Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

02 maja 2009, 19:30

monis, dobrze ze lepiej sie poczulas oby tak zostało do konca :ico_sorki:
ziolo007, monis, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: juz 9 miesiac :ico_sorki: ja juz nie moge sie doczekac kiedy zaczniecie sie rozpakowywac :ico_oczko: wtedy i my bedziemy coraz blizej :-D

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

02 maja 2009, 22:48

ramonka, ja wlasnie nie moge sie doczekac kiedy majowki zaczna sie rozpakowywac :-) dlatego tak je sledze teraz, wiem,ze po nich moja kolej :-D

Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

03 maja 2009, 19:07

monis - bardzo się cieszę że czujesz się lepiej


Witam dziewczyny ogólnie w majówce:) Ja dzisiaj szczęśliwa bo mój kochany mężuś zabrał mnie na wycieczkę w sobotę i dzisiaj :) dużo zdjęć, piękna pogoda, czyste powietrze a nasz synuś pełnia szczęścia i odpoczywał cały dzień:)

A jak wam minęła majówka:)

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

03 maja 2009, 21:02

monis, to cieszymy sie razem z Toba w takim razie
Tak, tak bardzo sie cieszymy!!
Wlasnie zorientowalam sie,ze mi przeskoczylo okienko
Gratulacje!!!!
A jak wam minęła majówka:)
W sobote to praktycznie caly dzien sie obijalam, duzo na dworze spedzilismy czasu (w ogrodzie) ze znajomymi. A dzisiaj to sporo sprzatamy: garaz, samochod, ...no i prania ciag dalszy. Chcemy niedlugo grila zrobic, no i wybrac sie z synem na plac zabaw.
oj ja to chyba nie chcialabym byc majowka. Sprawa z mieszkaniem nie jest jeszcze rozwiazana.
Kurcze troszke przerabane, ze jeszcze teraz musisz sie tym martwic, ale sadze ze problem szybko sie rozwiaze..

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

04 maja 2009, 00:00

Mnie we wtorek czeka wizyta w urzedzie. Troche mnie to stresuje, dlatego przestalam przygotowywac sie do porodu. Torba dalej niespakowana, bo jest w niej tylko czesc rzeczy, nie wszystko jeszcze kupilam dla synka, ciuszkow nie wypralam, a co najwazniejsze nie napisalam jeszcze planu porodu. Pojade w niedziele do szpitala na wycieczke po oddziale polozniczym to moze mnie to zmobilizuje do dzialania. Wczesniej chcialam juz rodzic,a teraz jakbym przestala o tym myslec.
Ilka79, nie ma nic lepszego niz czas spedzony ze znajomymi. Tak wiec gratuluje udanej majowki :-)
5thelement, super mialas z ta wycieczka. Mi sie marzy wyjechac gdzies z mezem. Najbardziej gdzies na Polska wies, ale to dopiero w przyszlym roku bedzie mozliwe.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

04 maja 2009, 08:33

Dzien dobry :-D
A jak wam minęła majówka:)
bardzo miło, pojezdzilismy troche , pogrilowalismy a co najwazniejsze to spedzilismy troche czasu razem bo odkad ja jestem na wolnym szału dostaje sama a tak mielismy pare dni tylko dla siebie :ico_sorki:
ziolo007, Kochana torbe spakoj bo nigdy nic nie wiadomo :ico_nienie: Oby Oliwierek jeszcze posiedział w brzusiu ale roznie to bywa wiec przygotuj to co najpotrzebniejsze :ico_sorki:
a co najwazniejsze nie napisalam jeszcze planu porodu.
a co to za plan porodu? :ico_szoking:

Ja dzis pewnie zabiore sie za czytanie bo przywiozłam sobie od szwagierki pare fajnych ksiazek , a do tego znalazłam ''Jezyk niemowlat'' ktory kupiłam juz chyba z 3 miesiace temu i o nim zapomniałam, wiec moze przeczytam :-D
No i skonczony 33 tydzien mamy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jeszcze z 4 i mozemy sie rozpakowac :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

04 maja 2009, 11:56

ramonka, widze, ze sie spieszysz do porodu :-) ja to czasami sobie dodawalam tygodni :-D
u nas trzeba miec plan porodu, trzeba napisac wszystko w jakiej pozycji chce rodzic, jakie znieczulenie, czy w razie koniecznosci zgadzam sie na cc, planuje napisac,ze chce rodzic przy muzyce i wezme swoje cd, moj maz bedzie przy porodzie i moze podejmowac decyzje za mnie jesli ja nie bede w stanie, po porodzie chce trzymac swoje dziecko przy sobie bez przecinania pepowiny (ok 1 godz)jesli jego stan zdrowia na to pozwoli i chce go wtedy przystawic do piersi, wybieram znieczulenie gaz i powietrze, ale w razie gdyby okazalo sie,ze to mi nie pomaga, to chce epidural... pewnie cos tam jeszcze jest, ale to w tym tyg napisze sobie...
Ja tez mam super ksiazki. Jedna to "madrzy rodzice' musze ja jednak przerobic wiecej niz raz, zeby o wszystkim pamietac. Teoria teoria, ale czasami sie zapomina. Bardzo duzo sie z niej nauczylam. Jest tam bardzo duzo przykladow blednych stereotypow co do wychowania dzieci. Wszystko potwierdzone naukowo, wiec nie ma tam zadnych wymyslow.
Z mojego synka znowu sie glodomorek zrobil, bo najadlam sie przed spaniem, a ja juz w nocy czulam glod.

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

04 maja 2009, 13:35

ramonka, widze, ze sie spieszysz do porodu
nie tylko ramonce ja w piątek musze złożyć osobiście prace dyplomową w Krakowie a potem to już bym chciała jak najszybciej urodzić bo i tak nie chce sie teraz bronić. To co dobre szybko się kończy ból powrócił w dodatku znowu nerki mnie bolą nospa nie pomaga musze kupić sobie urosept może coś pomoże bo do szpitala sie nie położe....

Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

04 maja 2009, 13:41

Cześć dziewczyny

Dzisiaj miałam pobudkę po godzinie 4 - nasz bąbelek wyspał się na wycieczce więc zaczął wojować:) Dlatego też dzisiaj mam mało siły do roboty więc leniuchuje a czas zacząć pisać pracę dyplomową by nie pisać jak dzidzia się urodzi:)

A jak u was mija dzień może macie więcej energii aniżeli ja:D

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

04 maja 2009, 18:32

dziewczyny okradli mnie Mialam w portfelu ponad 400 funtow. Normalnie ja chwila a wpadne w depresje. Po co ja te pieniadze trzymalam w tym porfelu to nie wiem. Ja sie wykoncze za niedlugo. Dla mnie to jest kupa pieniedzy! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość