Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

04 maja 2009, 11:39

zoola27, oj moj mezus tez gada z brzusiem jako z Nicola :ico_haha_01: ale o porodzie jeszcze nie gadali hahahahahah :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-05-04, 11:43 ]
uciekam sie wypluskac :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
anusia83
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 20 lis 2008, 17:27

04 maja 2009, 11:43

hej majóweczki :-)

mam pytanie dzisiaj na bieliźnie zauważyłam białą galaretkę było tego tak można porównać z pół kieliszka czy to mógł być czop śluzowy już :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ????

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

04 maja 2009, 11:45

Zoola ja też zostawiam rodzinie rozporządzenia co mają zrobić jak ja będę w szpitalu.bo maluszek musi wrócićna gotowe.Wracając do teściów to najbardziej wkurza mnie,że nigdy nie podziękowali za pomoc moim rodzicom.tak naprawdę gdyby nie oni nie mielibyśmy gdzie mieszkać i za co żyć.Pomagają nam strasznie.Zorganizowali wesele a teściowie nawet nie powiedzieli głupiego dziękuje.Za to,że ich syn u nas mieszka,że mu pomagają jak mogą, wspierają itp.Mi też nigdy nie podziekowali tylko ciągle pretensje.A ja wiele rzeczy sobie odmawiam żeby spłacać kredyt za samochód.A to tak jakby nie moja sprawa bo kupował go mąż ze swoją ex.Moi rodzice mają 3 córki,3 wnucząt, 2 w drodze i każdemu z nas pomagają jak mogą.A wszystko z firmy mojego taty .Na wszystko musiał ciężko zapracować żeby teraz prosperowała ale było bardzo ciężko na poczatku.A teściowie maja tylko jedno dziecko i nawet nie potrafią sie zapytać czy czegoś nie potrzebujemy, czy nam nie pomóc.A nie ma co ukrywać mają kasę bo nie są w stanie wydać tego co razem dostają.Ja nic od nich nie chce ale czasem mogliby pomyśleć i nie biadolić do moich rodziców jacy oni są biedni bo mają jednego syna i ile ich jego wychowanie kosztowało.Ehh szkoda słów.Ale sobie ponarzekałam.Lepiej mi.

[ Dodano: 2009-05-04, 11:47 ]
anusia mógł.Mi odszedł ponad tydzień temu.Ale jeszcze chodzę z brzuszkiem.Ja miałam żółtawą galaretkę wielkości dużej nakrętki od napoju.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

04 maja 2009, 11:48

anusia83, wydaje mi sie ze mogł

ale on czasem odchodzi nawet na jakies 2 tyg. przed porodem
fortunacie odszedł chyba juz z tydzien temu i nadal chodzi w dwupaku

[ Dodano: 2009-05-04, 11:52 ]
fortunata_fofa, jesli chodzi o kase to moj tesc jest identyczny ......a wierz mi ma jej jak lodu ....tylko narzekania ..maz mowi ze pewnie sie zmieni jak juz wnuczka bedzie ......zobaczymy .....poki co obiecał zasponsorowac wózek ......tylko jak narazie kasy nie dał , czakam do srody .......najwyzej kupimy za sami

[ Dodano: 2009-05-04, 11:54 ]
tez tak macie ze dzidzia coraz mniej sie rusza ????

Awatar użytkownika
anusia83
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 20 lis 2008, 17:27

04 maja 2009, 11:55

wydaje mi sie ze mogł
odszedł ponad tydzień temu.Ale jeszcze chodzę z brzuszkiem.Ja miałam żółtawą galaretkę wielkości dużej nakrętki od napoju.

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: już mi się nogi trzęsą ze strachu , ale teraz nic się nie dzieje to mam nadzieję , że moja córeczka jeszcze troszkę w brzuszku posiedzi :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-05-04, 11:56 ]
tez tak macie ze dzidzia coraz mniej sie rusza ????
u mnie to jest różnie jednego dnia nie daje znaku do 13 a drugiego skacze jak szalona .

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

04 maja 2009, 11:57

już mi się nogi trzęsą ze strachu , ale teraz nic się nie dzieje to mam nadzieję , że moja córeczka jeszcze troszkę w brzuszku posiedzi
pewnie posiedzi .......najwazniejsze ze nie był z krwia :ico_sorki:
mam ten sam termin :ico_brawa_01:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

04 maja 2009, 11:58

Zoola moi teściowie nawet sie nie spytali czy czegoś dla maluszka nie potrzebujemy.Teść widział,że wózek mamy, łóżeczko ,praktycznie wszystko ale nie spytał się czy coś jeszcze jest do kupienia.Mąż ma z nimi pogadać żeby nic nie kupowali sami bo oni sie kompletnie nie znają.A po co mi jakieś kiepskie niewadomego pochodzenia pieluchy czy kosmetyki?Jako rodzice wiemy lepiej co jest dobre dla naszego dziecka.Za to moi rodzice ciągle coś sponsoruja dla bobasa a ja już kłąmie,że nic nie trzeba bo aż mi głupio tyle od nich dostaliśmy.A jeszcze mój tata sie upiera,ze zapłącą za chrzest.Obiad w miejscu gdzie mieliśmy wesele .Nie chce słyszeć odmowy.A ja strasznie sie czuje jak oni tak dużo pieniedzy na nas wydają.Mąż też sie podle czuje bo jego rodzice nawet sie nie interesuja tylko stwarzają problemy tak jak przed weselem.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

04 maja 2009, 11:59

u mnie to jest różnie jednego dnia nie daje znaku do 13 a drugiego skacze jak szalona .
u mnie to juz tylko czkanie i wypychanie pupy bardzo :-D

Awatar użytkownika
anusia83
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 20 lis 2008, 17:27

04 maja 2009, 12:00

pewnie posiedzi .......najwazniejsze ze nie był z krwia :ico_sorki:
no to fakt było to białe i bardzo gęste

ciekawe , która z nas pierwsza urodzi :-D

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

04 maja 2009, 12:00

Mój maluch dzisiaj jest spokojniejszy a tak szaleje.Rozpycha się ,kręci, kopie.Zawsze sie zastanawiam jak on to robi jak ma tak mało miejsca?Mnie strasznie boli jak stópki zaczyna wypychac.Można je poczuć przez brzuch ale dość mocno boli.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość