Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

26 mar 2007, 12:27

Bewu dostalam ta posciel,rozek i przescieradlo jest super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

26 mar 2007, 12:28

Frydziu gratuluję zakupu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

26 mar 2007, 12:32

Hmm...Alinko ciężka sprawa. Moja mama to ma problem, żeby do mnie przyjechać, bo zawsze mi mówi że nie chce nam na głowie siedzieć. Czasem już mnie tym nawet denerwuje. Teraz mi powiedziała, że bierze miesiąc urlopu, ale przyjedfzie kiedy chcę i na jak długo chcę. Także mam dobrze.
Może musisz z nią na spokojnie porozmawiać. Najlepiej teraz jak ma określony czas pobytu, to nie poczuje, że chcesz ją wygonić. Powiedz, że bardzo lubisz jak przyjeżdża, że bardzo za nią tęsknisz i ją kochasz, ale chcesz wiedzieć tylko i wyłącznie ze względów organizacyjnych. Żebyś mogła coś zaplanować, bo nie chciałabyś jej zostawiać samej jak będziesz musiała gdzieś wyjść na dłużej czy coś zalatwić i takie tam. Po prostu jak będziesz wiedziała do kiedy będzie to sobie przesuniesz te wyjścia na później, takżeby jak najlepiej wykorzystać czas z mamą.
Ja bym chyba tak to rozegrała.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

26 mar 2007, 12:32

hej ciezaroweczki
dziekuje wam za mile slowa :-D

z tymi ciuszkami to zglupialam.... hihi bo dlaczego na metce pisza, ze od 0-1 miesiaca maja byc ok i sa na 50cm..... wrrrrr moze to zalezy od firmy?? ja kupilam je w H&M
ale kupilam tylko jedne body wiec teraz bede jedynie na 62 m kupowac hihi a jak bede w polsce robic to usg to moze mi powiedza czy dzidzia bedzie duza.... hihi

a z tymi kolderkami to uslyszalam na TT, dziewczyny pisaly, ze nie przykrywaly nimi dzieci do roku .... tylko uzywaly jakie kocykow... cos lekkiego....
w piatek kupuje nastepne pajacyki i body hihi ale sie rozkrecilam... teraz bedzie ciezko mnie przystopowac...

a z tymi tesciowymi to temat rzeka..... u nas jest tak, ze my zawsze kupujemy bilety rodizcowm wiec sami decydujemy w porozumieniu z nimi oczywiscie kiedy i na ile wpadaja hihihhi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a moja tesciwa wkurza (choc to zbyt dosadnie powiedziane) mnie tlyko tym, ze jest bardzo przewrazliwiona na punkcie kupowania czegokolwiek dla dzidzi przed urodzeniem... wczoraj adas chwalil jej sie pierwszymi zakupkami, a ona zaproponowala zebym ja adasiowi pokazywala co mi sie podoba a on potem po porodzie poleci je kupic..... :ico_smiechbig:
nie rozumiem takiego myslenia.... dorosla kobieta, wierzaca, a w zabobony wierzy.....
czegos tu nie kumam.... hihi
i w ogole jak tylko wspominamy jakis plan zwiazany z dzieciaczkiem po urodzeniu typu chcrzciny to zaraz ucina temat,,, mowiac, zeby jesczze o tym nie rozmawiac.... wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

a moja mama sie cieszy i mowi, ze dobrze kupowac stopniowo, a nie potem wszystko na raz i fortune wydac w tydzien hihi

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

26 mar 2007, 12:38

Madziorka niestety już jej nie zmienisz, jak jest taka przesądna to trudno. Ty kupuj sobie stopniowo bo później naraz to ciężko. A poza tym jaka przyjemność w czekaniu na dzidzię.
Powiem Ci, że faktycznie rozmiar rozmiarowi nie równy. A w H&M są zazwyczaj większe ciuszki niż na metce piszą więc może te body będą ok.
Musisz na oko bardziej kupować. ja mam ciuszki 56 i 62 niektóre sobie równe. Zależy jaka firma. A też widziałam takie malusie w H&M ale to raczej na wcześniaków.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

26 mar 2007, 12:40

ja wczoraj byłam w smyku i drogo jak cholera wanienka kosztuje tam 39 zł a w hurtowni identyczna 19 zł :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

26 mar 2007, 12:43

Dzięki za rady :ico_buziaczki_big: postaram sę porozmawiac jak teraz przyjedzie.
Karol dzwonił, ze za 3 godzinki będzie. Zrobię jakiś obiadek :ico_obiadek:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

26 mar 2007, 12:45

Alinko to super ze Karol wraca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

26 mar 2007, 12:45

madziu, bo smyk to wogóle wg mnie drogi sklep.. ja tam nie chodzę.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

26 mar 2007, 12:45

Wiecie co ja zrobiłam obrałam ziemniaczki i wstawiłam na gaz a teraz poszłam do kuchni i sie rozgotowały ech :ico_puknij: nie wiem co mi sie stało ze wstawiłam :ico_smiechbig: chyba juz wiek nie ten :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość