Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

11 maja 2009, 12:54

uleczka170, No to nie ciekawie moze twoja babcia bardzo chce zebys to akurat Ty miala te fotki :ico_sorki:
I jak się uda to planuję pogodzić się z nimi wszystkimi, ale ciężko może być, bo ciotka ma straszny charakter...
A to Ty sie z nimi klucilas czy twoi rodzice?? z leksza beznadziejna sytuacja ale kozystajac z tego ze jestes w ciazy to poprostu nie beda chcieli cie denerwowac i sie pogodza?? no nie wiem musisz naprawde wszystko dokladnie przemyslec w jaki sposob to zrobic.

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

11 maja 2009, 13:04

AsiaNL, Wiesz, mieszkaliśmy tam do mojego 11-tego roku życia. Później wprowadziła się babcia z ciotkąi jej facetem (on spoko jest). Mimo wszystko moim rodzicom przeszkadzało to że on śpi w naszym domu, bo babcia musiała się z nami cisnąć i zaczęły się awantury i wygonili nas stamtąd... To był horror, bo nie mieliśmy gdzie iść, ale ustąpiliśmy im. Nie odzywaliśmy się do siebie do czasu kiedy zaczęłam jeździć tam do koleżanki i babcia mnie zawołała. W ten sposób pogodziłam rodziców z nimi. Babcia zmarła i zaczęło się spowrotem. Minęło już 10 lat. I wydaje mi się, że babcia chce mi coś powiedzieć przez ten sen. Może te zdjęcia to jest tylko pretekst. Ona pewnie się przewraca w grobie a my się kłucimy.
A to Ty sie z nimi klucilas czy twoi rodzice??

Mimo że byłam mała to niestety też brałam w tym udział, bo widziałam jak ciotka wymachuje nożem przed twarzą mojej mamy...

Cóż, czas mija a rany znikają... Nie potrafię się gniewać tak długo na kogoś. Ułożyliśmy sobie wszyscy życie, mnie już tam nie ma, bo mieszkam w Gdyni. Więc pierwsza podam rękę. Tak mnie wychowali rodzice.... I taki mam charakter

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 maja 2009, 13:17

I wydaje mi się, że babcia chce mi coś powiedzieć przez ten sen. Może te zdjęcia to jest tylko pretekst. Ona pewnie się przewraca w grobie a my się kłucimy.
mi też się tak wydaje,że babcia coś chce ci w ten sposób przekazać,skoro już tyle lat ci się śni to samo :ico_sorki:
Więc pierwsza podam rękę.
zawsze warto spróbować :ico_brawa_01: może się uda :ico_noniewiem: będę trzymała kciuki :-D
AsiaNL trudno,że się nie udało,następnym razem pewnie :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

11 maja 2009, 13:22

aniawlkp86, będzie dobrze, wiem to. Nawet jeśli nie będzie chciała się pogodzić...

Już w czwartek jadę do Wrocławia, i muszę powoli sobi eubrania poprać i poprasować, a tak mi sie nie chce....

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

11 maja 2009, 13:39

Widac ze baardzo lubisz motory i w ogole sporty podobne
oj motory to ja kocham :ico_oczko: na zakup tego co mamy to ja namówiłam mojego A i od 2006 stycznia go mamy i jeździmy,jeszcze troszkę i weekendami mnie będzie bo będziemy an różnych zlotach :ico_sorki:
kibicka zapalona??
może nie zapalona ale lubię oglądać :ico_sorki:

aniawlkp86, oj współczuję tych waśni rodzinnych :ico_sorki:

dzień dobry...
ja znów zaczynam smarkać och ta wstrętna alergia :ico_zly: od rana byłam u lekarza po skierowanie do Julki do laryngologa i na morfologię krwi dla niej

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

11 maja 2009, 14:00

aniawlkp86, oj współczuję tych waśni rodzinnych
hihi to moje waśnie rodzinne, aż wstyd się przyznać... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

11 maja 2009, 14:03

kwiatunio napisał/a:
aniawlkp86, oj współczuję tych waśni rodzinnych

hihi to moje waśnie rodzinne, aż wstyd się przyznać...

upss,przepraszam za pomyłkę :ico_sorki: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

11 maja 2009, 14:08

upss,przepraszam za pomyłkę
Nie ma za co przepraszać :-D

[ Dodano: 2009-05-11, 14:12 ]
Wzięłam się za sprzątanie i w pokoju mam taki rozpiździel, że nie ma gdzie stanąć, ale musze zostawić pożądek swojemu G, bo sam książę nie posprząta, i muszę jego stare graty (pojemniki po odżywkach) powyrzucać, bo biedaczek ma do nich zbyt duży sentyment... :619:

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

11 maja 2009, 14:14

kwiatunio, Witaj :-D
Jejciu ile ja mam dzisiaj roboty w chacie :ico_sorki: juz jedno pranie zrobione jeszcze 3 mi zostały no i 2 wczoraj wyprane czyli na jutro zapowiada sie mega prasowanie :ico_olaboga:

Brzuch mnie booooliiiiiiiii :ico_sorki: jesu nie wyrobie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

11 maja 2009, 14:18

AsiaNL, witaj skarbie...co tam u Ciebie słychać oprócz sprzątania :ico_sorki:
Brzuch mnie booooliiiiiiiii
weź sobie jakieś tabletki :ico_sorki:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość