fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

02 maja 2009, 08:17

UUUU to jednak jakaś poważna sprawa?Mam nadzieję,że jednak tylko maluch na coś uciska i po porodzie bedzie ok.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

02 maja 2009, 08:24

fortunata_fofa, podejzewam ze to zespół ciesni nadgarstka......po ciaz powinno minac .....chodzi o to ze zbierajaca sie woda w organizmie uciska na jakies nerwy......
najdorsze jest to ze ja jestem leworeczna i wykonywanie jakichkolwiek prostych czynnosci sprawia mi bol ........czytałam ze pomocny jest magnez no ale na tym etapie ciazy to ja z niego zrezygnuje........ jutro pogdam z lekarze moze cos zardzi

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

02 maja 2009, 08:28

No na tym etapie ciąży bez sensu brac magnez.Współczuje zwłąszcza,że to ręką której często używasz.Ile kobieta w ciąży musi znieść zanim sie maluszek na świecie urodzi a jeszcze często nie ma żadnego zrozumienia od ludzi z zewnątrz.Wiem, że ciąża to nie choroba ale czasem jest mi ciężko stać w kolejce w dusznym sklepie a jeszcze każdy się gapi jak na dziwadło i nawet nie zaproponuje przepuszczenia w kolejce.A na tym etapie ciąży już nie mamy tyle siły i energii niestety.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

02 maja 2009, 08:56

Wiem, że ciąża to nie choroba ale czasem jest mi ciężko stać w kolejce w dusznym sklepie a jeszcze każdy się gapi jak na dziwadło i nawet nie zaproponuje przepuszczenia w kolejce.A na tym etapie ciąży już nie mamy tyle siły i energii niestety.
oj talk ........ludzie sa straszni ......kilka dni temu dwie panny to pokazywały palcem na moj brzuszek .........a o kolejkach to nawet nie wspomne .....jest tak znieczulica :ico_szoking:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

02 maja 2009, 12:13

Witam majoweczki :-)
Jesli chodzi o kolejki to najbardziej denerwuje mnie kiedy to mezczyzni sa przede mna i nie ustepuja miejsca.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

02 maja 2009, 13:39

no ja po zakupach ....... :ico_brawa_01: kupilismy wanienke , posciel i takie tam rózne rzeczy ......musze tylko jeszcze pomylec o bytelkach......laktator juz wybraam w sklepie -maz ma dana dyspozycje jak co to po porodzie podjedzie i kupi :ico_brawa_01:

zaraz mezowi zrobie skrzydełka w sosie słodko- kwasnym ( uwielbia je ) :-D

justyna mi pisała ze po porodzie wszystkie dolegliwosci jak reka odjął ,waga spada strasznie, od wczorajszego dnia 3 kg, no i spi sie strasznie wygodnie ;) tylko jesc nie mzna prawie nic wiec karze nam kozrystac poki mozna .Jutro rano wychodzi tylko szwy jej zdejmia :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-05-02, 14:46 ]
jedziemy za miasto !!! trzeba troszke wie wyslilic zeby córcie pogonic :-D

aaaaaaaaa zapomniałabym obnizył mi sie brzuszek ....nie byłam pewna ale wszyscy widza widoczna zmiane ....i czuje zebra a wczesniej nie czułam :ico_brawa_01:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

02 maja 2009, 16:44

Zoola brawa dla brzuszka.Ja zjadłam pizze na ostro bo podobno ostre jedzenie też przyspiesza poród i nadal nic.Ale może tobie pomoże wędrowanie.Mi nawet seks 7 razy w tygodniu nie pomaga :ico_placzek: ale nie powiem milusio jest :ico_wstydzioch: .Dobrze,ze drugi raz w ciąże nie mogę zajść bo przy takiej częstotliwości na pewno bym zaszła :-) .Justynie zazdroszczę, ma malucha, wraca do formy, jutro do domku i może spokojnie spać. Ja też mam wybrany laktator i mąż też wie gdzie i jaki ma kupić jakby co.Już powoli wydaje dyspozycje rodzinie kto co ma zrobić jak pojade rodzić bo nie będę miała głowy do takich rzeczy jak będę rodziła.A maleństwo musi przyjechać do kompletnie przygotowanego pokojiku.Co do butelek ja mam jedną,nawet nie wiem jaki ma smoczek bo nie planuje z niej korzystać chyba,że będą upały to do wody albo herbatki ale ty chciałaś chyba odciągać?To musisz zainwestować w butelki.

[ Dodano: 2009-05-02, 22:28 ]
Ale pustki w weekendzik.

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

02 maja 2009, 22:46

Witam Was
Piszę póżno pewnie już smacznie sobie śpicie. Mi dzień tak szybko minął nawet nie wiem kiedy. Byłam z mężem kupić buty, kupiłam je w pierwszym sklepie doktórego weszliśmy. Nie żeby mieć z głowy, ale poprostu okazały sie idealne. Są na koturnie w kolorze kremowo brązowym (w takiej też tonacji mam całość stroju) paseczek podtrzymujący pięte kończy się gumeczką która dostosowuje się do nóżki. Są bardzo lekkie i wygodne no i cena bardzo przystępna. Co dla mnie nie jest bez znaczenia jestem już na skraju bankructwa normalnie :ico_olaboga: Później tradycyjnie pranko, sprzątanko domu i fru do brata pomóc im w przygotowaniach. Jutro muszę wstać wcześnie, o 7 -ej przyjedzie fryzjerka do mnie i do bratowej. Tak wcześnie bo później jedzie robić fryzurki dziewczynkom pierwszokomunijnym. Mam nadzieję, że się rozpogodzi, bo dzisiaj cały dzień było niebo zachmurzone, delikatnie popadał deszczyk.

Justynka już w pełni szczęścia :ico_brawa_01:
Widzę dziewczynki, że robicie pewne poczynania, aby przyspieszyć nieco spotaknie z kruszynkami :-D Umnie na razie żadnych symptomów nie ma. Czekam więc z niecierpliwością na moja kolej. 4 -tego mam kolejna wizytę u ginekologa ciekawa jestem co mi powie. Może tez zaleci jakąś delikatną gimnastyczkę :ico_wstydzioch:
Aha jeszcze kończąc ciekawa jestem jaki laktator wybrałyście ręczny czy elektryczny i jakiej firmy. Ja na razie też nie kupowałam ale w przeciwieństwie do Was nie wybrałam też konkretnego. Będę wdzięczna za Wasze podpowiedzi w tej kwestii. Miłej słonecznej niedzieli Wam życzę, jutro pewnie odezwę się dopiero wieczorem. PA PA :607:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

02 maja 2009, 22:52

ja wrociłam bardzo zmeczona :ico_szoking: własnie obejrzelismy film '' ile wazy kon trojanski '' - polecam warto ! brzuszek juz znacznie opdał :ico_brawa_01: ! na jutro tez mamy zaplanowany wypad za miasto - jedziemy razem ze znajomymi na tor saneczkowy ....no ja zjezdzac to nie bede ale chociaz skorzystam z ładnej pogody !!! a rano jeszcze szkoła rodzenia i badania :-D juz ostatnie :ico_sorki: -
córcia ma jeszcze tydzien na leniuchowanie w brzuszku :-D

monika sie dzis nie odmeldowała :ico_nienie:

pozdrawiam moje kochane majóweczki i zycze spokojnej nocki - jeszcze w dwupaku :-D

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

02 maja 2009, 22:53

DUSIA555, widze, ze mamy blisko termin porodu :-)
pomalu wkradam sie do majoweczek, ale nie znaczy to, ze marzy mi sie urodzic przed terminem.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość