julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

04 kwie 2008, 14:13

mamcia ale julcia ci wyrosla :ico_brawa_01: sliczna blondyneczka :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

04 kwie 2008, 19:37

Madziu po pierwsze JUleczka jest cudowna, mala blond ksiezniczka a ty jak zwykle wspaniale foteczki pstrykasz a i sama wygladasz swietnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a te sukieneczki Juluni sa fantastyczne, zakochalam sie w nich!!!! ja chce juz coreczke :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

04 kwie 2008, 21:18

Natashka, super filmik :ico_brawa_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Oskarek jaki sliczny i jaki duzy juz

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

05 kwie 2008, 13:49

dziekuje kochaniutkie za komplementy!

Nataskko ooo ja tez uwielbiam te sukieneczki, takie slodziusie, chyba wszystkie dziewczynki slicznie wygladaja w sukieneczkach, moja ulubiona jak narazie to ta niebieska w kwiaty prazkowane. Hihihi a widzisz ty nastepna ksiezniczke sobie zyczysz a ja chlopczyka hihihihihi ciekawe co sie nam trafi w rzeczywisctosci! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

05 kwie 2008, 14:34

najwyzej sie wymienimy :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

jak mi sie nie uda za drugim razem to i trzeci raz probowac bede :ico_haha_01:

Lulu :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

05 kwie 2008, 20:52

Natashka, :ico_haha_01: :ico_haha_01: az do skutku,

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

05 kwie 2008, 21:17

hej Kochane wiem strasznie długo mnie tu i byo i chyba nie zdążę nawt Was doczytać chciaż badzo bym chciała... Mamciu ja też jestem pod wrażeniem stroj,ów Juleńki i to odkąd pamiętam, no ale dla takiej modeli to i stroje muszą być opowiednie;)
Strasznie się wogóle za Wami stęskniłam i przepraszam za moją nieobecnosć mam nadzieję ż emnie jeszcze pamiętacie.. ale u nas tyle się działo ze nie miałam jak pisać a więc co do mian to jesteśmy w gdyni mamy nowe super mieszkanko mieszkamy w nim w dwie i pół osoby haha tzn ja , Korni i wujek J. ale on tylko pół tyg bo ciągle m wyjazy taka praca ale ogólnie jestem szczęśliwa i fajnie że jednak nam coś wyszło i zaczyna się układać ... a co do mojego małego przystojniaka to ostatnio chorował troszeckę le już lepeij i powiem Wam że od poniedziałku idzie do przedszkala!!! eh tzn wykupiłam mu taką opcję 2h dziennie no i zobaczymy co z teo będzie ale serce mi się kraje na myśl że zostawię go z obcymi babkami i chmarą dzieciaków... a z drugiej strony kurcze nie dam rady tak 24h na dobę z dzieckim czasem muszę posprzątać dom a co ja zrobię to on rozwali haha, czasem pójś na solarium czy poprosu odpocząć... mam nadziję ż espodoba mu sę to przedszkole no a jak nie to zawsze mozna się wypisać...
nie wiem co z moim powrotem do pracy bo miby od maja zaczynam ale boje się Kornela zostawić a kimś obcym bo J. nie zawsze będzie a ja jak jestem w pracy t jestem poza zasięgiem przez 14h a J. czasem na drugim końcu Polski no i co jak się coś stanie?? ehh te dyleaty... moze coś poradzicie Kochane?
ale te maluszki Wam łądnie rosną ja ciągle opóźniona ze zdjęciami o ale moze też znajdę czasik na powklejnie...
Babeczki zastanawiam się nad deplacją laserową myślicie że warto? nacie kogośkto o zrobił?
buziole ide popatrzeć co tam pisałyście jak mnie nie było:)
ps. Moni już się nie mogę doczekać foeczek Twojej córeczki

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

05 kwie 2008, 21:48

Kasieńko, fajnie że wpadłas, tęskniliśmy.
Tak się ciesze że jesteś szczęsliwa :ico_brawa_01: zaslużyłaś na bycie szcześliwą.
co do depilacji, to też mam zamiar zrobic, bo warto, już miałam robić jakis czas temu, chociaż tylko pachy, ale Filipek zagościl w brzuszku :ico_haha_01:
a teraz ciągle niema czasu

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

08 kwie 2008, 20:12

Hej hop i znowu nikt tu nie zgląda:( eh...
a ja się pochwalę, że Kornel już 2 h sam w przedszkolu zostaje!!! podobno ma pare chwil zwątinia i marudzi ale poza tym jest zadowolony że może się z dziećmi pobawić i ma tyle wrażań że dzisiaj padł mi o 19!!!! mam nadzieję, że bdziemy mieli przespaną nockę!
no i stało się dziewczynki zrezygnowałam z pracy, jutro tylko jezcze musz się na rozmowę udac czy musze jeszcze ten mies pracować czy juz nie i koniec! a nawe się cieszę wakacje nad morzem całkiem całkiem mi się szykują!!!
Lulu ja idę w czwartek na próbę i chyba pachy zrobie, bo bikini mam za bardzo opalon muszę z 3tyg poczekać to zdam relacje w czwartek jak było a powiedz mi Kochana jak tam Twoja irlandzka miłość?

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

08 kwie 2008, 20:52

Chyba w maju zaręczyny się szykują, no i jakieś weselisko, hihi

no to kochana zdawaj relacje po zabiegu :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość