eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

26 mar 2007, 11:29

Hej! Ja tez slyszalam opinie ze do szkoly rodzenia warto sie zapisac (u mnie kosztuje ok 150zł). Ja na razie nie czuje nawet najmniejszego ruchu mojego malenstwa ale mam nadzieje ze wkrotce sie to zmieni. Powiem wam ze jeszcze tydzien temu nie bylo widac mi brzuszka a wczoraj zauwazylam ze jednak sie zaokrągla :ico_ciezarowka:
Ale mamy pogode az chce sie zyc :ico_haha_02: , wczoraj wyciagnelam meza po panele, mam w planach remont sypialni (wg meza niepotrzebny ) , wiosna zawsze ciagnie mnie do zmian i uznalam ze sypialnia najbardziej sie do tego nadaje :-D
Trzymajcie sie cieplo! pozdrawiam

[ Dodano: 2007-03-26 ]
I jeszcze mam pytanko, czy wy stosujecie jakies specjalne kremy czy balsamy na rozstepy ?? Bo ja jak na razie smaruje sie tylko oliwka dla dzieci ale nie wiem czy nie kupic czegos na rozstepy dla przyszlych mam? co o tym sądzicie?

ewa27
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:13

26 mar 2007, 13:00

Witajcie! Muszę się wam pochwalić bo nie wytrzymam, wczoraj byłam u lekarza i miałam robione USG, Mój dzidziuś jest zdrowy i sliczny i dał sie podejrzeć, tzn. będę miała chłopczyka! Jupi! jupi! jupi! mam już dziewczynkę a teraz bedę miała parkę. Strasznie się cieszę, że z dzidziusiem wszystko dobrze, widziałam serduszko i sliczne rączki i stópki, od wczoraj chodzę jak natchniona.
A co do kremu to ja uzywam Fissan, jak dla mnie jest troszkę drogi, ok.25zł, ale podobno wart polecenia, przynajmniej tak mówią moje kolezanki , które już urodzily i nadal mogą sie cieszyć ładnymi brzuszkami.
Pozdrawiam wszystki kangurki!

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

26 mar 2007, 13:15

Gratuje synka ewa27 :ico_brawa_01:
Ja ide za 2 tygodnie na USG i tez mam nadzieje ze juz sie dowiemy co to za gosc plywa tam w brzuszku :-D

No a pogoda dzisiaj piekna wiec chyba po pracy zaraz wybiore sie na spacerek :ico_haha_02:

ewa27
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:13

26 mar 2007, 14:30

paulina ja byłam zdziwiona, ze lekarz juz w tym tygodniu okreslił płeć, ale powiedział mi, ze to nic nadzwyczajnego bo płec mozna juz rozpoznać w 13 tygodniu, więc jak tylko Twój dzidziulek nie bedzie "wstydliwy" i da sie popodgladać to za 2 tygodnie ja będę Tobie gratulować!

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

26 mar 2007, 14:35

he he no mam nadzieje ze juz bede wiedziala bo jak narazie to zupelnie nie mam przeczucia czy to bedzie chlopiec czy dziewczynka. ale poczekamy zobaczymy :-D

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

26 mar 2007, 15:24

ewa 27 gratuluje, chyba kazda z nas marzy zeby miec parkę. Ja do lekarza wybieram sie po świetach i juz sie nie umie doczekac zeby znowu zobaczyc na monitorku nasze malenstwo. Co do przeczuc to wydaje mi sie ze bedzie chlopak, ale nie wiem czy babska intuicja sie sprawdzi :ico_haha_01: Gdybys mogla mi napisac cos wiecej o tym kremie, czy jest typowo dla kobiet w ciazy, jaką pojemnosc ma i gdzie go mozna dostac (w aptece, sklepie)? Dzieki!

ewa27
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:13

26 mar 2007, 16:31

Dziekuję wszystkim za gratulację! Wkrótce pewnie juz wszystkie bedziemy wiedziały jakiej płci są nasze fasolki, teraz to w sumie nie fasolki tylko "fasole" :ico_brawa_01:
Jeśli chodzi o ten krem to juz piszę:
Fissan - Krem przeciw rozstępom skóry przeznaczony jest do ochrony i pielegnacji skóry kobiet w ciąży, połogu i karmienia, kuracji odchudzajacych, dojrzewania i szybkiego wzrostu oraz gwałtownego przybierania na wadze.
opakowanie 100ml. Jest to szwedzki krem i ja go kupowałam w aptece, najlepiej uzywać po kapieli kiedy skóra jest rozgrzana.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

26 mar 2007, 19:48

Ewa- GRATULUJĘ SYNKA!!! Ale fajnie! Ja nie mam żadnych przeczuć. Dziewczyny, a może na płeć ma wpływ to, kiedy dzidziuś został poczęty? Nasze bobasy są zimowe. Zobaczymy. Na razie jest jeden chłopczyk.
Ja też miałam pytać Was o kremy. Bo tak się zastanawiam i oczywiście nie mogę się zdecydować jaki. Ale jutro już sobie zaplanowałam zakupy i coś kupię. Gdzieś na forum jest temat o kremach, tam dziewczyny polecały taki z Rossmana.

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

26 mar 2007, 21:11

EWA, ja również gratuluję WAM serdecznie synka, ja też już chciałabym już znać płeć dziecka, dziś sniło mi się że będę miała dziewczynkę:) zobaczymy czy to sen proroczy. W czwartek idę do gina to się umówię na USG, mam nadzieję że nasz dzidziuś nie będzie wstydliwy. Co do kremu, to używam oliwki Bambino i kremu FISSAN, jest dosyć wydajny, ma jedną wadę jest tłusty i trzeba trochę poczekać aż się wchłonie. I jak tam dziewczyny ściąganie filmiku? zakończone?

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

26 mar 2007, 21:15

JA MAM OLIWKę DLA KOBIET W CIążY Z ROSSMANA,SUPER WYDAJNA ,NIEDROGA OK.15 Zł I PIęKNIE PACHNIE MAM TEż KREM ZAPOBIEGAJąCY ROZSTęPOM DLA KOBIET W CIążY PHARMACERIS Z DR IRENY ERIS ALE MOIM ZDANIEM MAłO WYDAJNY,NIE WIEM CZY SKUTECZNY,ZA TO ZA 150 ML OK 30 Zł.SłYSZAłAM żE DOBRY JEST KREM MUSTELLA ALE DOSYć DROGI

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość