Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

04 kwie 2008, 20:29

Hej!!!

Pati współczuję...U mnie podobnie, matka kaszle jak gruźlik, mnie rozkłada, a małej w końcu dałam antybiotyk, bo kaszel coraz gorszy...i ma E.coli w moczu!!! :ico_olaboga: no zobaczymy co to będzie...

Moja też mleczko pije...w sumie o 7rano, potem o 11 i o 16przed drzemkami no i na noc...czyli 4razy...ALe...niby powinna pić 180ml a nie pije tyle, więc mniej a częscie.

Butów w sumie jeszcze porządnych nie kupowałam, więc nie znam się kiedy trzeba wymienić.

Co do wychowywania dzieci...ja już się nie wypowiadam...bo zawsze mam ambitne plany a potem w praniu wychodzi inaczej. Będzie co ma być. Ale generalnie nie lubię zgadzania się na wszystko i tego chcę się trzymać.

A że brudaski małe mamy to co? moja zdziera wszystkie spodnie na podłodze i mam to w nonono. I odkąd mam super odplamiacz no już mnie nawet nie rusza jak każdy posiłek widać na bluzce :ico_haha_01: I co ja będę te rzeczy do muzeum oddawać? jestem tego zdania że to też kobieta i nawet w nonono ładnie wyglądać :ico_haha_01: potem nie będzie zła jak będzie oglądać zdjęcia...że ciągle w rajtkach latała...Nie szkoda mi sukienek i spodni...pewnie, że mam kilka zestawów "na wyjście", ale w domu nosi wszystko.

Wszystkim borykającym się z teściami, chorobami, remontami, pracą i szkołą...powodzenia!!!
Ja zmykam...dziś mam nienajlepszy dzień...w efekcie rano nakrzyczałam na Hanię i pokłóciłam się z J...bo stwierdził, że przecież to ja jestem w domu to mam się ze wszystkim użerać...znów musiałam pochłaniać szybko śniadanie i Hankę karmić w pokoju...i syropy..a ona pluła...więc ja zła...on też...i mu odparowałam, że jak chce to się możemy zamienić, skoro w domu tak jest luźno i relaksująco!!! :ico_zly: że kurczę pranie i sranie od świtu...No i chyba przemyślał...bo odwołał nawet 3dniiowy wyjazd firmowy do Zakopca :-D Po południu był sam z Hanią, musiał nakarmić, dać leki i wykąpać...hehehe, już nie miał tkaiej wesołej miny!

Ok, lecę szybko się umyć i mam filmik...o egzorcyzmach...na podsawie historii tej Niemki...A jutro sprzątamy piwnicę...wreszcie...ale strasznie mi się nie chce, bo wiem jak tam wygląda...masakra!!!

dobrej nocki!!!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

04 kwie 2008, 20:58

Nasza ksiezniczke przetrzymalismy do 20.00 i teraz juz smacznie spi...ja juz wzielam prysznic...depilacja odwalona no bo chyba sie tatus zaopiekuje dzis mamusią :ico_wstydzioch: :ico_sorki:
Zborra...mowisz ze dzis nie w humorze?...moze @ sie zbliza?...oj jutro wyjdzie slonko i Hanka sie slodko usmiechnie i juz bedzie oki :ico_oczko: :ico_sorki: tego Ci zycze!!!a te bakterie to jak sie leczy?antybiotyk?i co one powoduja bo nic nie wiem na ten temat....

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

04 kwie 2008, 21:06

zborra, - a gdzie ten film?????????? eeee ja tez chce
co do jedzenia ..o mój dziwnie ... 8- 100 ml mleka - jak my jemy - to pomemła troche kanapki czy parówki albo jajecznicy - potem ok. 12-13 - kaszka na gesto i deserek -połowa , potem 16- obiadek - genarlnie gotuje juz teraz i wcina az mu sie uszy trzesa i o 17 - jogurt z owocami i ok. 19.30 - 210 mleka i potem sie budzi albo nie 4-5 i wciaga 210 mleka - podjada chrupki, troszke chlebka i juz :-D
co do butów - glizdunia - to my juz numer wiekszy musielismy kupic bo 21 zrobily sie troche za małe .. mały ma wysokie podbicie i trzeba było kupic wieksze - ale kupiłam juz takiez dzirami - pół sandały i trampeczki :-D
WSZYSTKIM CHORUJACYM :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: i trzymamy kciuki za wyzdrowienie
...mama Dominika - co do tesciow - to współczuje .... ja mam swoje zasady wychowywania małego - niestey wszyscy musieli sie dostosowac :ico_noniewiem: - nie było noszenia na rekach ... nie ma jedzenia słodyczy ... nie ma zdrobniania .. i mały chodzi spac o ustalonych porach i koniec - i powiedziałm, ze tak jest i sie dostosowali wszyscy - ..wiec wspołczuje jak ktos podwaza zdane twoje... głupio..mocno .... ale z drugiej strony - masz tesciow blisko...a ja bym czasmi wszystko oddała , zeby ktos mi pomógł ..a nie sama ... i tylko sama ..babcie nie pomoga - za daleko ....
ale co tam..
ide dalej czytac :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

04 kwie 2008, 21:16

Gosia...to mi dalas teraz jeszcze do myslenia...,ło matko czy mam jej kupic sandalki czy troche zakryte skoro wiosna i lato przed nami?teraz ma takie jak piszesz z dziurami...takie polbuciki z wykrojonym nieco przodem.....ale na lato to sie w takich zapoci.....nosz kurde ile par butow mam jej naraz nakupic,a one takie drogie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

04 kwie 2008, 21:21

GLIZDUNIA, - no ja wiem ze to drogie...pierwsze buty...80 pln .... drugie ..... 120 - te półsandały .... i kupiłam słuchaj tramki za 9,90 pln!!1! i zarabiste !!! moze poszukaj ...w jakis daichmanach czy co????

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

04 kwie 2008, 21:31

no u nas w sumie jest 1 sklep ze zdrowym obuwiem dla dzieci...i najtansze widzialam za 17f...takie niezbyt mi sie widzialy...te na teraz kupilam za 20f a te co nam sie podobaly byly po 26f :ico_zly: ...chyba w PL sie rozejze jednak...bo to przesada troche nie?bo 2 pary na lato musi miec :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

05 kwie 2008, 13:50

no gosienko nareszcie jestes
a jesli chodzi o buty to my jeszcze takich porządnych nie mamy ale chyba na lato trzeba bedzie kupic
glizdunia najgorsze jest to ze te buty to teraz przez kilka lat trzeba bedzie kupowac rok po roku :ico_szoking:

a ja juz po frycu i tak oto wygladam
marne fociaki mojego m
Obrazek


Obrazek


pozdraiwm wszystkich bo ja dzisiaj ledwo zyje
malła miala straszna nocke nie spala jakies 1,5 godz
niep plakala ale nie spala i musiala byc blisko mnie

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

05 kwie 2008, 18:19

HEJKI
a my wczoraj kupiliśmy buciki :ico_brawa_01: za 40zł... pewnie nie są idealne bo mają skórkę tylko w środku a na wierzchu już nie ale tak sobie myślę że na lat to i tak pewnie będę jeszcze inne kupować a na razie to Iga jeszcze nie chodzi i po prostu musi mieć coś na nogi do ubrania :ico_oczko: ale są ładniutkie mój R powiedział że
"dziewczyńskie" :-D bo różowe wycięte głębiej takie jak Glizdunia pisała i na pasek z rzepem... jak będą zdjęcia to oczywiście......

a co do mleka to Iga ok 3-4 razy dostaje rano, ok. 15 i przed snem - zawsze a czasami nad ranem się obudzi i picie nie wystarczy to ok 150 dostaje mleka - ja zagęszczam zawsze kleikiem ryżowym, kukurydzianym albo jakąś kaszką owocową

a według schematu żywienia powinny być 3 posiłki mleczne (czyli ok 220ml mleka z kaszką lub kleikiem) na 4-5 posiłków na dzień :ico_noniewiem:

oki lecę do małej bo dziś sama jestem z nią...
całusy

[ Dodano: 2008-04-05, 18:44 ]
jagodka24, fryzurka pierwsza klasa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

05 kwie 2008, 19:08

Witam się...choć już prawie wieczór...
U nas noc ok, młoda śpi ładnie do 7, choć czasem ten kaszel ją pomęczy, ale śpi...
Rano poszła do babci, a my się wreszcie zabaliśmy za porządku w piwnicy. Wyglądałam jak diabeł jakiś, wszystko czarne...szok, masakra...umieram. Zmarnowana jestem jak nie wiem co...ale już jest ok, teraz tylko pilnować i często segregować wszystko co się tam wynosi. Potem jeszce ogólne sprzątanie w domu, pranie...wieczoem muszę poprasować, bo już znów stosy.

Glizdunia no butki drogie, dlatego na ile się da to trzeba szukać dobrych a w miarę tanich.
No i rzeczywiście @ się zbliża...to już we wtorek pewnie ,więc ja non stop podminowana chodzę...aż strach sie bać!
Gosia no i tak trzymaj! z tymi zasadami, ależ Ty stanowcza, ło matko...
Jagódka śliczna fryzurka...ale...co to za okazja? :ico_noniewiem:
Anza pokazuj buty!!!

Tu moje dziecko wcina
http://pl.youtube.com/watch?v=7rD3ng8LfLA

a tu auto
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

05 kwie 2008, 19:53

hejka...juz dzien dobiega konca atu pusto czyli domyslam sie ze w PL cieplo i slonecznie... :-D
zaliczylam prace,potem druga prace w ktorej narazie zostalam tylko przedstawiona szefowej i ma sie w krotce odezwac-zapomnialam zapytac ile placi a ile mam dac na tacke torebek herbaty do kazdego pokoju to nie zapomnialam zapytac :ico_puknij: :ico_haha_01: ale i tak bede panicznie zestresowana jak tam pojde pierwszy raz...bo dziwnie jakos tak jak u niej w domu bym sprzatala...naczynai mam myc w jej domowej zmywarce...w jej kuchni....hmmm....zobaczymy...
no i potem szybko na urodzinki jechalismy...bylo 4 dzieci....najstarsze z 26 marca a najmlodsza Maya...wiec max. 1,5 miesiaca roznicy...i dzieciaki sie bawily,raczej zajete kazde sobą...na poczatku byl wielki ryk bo nasz rodzynek sie nie wyspal i trudno mu bylo sie zaklimatyzowac...a Maya nie jeknela nawet a zawsze taka niesmaiala byla :-D ...no i sie bawila ladnie...zabardzo nie chciala pokazac jak chodzi...a 2 dzieci juz biega normalnie wiec byla konkurencja....i tak minal dzien ...Maya zasnela w aucie bo u nich nie dalo by rady...tamte dzieci chodzily normalnie na zmiany na drzemki a Maya nie spala wcale :ico_noniewiem: ...miala tyle nowych zabawek to poslinienia ze nie bylo czasu na sen...ogolnie wszyscy sie nia zachwycali a my pekalismy z dumy :ico_wstydzioch: ....no i kazdy zauwazyl te jej ciemniejsza karnacje....bo nie wiem czy na fotkach widac ale Maya ma ciemna karnacje jak ja w dziecinstwie...prawie muladka bylam....i Maya lapie to po mnie...
aha....i 2 znajome zaproponowaly mi(wlasciwie poinformowaly mnie ze sie juz zgadaly)ze bedziemy sie co tydzien regularnie spotykac u jednej z nas na zmiany....i glupio mi bylo odmowic i sie zgodzilam :ico_wstydzioch: .....i w poniedzialek u mnie pierwszy raz...niby dobrze dla Mayi ze sie bedzie bawic z rowiesniczkami ale ja i one to dwa rozne swiaty...moze sie wkrece w to towarzystwo....oby bo jak narazie to mi sie wydaje ze srednio sie lubilysmy wiec zaskoczona bylam zaproszeniem :ico_noniewiem: ......moze nie ze sie nielubimy tylko sie nie znamy....oni to jeszcze znajomi z PL...ze studiow a ja to inna bajka...one wogole starsze ode mnie...wiek tu nie gra roli zbytnio ale jakos tak mi dziwnie...to prawdziwe wyznanie nawet Arek to przyznaje....
Zborra...fajne auto i jak sie jezdzi?pasi? :ico_haha_02: :ico_oczko:
Jagodka...slicznie wygladasz...i pieknie sie usmiechasz...fryzurka ladna i delikatna,a z jakiej okazji bo cos przegapilam chyba?
Anza...pokaz butki!!!
Lady dzis odprawia chyba urodzinki ciekawe jak sie bawi!? no i kiedy dokladnie je ma?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość