Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

01 maja 2009, 09:19

gdzie sie podziewa rocznik 81 ???
dziewczyny ja chce juz rodzic !!!! dobija mniete kilogramy ......wczoraj przez 15 min walczyłam z sandałkami :ico_placzek: skonczyło sie na tym ze zapiełam jednego :ico_zly:
mam nadzieje ze moja córcia szybko zdecyduje sie pojawic bo te 3 tygodnie to dla mnie wiecznosc :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

01 maja 2009, 20:11

dobija mniete kilogramy
wiesz z czego ja się najbardziej cieszyłam po porodzie??.... że na drugi dzień już mogłam zobaczyć swoje stopy hyhyhyhy :ico_sorki:
bo te 3 tygodnie to dla mnie wiecznosc
zooluś to już tylko 3 tygodnie a może nawet krócej :064: dasz radę , wierzę w ciebie :ico_oczko:

my dziś wyspacerowaliśmy się i wywściekaliśmy za wszystkie czasy :-D
już czuję jak jutro będą boleć mnie nogi :->

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

01 maja 2009, 21:55

dobry wieczór....
ja korzystam z tego,ze Julka na ten weekendzik pojechała do moich rodziców :ico_sorki: :ico_wstydzioch: byliśmy z A dzisiaj motorami w Licheniu,na niedzielę tez trzeba coś fajnego wymyślić :ico_sorki:

zoola27, kochana już nie długo będziesz miała mała przy sobie i zobaczysz jak szybko zleca Tobie te kilogramy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

02 maja 2009, 08:12

hej dziewczynki !!!!
dobrze ze fajnie wam mija czas w weekendzik :ico_brawa_01:
juro szkoła rodzenia :ico_brawa_01: mam nadzieje ze juz ostatnie zajecia :ico_brawa_01: we wtorek usg i ktg ......a potem moge juz rodzic :-D maz nadal twierdzi ze urodze 9 maja :-D -zobaczymy jak to bedzie !!!

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

05 maja 2009, 09:09

Hello dziewczynki gdzie się podziewacie :-D

Czemu nie zagladacie na wąteczek :ico_szoking: ?????

zoola27, jak tam?? znosisz jakoś tą końcóweczkę :-D

OOO u nas zaczyna słonko wychodzić :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mam nadzieję że będzie ciepło i będziemy mogli wyjść na podwórko

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

05 maja 2009, 09:56

dzień dobry...
ja na chwilkę bo uciekam na Kuronia i do kumpeli na kawkę bo już głupieje w tym domku :ico_olaboga:
zoola27, jak tam?? znosisz jakoś tą końcóweczkę
właśnie,kochana jak Ty się czujesz???
Czemu nie zagladacie na wąteczek
mmarta jest w Polsce a co z resztą dziewczyn to nie mam pojęcia :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

05 maja 2009, 14:00

jakos znosze ta koncówke .......jest w miare dobrze , czasem słabszy dzien ale da sie wytrzymac ....bardzo dretwieje mi lewa dłoń a ja jestem leworeczna i trudno podstawowe czynnosci wykonywac dzis mam wizyte wiec porozmawiam o tym z lekarzem :ico_noniewiem: a w ogóle jestem rozdrazniona juz zdarzyłam sie z mezem pokłocic :ico_zly: ......byle do porodu

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

05 maja 2009, 16:36

a w ogóle jestem rozdrazniona juz zdarzyłam sie z mezem pokłocic
kochana jeszcze tylko troszkę i będziesz tuliła swoją córcię na rączkach :ico_sorki: :ico_brawa_01:

co u reszty kobietek słychać?????

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

06 maja 2009, 03:51

nie spie juz od 2.00 !! gdyby nie moj maz to nie wiem co by było !! na dole u tescia szwagier zostawił garnek na ogniu i usnoł!!! meza obudził dym!
normalnie jak pomysle co by mogło sie stac to chce mi sie płakac !! na szczescie u nas w sypialni dymu było najmniej w pokoju stołowym siwo nawet nie chce wiedziec ile na parterze !!! wszystkie okna pootwierane i wietrze !!! no ale z nerwów to chyba juz do rana nie usne !!!
.....a gdyby Natka była juz na swiecie ??? przeciez mogła by zaczadziec ????
mam nadzieje ze jej nic nie bedzie bo przeciez ja sie troche tego dymu nawdychałam a teraz oddycha mi sie ciezko !!!
ja to chyba tego szwagra rano zabije !!!! :ico_zly:
jacie i chyba skurczy dostaje ........

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

06 maja 2009, 09:38

zoola27, matko kochana!!!jak można zapomnieć o garnku wstawionym :ico_puknij: :ico_olaboga: może zadzwoń do swojego lekarza albo jedź do szpitala i niech może zrobią jakieś badanie Tobie i małej????może lepiej dmuchać na zimne???trzymam mocno kciuki za Ciebie i córcię!!!!

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość