Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

11 maja 2009, 21:31

Yvone właśnie się zawziełam i do końca dnia była w majteczkach Nelinka. Raz zsikała się na fotel ale następnym razem już popuściła na podłogę, wstrzymała i resztę na nocnik więc chyba zaczyna czaić. Dzięi za razdy :ico_buziaczki_big: Nie wiem tylko czy ją katować co 16 minut pytaniem o sisi bo chyba ma mnie już dosyć i nie chcę jej zniechęcać... :ico_noniewiem: Jak sądzisz?

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

11 maja 2009, 21:45

Ale ja sie zalamalam bo my to chyba w lesie z tym nocnikiem :ico_placzek: :ico_placzek: a amelka tez w majteczkach latala ale sie obsikala raz, potem raz byla kupa, wogole jakos nie chce na nocnik mi robic i tez mi obsikala mieszkanie juz nei raz, chociaz raz sie zesikala w majtki i rozplakala, Poradzcie co robic bo ja nie wiem czy ona sie w koncu polubi z nocnikiem na nowo :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

11 maja 2009, 21:47

Witajcie:)
Yvon ty super mama jestes ja tam swojego syna wychowac nie umiem mimo tego ze siedze z nim calymi dniami to nie wiem czy potrafi sie powstrzymac pozatym bylo juz tak ze go wysadzalam i czasem nawet zawolal a teraz znowy 2 kroki do tyłu. brawa dla Amelki... no i trzymam kciuki za szybkie paraperowe party. Rower fajna rzecz tez sie przymierzamy tylko sie zastanawiam czy te moje nadpobudliwe dziecko wysiedzi...
Wisienko mi tez sie kanapa podoba tez bym zmienila sobie wypoczynek bo juz na ten moj fiolet patrzec nie moge... wersja w czekoladzie chyba praktyczniejsza przy tych naszych dzieciach ale kuz bedzie widac i paprochy z skarpetek - ostrzegam... ja czesto musze odkurzac meble bo Kacper wnosi na skarpetkach wszystkie paprochy.
Martunia u nas tez dzisiaj strasznie lalo jak wyszlam na zakupy to zanim dolecialam do samochodu to bylam calkiem mokra mam nadzieje ze jutro juz sie rozpogodzi bo mi calkiem dziecko zdziczeje od siedzenia w domu zreszta Rysiek jedzie cos musimy robic a zostajemy bez samochodu to sloneczko by sie przydalo.
Janiolku trzymam kciuki aby wam sie poukladalo wsferze finansowej wiem jak oszczedzanie bywa frustrujace bo sama czesto ostatnio musze sobie ograniczac przyjemnosci :ico_oczko:
Co do tej dziewczyny z lipcowek to tez wole nie myslec co bym czula... koszmar ze takie rzeczy sie zdarzaja.
A czytalyscie o Patriku Swayze widzialam kiedys w jakims brukowcu jego zdjecia to nic nie zostalo z tego przystjniaka koszmar jak rak niszczy...

[ Dodano: 2009-05-11, 21:48 ]
Karolina nie martw sie my tez w nocnikowym lesie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

11 maja 2009, 21:54

Ja kocham Patricka Swayze i jak go zobaczylam to strasznie to przezylam, to jest boski aktor i super czlowiek, a Dirty Dancing to cudowny film

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

12 maja 2009, 08:54

Amelka to nasza super sierpniowa dziewczynka :ico_brawa_01: Pierwsza zaczęła mówic, pierwsza pięknie korzysta z nocniczka. Super!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: My też jesteśmy w lesie. Szymek tylko rano sam wyciąga nocnik i na niego siada, ale potem w ciagu dnia nie chce siedziec wcale. :ico_noniewiem: Ale on raczej posikuje po troszku, nie robi raz a dobrze... wiec moze jeszcze nie jest gotowy?

Ale trzymam mocno kciuki za nasze dzieciaczki, zeby szybko sie nauczyły :-D

Janiołku, życzę Wam jak najlepiej i mocno wierzę, że dobrym ludziom dobrze się ułoży. Mam nadzieje, ze bedzie to raczej wczesniej niz pozniej. :ico_haha_02:

Karolina, nie załamuj sie tym nocnikiem. Moze jeszcze Amelka nie jest gotowa? Glowa do gory!!

Ja chyba sie wezme za Szymka jak bede miala urlop, bo tak w weekend nie dam rady.

Kanape kupujemy czekoladowa, bo ten drugi kolor jest za jasny. Szymek uwielbia wrecz rozlewac soki, herbatki itp wiec musimy miec cos ciemnego. Kontrastem bedzie swieża zielona sciana wiec powinno byc ok. :ico_noniewiem:

A co do Patricka Swayze to tez bardzo go lubie a DD ogladalam chyba ze 100 razy :-D masakra co sie z nim teraz dzieje, szkoda go :ico_placzek:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

12 maja 2009, 09:35

Hej Dziewczyny :-D

Karolina nie martw sie nocnikiem bo może Ami niegotowa jeszcze i nie ma cvo katować dziecka jak nie chce na nocniku siedziec...wszystko w swoim czasie :-D

Anita nie ma nic gorszego jak siedzenie z dzieckiem cały dzień w domu :ico_zly: o zgrozo!!!Miejmy nadzieje że pogoda się zmieni, choć patzrąc za okno nie mam nadzieji.Tak czy siak ja zakładam dziś nelce jej boskie różowe gumiaki w kwiatki i idziemy poskakać po kałużach :ico_brawa_01:

Ula czekolada i zieleń super połaczenie, chyba moje najulubieńsze :ico_brawa_01: w poprzednim mieszkaniu miłam właśnie mocną zieleń na ścianie i czekoladową skórzaną kanapę :ico_brawa_01: Nie mogę się doczekać zdjęć!!!!

A My 2gi dzień bez pieluchy.Jak narazie nic nie zasikane ale zobaczymy :-D Chyba muszę zaopatrzyć sie w większą ilość majtek bo mam tylko z 10 par a to za mało :ico_noniewiem: Dziewczyny tak się zawziełam z tymi pieluchami że musi się udać, no chyba że Nelinka kategorycznie się sprzeciwi to pocezkamy na następny odpowiedni moment ale dobrej myśli jestem :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-05-12, 09:36 ]
a jeśli chodzi o Patricka to staszna sprawa :ico_placzek:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

12 maja 2009, 10:04

Martuuniu trzymam kciuki, ale Ty konsekwentna kobietka jesteś, tak więc na pewno się uda i nie łam się, jak będzie troszkę gorzej. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nie katuj jej takimi częstymi pytaniami, bo przestanie odpowiadać. Amelka wczoraj odkryła dwie zapomniane lalki i też z wrażenia nie zawołała, tylko dwa razy popuściła i już do prania rzeczy. Ale ma prawo, bo jeszcze malutka.
Karolinko nie przejmuj się i nic na siłę. Amelcia twoja to mądra dziewczynka i może po prostu buntować się przeciwko nowym rzeczom. Spokojnie daj jej odpocząć i od nowa.
Wisieńko takie połączenie kolorów jest naprawdę rewelacyjne.
Anitko u nas też padało, a ja sama, bo mój w Warszawie. Na szczęście wieczorem było w miarę ładnie, więc zabrałam psa i dziecko na spacer. Głównie to z powodu psa. Ale dzisiaj słonecznie, więc jadę po Ami rowerem.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

12 maja 2009, 12:38

A ja pierwsza z zyczonkami dla Ani bo ma dzis urodzinki, Dla Ciebie i Twojej fasolki sto lat :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: zdrowka, szczescia i spelnienia marzen :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

12 maja 2009, 13:00

kurcze myślałam że ja będę pierwsza :-D no to jako 2ga
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: STO LAT KOCHANA ANIU, SPEŁNIENIA MARZEŃ, SŁONECZKA NA KAŻDY DZIEŃ, NIECH DZIECIACZKI ROSNĄ ZDROWO!!! :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :564: ZA TWOJE ZDROWIE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-05-12, 13:01 ]
Yvone dzięi Ci Kochana za rady :ico_brawa_01:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

12 maja 2009, 13:03

ja również się dołączam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości