybór wzorów,kolorów i fasonów. Co o tym myślicie ? Pojechałabym je jutro kupić. Po mszy ściągam je i zakładam jakieś płaskie wygodne np. balerinki na resztę dnia.
Ostatnio zmieniony 01 maja 2009, 19:01 przez DUSIA555, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

01 maja 2009, 12:29

Zastanawiałam się nad bucikami materiałowymi na koturnie, jest większa szansa, że dopasują się do nogi. Jest duży wybór wzorów,kolorów i fasonów. Co o tym myślicie ?
wczoraj własnie chodziłam po sklepach i jedne z takich sobie upatrzyłam .......po ciazy napewno sobie kupie .... :-D
byłam z mezem na spacerku i stwierdził ze wiecej na piechote nignie nie idzie bo jest zmeczony.......biedactwo nie wie jeszcze ze po obiadku pojedziemy do lasu :-D

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

01 maja 2009, 13:02

witam i ja :ico_haha_02:
ja już po części obrobiona w domku obiadek gotowy tylko ziemniaczki wstawic
ranko juz schnie na dworku
dziś troszke pochłodniało i jest taki zimny wiatr :ico_olaboga:
zaraz idę robic ciasto kruche z jabłkami szarlotkę mniam :-)
na póżniej do kawki jak znalazł :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mamy maj ale sie cieszę juz blizej jak dalej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wiesci od avantii
Jestem juz majówka w dupaku:) ale ogólnie to mam pechajak zwykle bo wstrzymali odwiedziny ze względu na świńską grype:-(
miłej majówki

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

01 maja 2009, 14:20

wiesci od avantii
Jestem juz majówka w dupaku:) ale ogólnie to mam pechajak zwykle bo wstrzymali odwiedziny ze względu na świńską grype:-(
miłej majówki
ona to ma przeboje :ico_olaboga: chociaz tyle ze juz wie ze we wtorek bedzie tulic synka ........... :ico_brawa_01: no ale po co sie kłasc tydzien przed cc :ico_puknij: to ja nie wiem .....

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

01 maja 2009, 15:11

Oj biedna ta Avanti ciągle jakies komplikacje.My jestesmy po ponad 2 godzinnym wypadzie za miasto i idę poleżeć bo padam z nóg.Co do butów to na mnie czeka piękna para nowych fioletowo bezowych lakierowanych 10 cm sandałków na szpilce :ico_brawa_01: .Mąż mi sprezentował i czeka aż sie rozpakuje i spowrotem wskocze w wysokie buciki.Mam sporo fajnych wyyyyysokich sandałków ale w obecnej formie sa one tylko w sferze moich marzeń.Dusia ja sobie kompletnie odpuściłam łądne buciki, obecne śmigam w sandałkach/japonkach bo innych nie wcisne takie mam opuchlizny.A mój bobas po długim spacerowaniu i obiadku śpi, pewnie sie rozchula wieczorem.A mąż chyba jutro jedzie i jutro wraca z moimi rodzicami więc nie czeka mnie noc w dużym pustym łóżku.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

01 maja 2009, 17:02

mazx mnie własnie ciagnie na grilla ......ale mi sie nie chce :ico_noniewiem:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

01 maja 2009, 17:22

Jednak czeka mnie noc bez męża :ico_placzek: .Tak strasznie nie lubie sama spać.Zoola grilluj sie puki możesz bo potem nici z kiełbasek.Ale z drugiej strony mi sie też nie chce wychodzić do ludzi bo wszyscy gapia sie na brzuch i wypytuja kiedy urodze.A mam już dość tego pytania.

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

01 maja 2009, 19:04

Hej Majóweczki :) ale macie fajnie... w końcu zaczął się Wasz miesiąc :) Życzę WAM Szybkich i Mało bolesnych porodów :)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

01 maja 2009, 19:30

quote="fortunata_fofa"]Oj biedna ta Avanti ciągle jakies komplikacje.My jestesmy po ponad 2 godzinnym wypadzie za miasto i idę poleżeć bo padam z nóg.Co do butów to na mnie czeka piękna para nowych fioletowo bezowych lakierowanych 10 cm sandałków na szpilce :ico_brawa_01: .Mąż mi sprezentował i czeka aż sie rozpakuje i spowrotem wskocze w wysokie buciki.Mam sporo fajnych wyyyyysokich sandałków ale w obecnej formie sa one tylko w sferze moich marzeń.Dusia ja sobie kompletnie odpuściłam łądne buciki, obecne śmigam w sandałkach/japonkach bo innych nie wcisne takie mam opuchlizny.A mój bobas po długim spacerowaniu i obiadku śpi, pewnie sie rozchula wieczorem.A mąż chyba jutro jedzie i jutro wraca z moimi rodzicami więc nie czeka mnie noc w dużym pustym łóżku.[/quote]


Kochana ja też "biegam" całą ciążę najpierw w płaskich kozaczkach a teraz w balerinkach albo sportowych sandałkach . No ale to jest wyjątkowa okazja gdzie eleganckie buty są wskazane, nie ubiorę przecież takich w jakich chodzę codziennie do eleganckiego stroju. Ale jakoś temu zaradzę, jutro jadę z mężem do miasta kupić buty.
Wreszcie się zmogłam i spakowałam torbę do szpitala. Właściwie to nie szpital tylko placówka specjalizująca się przedewszystkim wszystkim tym co dotyczy przyjścia na świat maleństwa. Od rejestracji ciężaróweczki do wypisu. Mam wszystko o czym mówiła w szkole rodzenia położna właśnie tam pracująca, gdyby coś- po urodzeniu maleństwa i odpoczynku oczywiście cały czas są możliwe odwiedziny- małżonek podrzuci mi potrzebną rzecz. Mam nadzieje, że do tej pory świńska grypa przestanie szaleć i nie daj Boże nie podzielę losu avanti co do zakazu odwiedzin. Biedna avantinie dość że do cesarki ma jeszcze kilka dni, leży w tym szpitalu, bliscy nie mogą ją odwiedzić to jeszcze po cc czeka ją kilkudniowy pobyt w szpitalu. :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-05-01, 19:32 ]
Hej Majóweczki :) ale macie fajnie... w końcu zaczął się Wasz miesiąc :) Życzę WAM Szybkich i Mało bolesnych porodów :)
Pozdrawiam
Bardzo dziękujemy, oby Twoje życzenia się spełniły :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Pozdrawiam cieplusio :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość