Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

14 maja 2009, 10:33

Witam sie ja, kurka ja juz nie wiem co mam robic z tym moim maluchem, jest taki marudny a noc to nie noc tylko ciagle wstawanie :ico_olaboga:

Czekam na te zeby i czekam ale nic nie ma :ico_szoking: jeszcze nie mam na kogo liczyc zeby mi wzieli Filipa, kiedys to jeszcze tesciowa go wzieła na spacer czy do siebie, a teraz to juz nei pamietam kiedy ostatnio go miała. Tak jedynie jak dostanie gosci to po niego przychodzi zeby sie pochwalic wnukiem, wkurza mnie jak nie wiem, wredna małpa, załuje ze z nia mieszkam :ico_zly:

No to pojade sobie dzisiaj do moich rodzicow tam przynajmiej mi lepiej :-) pogoda piekna to zymkamy na poł dnia.

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

14 maja 2009, 11:25

wiola85, nie martw sie ja jestem sama i daję radę... luby teraz od rana do świętej nocy poza domem....

a moja córcia dostała się do przedszkola..... i teraz mamy prawdziwy dylemat a ja mam wyrzuty sumienia co do młodego i tak wczesnej edukacji przedszkolnej...czy ona do państwowego a ja w domu z małym.... czy oboje do prywatnego.... wszystko od kasy zależy ach.......

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

14 maja 2009, 14:49

U nas jedzenie to prawdziwa rewelacja. Mały wciąga wszystko jak leci, podejrzewam że gdyby go nakarmić schaboszczakiem to też by jadł:-)) ale serio mam nadzieje, że nikomu to nie przyjdzie do głowy w najbliższym czasie..

My dzisiaj z Jasiem załatwialiśmy sprawy urzędowe, byłam złożyć wniosek o wymiane dowodu i za miesiąc powinien być.

Po za tym to całymi dniami na dworze, Wiolaka ja też jestem sama z jasiem, tzn jest jeszcze P do września, ale teraz jak już jest ładnie to na podwórku masa roboty i praktycznie cały dzień coś grzebie, albo kosi trawe, albo kręci śróbki w garażu, a Jasiek to zależy jaki ma dzień jak oki to nawet pozwoli posprzatać, a jak jest marudny to niestety ale mamy jeden wielki syf..

Teraz zostawiłam go u nas na łóżku i zerkam co kombinuje, zdążył już ściągnąć skarpety, opluć pościel, pogadać z puchatkiem na ścianie.. zaraz musze go zwinąć i ałożyć jakieś spodnie na tyłek, bo w samym bodziaku leży:-))

Zapomniałam się Wam pochwalić.. Moja siostra, która mieszkała z nami w koncu wyniosła się do rodziów, więc mamy upragniony 3 pokój, puki co mało używany musze się nauczyć, że jest do naszej dyspozycji, a w przyszłości zrobimy tam albo naszą sypialnie, albo pokój dla dzieci. śmiejemy się z P że gdybyśmy wiedzieli, że tak będzie to wzielibyśmy slub jakieś 4 lata temu:-))

Młody właśnie się rozgadał.. leci ammma mama uuuuuuuu baaaaaaa i tak w kółko:-))

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

14 maja 2009, 21:07

A my po badaniach na krew i moch. Strasznie Majunie pokuli ale ponoc dzielna byla. Bo byla z tatusiem a ja w pracy. Biedna, byla strasznie rozbita przez caly dzien. Ale na szczesicie juz spi. Jutro odbiore wyniki i mam konsultacje z pediatrą. Maja jak sie wczoraj okazalo, wazy 5950. Troszke za malo. Zlecil komplekosowe badania. ale lapamie siuskow to masakra jakos byla.

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

14 maja 2009, 21:09

oj u dziewczynek to jest masakra....z chłopcami rzeczywiście jest łatwiej...
ja się cieszę bo w millenium ruszyła znowu rekrutacja.... więc pracę myślę że mam zapewnioną co tylko z maluchem????

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

14 maja 2009, 21:11

blumek, nic sie nie martw, poprostu jest drobniutka dziewczynka, zobaczysz bedzie dobrze :-)
My mamy isc 27 maja na badanie bilansowe poł roczne, ciekawe co nam wyjdzie, bo tez krew beda pobierac.

#ania#, My to jeszcze mamy szwagra i jego zone w pokoju na dole, wiec jak oni sie wyprowadza to bedziemy mieli cały dol dla siebie :-D i tam bede mogła w przyszłosci zrobic filipkowi pokoik :-)

JustynaiGabi, ciezko powiedziec, na prawde nie wiem co ci poradzic :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-05-15, 20:39 ]
A tutaj zycie dzisiaj zamarłooooo????????? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2009-05-16, 12:36 ]
I nadal cisza :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

16 maja 2009, 13:17

No niestetety, Maja ma infekcję drog moczowych, dlatego tak slabo przybiera na wadze, dostala niestety antybiotyk. oD wczoraj go podajemy :ico_olaboga: nie jest to łatwe. no i dadtkowo jakis katarek sie przyczepil :ico_placzek: No ale nic to, jetsesmy dzielne. U nas pogoda paskudna, siedzimy w domku. Buziaki i milego weekendu.

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

16 maja 2009, 14:30

Dziewczyny stawiam :ico_tort: - JAsiowi wyszedł I ząbek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):)

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

16 maja 2009, 16:45

15,V maż miał urodzinki nie zaglądałam...
dziś zajęta... rozmową na skype z rodzinką...
u nas ząbków brak...
gorączkujemy... i nic nie widać...

pogoda do d...
siedzimy w domu...
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 23:25 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

16 maja 2009, 20:37

U nas tez zębow nie widac. Za to podawanie leków to horror :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość