Awatar użytkownika
olulek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 94
Rejestracja: 26 mar 2008, 10:00

04 kwie 2008, 13:53

Mama_Kingi, moj zamiast kocham mowi koko smiesznie to brzmi :ico_oczko: ale to fajne uczucie uslyszec takie wyznanie od dziecka

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

04 kwie 2008, 14:46

Mama_Kingi pisze:usłyszałam chyba ze 30 razy "kocham"
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

04 kwie 2008, 15:45

Cos dzisiaj nie moglam wogulle wejsc na TT :ico_zly:

Aginka, Malwinka na zdjeciach wyglada rewelacyjnie! Az samam bym z nia zolwika zrobila :ico_haha_01:

Aginka pisze:Mama_Kingi napisał/a:
usłyszałam chyba ze 30 razy "kocham"


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


A Asia cos przez ostatnie dni jest strasznie niedobna, placze i zuca sie o wszystko :ico_chory: , juz sama nie wiem dlaczego i co jest grane :ico_olaboga: :ico_placzek:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

04 kwie 2008, 16:10

Mama_ Kingi ... tak , 20 tydzien dokladnie dzis ... sama nie wiem kiedy to tak zlecialo ... jeszcze niedawno dopiero co chwalilam sie,ze jestem w ciazy :ico_haha_02: a juz od jakiegos czasu czuje malenstwa obecnosc, a od 2 dni kopniaki i podskoki sa coraz silniejesze ... i chyba czkawke brzdac zaczyna miec, bo brzuszek mi trzesie sie rytmicznie :-D za 10 dni USG :ico_brawa_01:

Ogromniaste brawa dla Kingusi za najpiekniejsze slowa pod sloncem :ico_oczko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Kourosh tak jak wczesniej kazdego ranka, miesiac po miesiacu budzil mame buziakami ... tak odkad jest ( a raczej po pierwszym tyg ) ''bez piersi'' pierwsze co wola to PIC i BANDAN ( znaczy banan) jest kazdego ranka po przebudzeniu sprawniony i glodny :-D

Mam ostatnio wrazenie,ze czesciej niz zwykle chce byc ze mna ... tylko mamo i mamus i mamani ( po persku) ... nie odstepuje mnie na krok :ico_noniewiem: ... do dzieciatka w brzuszku kilka razy dziennie cos szepcze i mowi dzidzi hello , a na koniec monologu : papa dzidzi i zakrywa mi brzuszek ... pogawedki sa coraz krotsze ( wczesniej potrafil gadac nawet przez 10 min :ico_szoking: , a teraz jakby ... hmm ... troche sie zaniepokoil i chce mame tylko dla siebie , wiec dla dzidzi zostawia tylko krotkie przywitanie :ico_haha_01: ...

[ Dodano: 2008-04-04, 16:16 ]
Barbara pisze:A Asia cos przez ostatnie dni jest strasznie niedobna, placze i zuca sie o wszystko , juz sama nie wiem dlaczego i co jest grane


oj Basiu ... moze Asia po prostu ma taki dzien ... cos jej sie nei spodobalo od samego rana i pozniej sie donsa ... pisze tak bo zauwazylam na przyklad, ze Kourosh ostatnio tez bywa humorzasty ... pewngo ranka obudzil sie o 5.30 i wola : mamo pic ! :ico_szoking: polprzytomna prosze,zeby polozyl sie i jeszcze pospal i ...zaczelo sie... placz ikrzyk :ico_olaboga: wiec szybko pobieglam wyslalam mojego d dfo kuchni po sok :ico_haha_01: ... i ta syt. miala wplyw na caly dzionek ... maly plakal , krzyczal za kazdym razem , gdy czegos chcial ... a chcial jak na zlosc cos slodkiego , rzadnego obiadu tylko ciacho i jogurt i ciacho i jeszcze raz ciacho ... normalnie maly szantarzysta ... :-D na szczescie taka syt. miala miejsce raz, ale tak sobie mysle, ze wlasnie dlatego kourosh mial zly humor przez caly dzien ... ze nie chcialam jemu przyniesc picia :ico_wstydzioch: :-/
moze Asi tez o cos jednak chodzi ... tylko o co :ico_sorki: :ico_haha_02: ?

Awatar użytkownika
olulek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 94
Rejestracja: 26 mar 2008, 10:00

04 kwie 2008, 16:18

diem, przejdzie mu, zazdrosny sie poprostu zrobil

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

04 kwie 2008, 17:15

o wlasnie ... tez tak mysle, ze to poczatki zazdrosci :-) juz nawet z D az tak czesto nie chce sie bawic co ze mna ... wlasnie teraz, gdy najchetniej lezalabym z nogami do gory ( a propos nog ... robia sie wieczorem jak balony :ico_wstydzioch: ) ....

pisalyscie ostatnio czy zabawach naszych smerfow ... czy bawia sie samodzielnie ... no wiec ja juz czesciowo odpowiedzialam ... kourosh owszem bawi sie , ale ja powinnam byc w poblizu , a teraz to lapie mnie za reke imowi : mama choc tu albo choc tam :-)

[ Dodano: 2008-04-04, 17:17 ]
aha! Kourosh wlasnie spi juz 3 godzine :ico_szoking: :ico_olaboga: to nie zdarza sie czesto ... zazwyczaj odsypia 1,5 h :-)
a ja juz z obiadem czekam i sama co chwile podjadam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

04 kwie 2008, 17:23

diem pisze:mama choc tu albo choc tam

u nas własnie jest tak ale tylko wtedy gdy nie ma Tomka w domu .... gdy jest Malwinka dosłowhie nie daje mi sie dotknac .... wręcz wrzeszczy gdy np mam ja jej zrobic pić .... :-)

[ Dodano: 2008-04-04, 17:24 ]
diem, :ico_nienie: nie mów o podjadaniu bo ja na diecie

[ Dodano: 2008-04-04, 17:33 ]
ja zauwazyłam ze Malwinka zrobiła sie dosłownie wredna - taka Mała Jędzunia - oprócz napadów agresji (bicie i gryzienie) piszczy krzyczy i drze sie w niebogłosy ... \Ona wszystko chce- wszystko co Kapik weźmie do ręki - Ona musi mieć .... inaczej jest tragedia ... odstawia przedstawienie i tak kończy siena tym że Kacper nie wytrzymuje i jej daje .... - nie wiem czy ona poprostu taka jest - bo u Madzi dzieci wszystko jej dają czego zapragnie - czy poprostu ta dziewuszka tak ma .... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

04 kwie 2008, 17:56

hej baboski
pamietacie mnie jeszxcze? :ico_wstydzioch: bede wieczorem jak malego poloze i obiecuje doczytac wszystko teraz tylko was serdecznie podrawiam i sie przypominam ...maly na kolanach wiec OBIECUJE ze wpadne wieczorem
buziaki STESKNILAM SIE ZA WAMI !!!!! !

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

04 kwie 2008, 18:00

iwonka , gdzie Ty byłaś jak Cię nie było ????

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

04 kwie 2008, 19:20

iwonap, martwilysmy sie o Ciebie!! mialysmy juz smski do Ciebie wysylac!

diem, moze masz racje.... dziekuje za "pocieszenie"

Aginka pisze:ja zauwazyłam ze Malwinka zrobiła sie dosłownie wredna - taka Mała Jędzunia - oprócz napadów agresji (bicie i gryzienie) piszczy krzyczy i drze sie w niebogłosy ...


A co do humorów i dąsów dzieci, to chyba nasze dzieci sie zmówiły, bo Emi dzisiaj po południu tez była nieznośna :ico_olaboga:


Asia dzisiaj caly dzien taka byla!!! :ico_noniewiem:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości