Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

03 kwie 2008, 20:24

Zulcia jestes przekochana Obrazek

dziekuje za poswiecenie,ale ja juz nie wiem,x-landera nie ma,bo moze mam go nie kupic hehe
a ten Casualplay bardzo mi sie podoba,ale nie wiem teraz czy S4-ten ma pompowane kolka na lozyskach a ten S6- ma kolka piankowe
roznia sie iloscia kolek tez

http://www.bobowozki.pl/product_info.ph ... cts_id=992

http://www.bobowozki.pl/product_info.ph ... ts_id=1137

kolorek podoba nam sie 191-lime

http://casualplay.pl/

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

03 kwie 2008, 20:26

:ico_olaboga: o widze ze szalenstwo wozkowe nadal u nas panuje :-D
emalia, wypraweczke widze ze masz duzo bardziej kompletna niz ja :ico_szoking: dla mnie wiele rzeczy z tych ktore ty kupilas jest zbednych ale nie kazdemu sie sprawdza to samo( np te sylikonowe nakaldeczki na brodawki-mnie przed nimi przestrzegaly polozne, gdyz maluszek traci zbyt duzo energii na ssanie piersi i w gruncie rzeczy zamiast przybierac na wadze to chudnie - u mnie sie potwierdzilo... ale np. mojej kuzynce te nakladki duzo pomogly, bo jak urodzila to miala bardzo popekane brodawki i karmienie sprawialo jej bol)
ja mysle ze te podstawy to juz mam a w razie potrzeby mezus bedzie po sklepach jezdzil bo juz jest obeznany co i jak :-D po pierwszym porodzie nawet mi biustonosz matki karmiacej kupil na oko, jak bylam w szpitalu i byl idealny - sama lepiej bym na oko nie wybrala :-D

a ja dzisiaj jakiegos dostalam "powera" zabralam sie za ogrodkowe prace :ico_szoking: a jeszcze kilka dni temu to moj A musial wszystko w domu robic :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

03 kwie 2008, 21:57

Emilko jak Ci się podoba i pasuje casualplay,to się nie zastanawiaj,tylko kupuj :-D Ten wózek ma coś,co ja lubię-przekładaną rączkę :-D

Monisiu Ty tak nie szalej w tym ogródku,bo jeszcze Ala zechce wcześniej wyjść.

[ Dodano: 2008-04-03, 22:25 ]
Jak was już nie ma,to ja zmykam spać.Do jutra,kolorowych snów życzę.
Obrazek

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

03 kwie 2008, 23:05

MONIKAB fr pisze: mojej kuzynce te nakladki duzo pomogly, bo jak urodzila to miala bardzo popekane brodawki i karmienie sprawialo jej bol)
-i dokladnie ja mialam to samo przy pierwszym,mialam tak popekane a wrecz pogryzione,ze az dziw,ze lewy sutek mi nie odpadl tak maly go pogryzl :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-04-03, 23:06 ]
Emilko jak Ci się podoba i pasuje casualplay,to się nie zastanawiaj,tylko kupuj :-D Ten wózek ma coś,co ja lubię-przekładaną rączkę
-no tak mnie sie podoba tak samo jak podobal mi sie x-lander a sa dwa rodzaje i tym wiekszy problem :ico_olaboga:

zmykam spac
spokojnej nocki
do jutra
Obrazek

[ Dodano: 2008-04-04, 07:17 ]
Obrazek

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

04 kwie 2008, 09:06

witajcie kochane!
ja dzis w swietnym humorze ...od rana mamy piekna pogode,ja wreszcie sie wyspalam :ico_szoking:( wiktorek mnie wolal dopiero po piatej :-) )
po poludniu wybieramy sie na zakupy po prezencik urodzinowy dla wiktorkowej kuzynki bo w sobote jedziemy na imprezke a i przy okazji mysle kupic jakis prezent dla wiktorka ktory dostanie dopiero po moim powrocie ze szpitala z Ala - w ten sposob chcemy pierwszy dzien razem uczcic, zrobic taki jakby wstep do wspolnego bytowania brata z siostra :ico_oczko: :-D
emalia, oj moge sobie wyobrazic jak cie te sutki bolaly :ico_olaboga: ja mialam na szczescie tylko delikatne ukaszenia ktore bardzo szybko sie pogoily
zycze abys tym razem nie miala problemow z karmieniem :-)
wybacz ze wczesniej nie pytalam, ale ciekawi mnie sprawa tych hemoroidow...i jak, juz lepiej, pomogly lekarstwa?
zulciu ze mna to dziwna sytuacja jest :ico_noniewiem: bo sa dni ze nie moge chodzic a niekiedy jest tak, ze na tylku usiedziec nie moge i nawet robie rzeczy ktorych nie powinnam tj te nadobowiazkowe (np. sadzenie rzodkiewki czy salaty :ico_puknij: )

a tak swoja droga, to ciekawe ktora z nas pierwsza urodzi :ico_noniewiem: tymi terminami to raczej nie ma sie co sugerowac.... widze po kwietniowkach :ico_oczko:

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

04 kwie 2008, 10:45

MONIKAB fr pisze:a tak swoja droga, to ciekawe ktora z nas pierwsza urodzi :ico_noniewiem: tymi terminami to raczej nie ma sie co sugerowac....

Też się nad tym wczoraj zastanawiałam :-)

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

04 kwie 2008, 10:51

Witam was Kochane!
U mnie ostatnio to chyba nie najlepiej :ico_noniewiem: Nie dosc ze deprechy mnie takie lapia , ze nie wiem skad i ciagle rycze :ico_placzek: to jeszcze dzis obudzilam sie o 3 nad ranem z bolem brzucha i juz nie moglam zasnac :ico_olaboga: Nie mam zadnych skurczow ale brzuch boli jak w okres dosc mocno :ico_noniewiem: Nie wiem jak moj maz wroci z pracy i mi nie przejdzie to pojedziemy do szpitala bo wizyte mam dopiero we wtorek rano!
Mam nadzieje ,ze u was wszystko dobrze i nie zaraze was swoim humorem!
Buziaki dla Was

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

04 kwie 2008, 11:50

Witajcie :ico_haha_02:
U nas rano pochmurno,a teraz piękne słoneczko :-D Pogoda im się nie sprawdziła :ico_haha_02:

szczako pisze:MONIKAB fr napisał/a:
a tak swoja droga, to ciekawe ktora z nas pierwsza urodzi :ico_noniewiem: tymi terminami to raczej nie ma sie co sugerowac....

Też się nad tym wczoraj zastanawiałam :-)


To i ja dołączam do myślących,która pierwsza :-D Przed snem właśnie to zaprzątało moje myśli.

Ewelina83, mam nadzieję,że u Ciebie wszystko w porządku,jedźcie do szpitala,lepiej dmuchać na zimne.Ściskam kciuki.

A ja mam humorek w miarę dobry,chociaż się nie wyspałam,bo skurcz w łydce mnie łapał,że pół nocy przesiedziałam na łóżku i masowałam.A poza tym na siusiu latałam ze 4 razy.Ale słonko za oknem nastraja optymistycznie.

MONIKAB fr pisze:zulciu ze mna to dziwna sytuacja jest :ico_noniewiem: bo sa dni ze nie moge chodzic a niekiedy jest tak, ze na tylku usiedziec nie moge i nawet robie rzeczy ktorych nie powinnam tj te nadobowiazkowe (np. sadzenie rzodkiewki czy salaty :ico_puknij: )


Chyba każda z nas ma gorsze i lepsze dni.Zależy gdzie dzidzia kopnie i jaki nerwik uciśnie.Życzę nam wszystkim,aby było więcej tych lepszych dni.

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

04 kwie 2008, 12:41

ja sie w ogóle nie wyspałam, nie mogę spać bo wszytsko mnie swędzi, ciągle się tylko drapie i zanim zasne to już jakaś 3 w nocy. Jeszcze Maja się ciągle budziła chyba bardzo boli Ją w buziaczku :ico_placzek:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

04 kwie 2008, 14:43

oj ale u nas sie porobilo :ico_olaboga:
ewelina, zastanawiam sie jak sie czujesz, co u ciebie, czy bylas u lekarza, jak zajrzysz na forum to pisz kochana :ico_sorki: mam nadzieje ze to tylko jakas chwilowa niedyspozycja
babe_boom a czy ty przypadkiem nie masz cholestazy?biedna Majeczka :ico_pocieszyciel: ach te zabki :ico_noniewiem: moze sprobuj corci dawac wieczorem jakis syropek przeciwbolowy :ico_noniewiem:

widze ze juz kazdej pomalu chodzi po glowie ktora bedzie ta pierwsza :ico_noniewiem: a pozniej to sie juz "posypie " jak grzyby po deszczu :-D i wszystkie bedziemy sie chwalic swoimi pociechami :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość