Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 kwie 2008, 12:01

Siemandero :-D Wiki spi,jak wstanie to smigamy na zakupki do selgrosu bo zapasy sie koncza :ico_oczko:
magda26 pisze:Na imprezie oczywiscie byla moja szwagierka (P siostra) i nie zamienilismy ani slowa ona tylko na mnie patrzala ( oczywiscie zeby mamusi wszystko potem opowiedziala) a ja odwalilam sie na calego nowe spodenki nowa bluzka fryzura bvizuteria exstra makija z ...a co ona tylko na mnie lukala hehehehe i dobrze no i oczywiscie ze tak schudlam zdziwiona byla
no i super pokazalas ze jestes laseczka i gicio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,a co do tesciowej to pisz po to tu jestesmy aby pomoc kochana :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

06 kwie 2008, 12:28

witam
ja też nie mogłam wejść na tt a teraz musze sie zbierać bo jedziemy na wiś bo mój brat ma dizś urodzinki
Madizu super że się dobrze bawiłąś i że pokazałaś szwagierce jaka z ciebie fajna kobitka. No i Frydza ma racje nam sie zawsze możesz wygadać
dobra zmykam bo czas jechac

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

06 kwie 2008, 12:36

Madzia to mi się podoba. Trzeba mieć głowę w górze i nie dawać się zdeptać. A swoją droga już sobie wyobrażam jak będą z teściową komentowały twój wygląd hehe. A niech im żal nonono ściska cholerom jednym.

Kurcze i u Was szpital się robi. Oby tylko Marcinka nie wzięło bo chore dziecko to najgorsze co może być.

A TT tez mnie wkurza. Otwiera sie najczęściej tylko sam górny baner i nonono. A przeciez miało byc tak pięknie...

Wczoraj zapomniałam po pierwsze wszystkim świętującym złożycz życzonka. Więc dzisiac po stokroć mocniej ślę całusy.

Madziorka Tobie też zapomniałam odpisać. I w sumie Alinka pytała też o jedzenie.
Mleczko Alinko ja daję na śniadanie i na kolację tylko w formie kaszki. Czasem w nocy jak się obudzi todostaje flaszeczkę i wypija.
A w dzień Danonka, chrupki kukurydziane, obiadek oczywiście i trzeci raz owocki. To pomiędzy mlekiem. Kilka razy dawałam twarożek rozrobiony w odrobinie mleka i owoce do tego. Bardzo pyszne - polecam, to zamiast tego jagurciku. Noa poza tym to kombinuję raz to raz to... Jeszcze troszkę to bede kanapeczkę dawac na drugie sniadanko. Tylko niech więcej zębów wyjdzie do gryzienia.

A u mnie?? Jestem wkurzona na Jarka.
Ja wczoraj wyszedł tak wrócił rano. Nie wiem dokładnie o której, ale gdzieś o 7. Popił z chłopakami z okazji narodzin dziecka. Ja wszystko rozumiem, jestem tolerancyjna,ale...
1) Taki był chory....
2) Nałykał sie Gripexu wcześniej...
3) Kolega wcześniej nic nie mówił a jak kiwnął palcem to on od razu poleciał...
4) W domu dzicko chore i żona nie lepiej, ale chlanie ważniejsze przeciez...
5) Sa kaieś normy godzinowe chyba...
6) A moze ja bym tez chciała tąokazjęuczcić, a nie on sam...
Chyba wystarczy, choć mam jeszcze kilka podpunktów w zanadrzu.
Jestem wkurwiona. A on teraz jeszcze będzie spał pół dnia. Zobaczymy jak będzie mądrkował jak się obudzi,bo pewnie moje argumenty dla niego będą beznadziejne. I oczywiście będę się czepiac. A jeszcze lepiej jak wstanie jak gdyby nigdy nic i poprosi: kochanie zrobisz mi jajeczniecę... wrrrrr....

[ Dodano: 2008-04-06, 12:39 ]
Jeszcze napiszę, ze czujemy się dzic z Tomkeim znacznie lepiej i dziękuję za troskę.

[ Dodano: 2008-04-06, 12:40 ]
Co do TT to jeszcze mnie wkurza, ze wyskakuje mi na srodku cholerna reklama i nie moge jej zamknąć. U was tez tak jest?

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 kwie 2008, 12:47

-indigo- pisze:A u mnie?? Jestem wkurzona na Jarka.
Ja wczoraj wyszedł tak wrócił rano. Nie wiem dokładnie o której, ale gdzieś o 7. Popił z chłopakami z okazji narodzin dziecka. Ja wszystko rozumiem, jestem tolerancyjna,ale...
1) Taki był chory....
2) Nałykał sie Gripexu wcześniej...
3) Kolega wcześniej nic nie mówił a jak kiwnął palcem to on od razu poleciał...
4) W domu dzicko chore i żona nie lepiej, ale chlanie ważniejsze przeciez...
5) Sa kaieś normy godzinowe chyba...
6) A moze ja bym tez chciała tąokazjęuczcić, a nie on sam...
Chyba wystarczy, choć mam jeszcze kilka podpunktów w zanadrzu.
Jestem wkurwiona
hoho dal czadu nic ino go Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: 2008-04-06, 12:48 ]
-indigo- pisze:Jeszcze napiszę, ze czujemy się dzic z Tomkeim znacznie lepiej i dziękuję za troskę.
to dobrze ze lepiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,a z ta reklama to wrrrrrrr :ico_zly:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

06 kwie 2008, 15:14

Heeej!

Przepraszam ze mnie nie bylo.Ale bylam caly tydzien sama z /misiem.. Bez mamyaninikogo. Zrobilam mnostwokilometrow i rozszalalam sie towarzysko-oczywiscie z Miskiem w roli glownej-jako gwiazdaipodrywacz :-D Pusty dom - bez Duzego..to uciekalam z niego.. botylko smuty w duszy graja.
Poza tymod tygodnia jestem chora- lykam wszystko..ale nonono.Wezly powiekszone, migdalyna wierzchu, duszacy kaszel i kran z nosa.A Misio?ZDROW jak Ryba. I cudnie.Chociaz to... :-)

Na wszystko Slodziak mowi "tata" -a mi sie serce kraja jak to slysze.. A Duzytylko w telefonie.. echh.. Musimy przetrwac-do czerwca. Tatus wroci na roczek,na swoje urodziny.. Pojedziemyna romantyczny weekend, potem na rodzinna wyprawe w gory do Zakopca.A potem wyprawimy sliczny roczek!

Poki co -Misiowi poprzestawial sie plan dnia.Wstaje ok 9 , rozrabia do 13/14.. potem chrapie z 1,5 godziny.. nastepnie zabawy, spacery, shoppingiw centrum.. Podwieczorek..i spac idziee dopiero po 20 - z wielkim trudem.I mam chwile dla siebie-zeby poczytac gazete,wymoczyc stopy, obejrzec serial przy herbacie- albo - zaprosic gosci :-)

Dzis juz wrocili moi rodzice- wiec wracam do pracy - ide na 19 iwracam doszybkiego trybu zycia. 9ego kwietnia przylatuje moja kumpela z Londynu- na 4dni. Zawsze to jakas atrakcja:-D Przywiezie mi 2 pary slicznych butow!!! Kolejnych kolorowych do kolekcji. Wiec dzis przed praca lece do centrum-wypatrzylam sobie swietna torbe w reserved :-)

Co do fotelikow- poki co-ten jest za maly, ale z kupnem czekam na pierwszy przelew od Duzego :):Poza tym - ja prawka nie mam,wiec nie jest narazie fotel potrzebny.

Co do solenizantow- dla wszystkich najpiekniejsze zyczenia :ico_tort: :ico_tort:
Frydza nas wpisala na liste, ale my dopiero 15ego :): hehe.

Czytam was regularnie- tylkoweny nie bylo.Bo smutnojakos w tej chalupie mi.. i checi brak do czegokolwiek. Ale jak slonce wyjdzie- to bedzie ok. Mama bedzie ze mna, wiec jakos przetrwam :):

Caluje was- sciskam!!! I zycze slonecznych wiosennych dni, ladnej pogody podczas spania na balkonach i w ogrodach, buziaki w sliwki pod oczkami i zamarkane nochy!!! UCiekam poki co - nakarmic glodomora i doroboty! :):

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

06 kwie 2008, 15:19

Dziekuje dziewczyny za słowa otuchy kochane jestescie i super ze was mam :mimi wszystko jak to zabrzmiało :-D ) W tyłku mam tesciowa i szwagierke :ico_oczko: teraz ja rozdaje karty w tej bitwie :-D :-D :-D

U nas chociasz pogoda nie najlepsza to wybralismy sie na maly spacer 1.5 h w powrotnej drodze mzawka nas zlapala ale dosyc ciepło :ico_oczko:

-indigo- pisze:A u mnie?? Jestem wkurzona na Jarka.
Ja wczoraj wyszedł tak wrócił rano. Nie wiem dokładnie o której, ale gdzieś o 7. Popił z chłopakami z okazji narodzin dziecka. Ja wszystko rozumiem, jestem tolerancyjna,ale...
1) Taki był chory....
2) Nałykał sie Gripexu wcześniej...
3) Kolega wcześniej nic nie mówił a jak kiwnął palcem to on od razu poleciał...
4) W domu dzicko chore i żona nie lepiej, ale chlanie ważniejsze przeciez...
5) Sa kaieś normy godzinowe chyba...
6) A moze ja bym tez chciała tąokazjęuczcić, a nie on sam...
Chyba wystarczy, choć mam jeszcze kilka podpunktów w zanadrzu.
Argumenty jak dla mnie 100% sluszne i tylko nalezy sie mu :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: i to ostre :-D :-D

Pawel jeszcze takiego numeru nie wykrecil i mam nadzieje ze nie bedzie mialo to miejsca :ico_oczko:

-indigo- pisze:czujemy się dzic z Tomkeim znacznie lepiej i dziękuję za troskę.
Kamilko ciesze sie bardzo :):

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

06 kwie 2008, 15:29

http://www.allegro.pl/item338527766_fot ... aero_.html
http://www.allegro.pl/item340724060_fot ... fuego.html
http://www.allegro.pl/item339551290__fo ... _o_zl.html

Który do Was więcej się uśmiecha?
Kamilko dzięki za linka. Kurde ten co mi się najbardziej podoba (3) Nie jest uwzględniony w testach :ico_noniewiem: ale wydaje mi się najfajnieszy

Madziu super ,ze się dobrze bawiłaś, poprawia humor i pewność siebie.

No to kamilko super wyprawę miał Jarek.. faceci czasem zachowują się jakby niemieli zadnych obowiązków.. K. tez kiedyuś poszedł z kolegą na piwo, a miał wrócić za godzinkę, ze tez naiwniara uwierzyłam. Malutka miała wtedy 3-4 tygodniei musiałam sama ją kąpać i ukłądać do snu, a przeciez jeszcze wprawy nie miałam i zapanował ogrrromny chaios nie wiedziałą co po czym mam zrobić.. Echhh szkoda słów. Nalezy mu się pięć razy wałeczkiem p o łepetynce :ico_nienie:

Juli miło Cię widzieć, mam nadzieję, ze Krzysiowi plan wróci do normy :)

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

06 kwie 2008, 15:45

Alinko jezeli chodzi o wyglad to numer 3 i z tego co czytalam chyba jest najlepszy ale moze niech sie wypowiedza mamy co juz maja jakies doswiadczenie :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

06 kwie 2008, 17:19

dziewczyny troszker mnie nie bylo,czas zapieprza ,a ja na nic czasu nie mam...wymyslilam sobie kurs grafiki,w sumie to jest college na poziomie studiow,a ze nie mam doswiadczenia to musialam w nonono sie uczyc ,bo mialam rozmowe i musialam prac epokazac....no i gosciu powiedzial,ze jak mu pokaze dobre rysunki przed lipcem to mnie przyjmnie.... problem w tym,ze rysowac nie umiem heh ale ma mi wyslac namiary na kursy ,wiec nic straconego he he Aniu wielkie gratulacje dla Ciebie...jak jazdy ida? bo ja to chodze na 2h lub jedna tygodniowo,czyli powoli do celu he he a nawet bardzo powoli heh Oliver slodziak ,jest przekochany :) czasm jak wychodze do pracy to placze za mna ,ale T go przytula i spia sobie.Z Tomkiem ok...okazalo sie,ze ma lekka depresje i dostal leki i teraz jest spokojny i nie wybucha juz tak ....kurcze ja nie wiem,co jest ,bo wczesniej ja mialam dosc powazna depreche,a teraz jego dopadlo...moze,dlatego ,ze z dala od rodziny i znajomych? sama nie wiem...najwazniejsze ,ze juz ok....pozdrawiam

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

06 kwie 2008, 18:12

Lucy fajnie ze sie odezwałas :): dobrze ze wreszcie sie okazalo co T dolega teraz łatwiej bedzie wam zyc....no i zycze zdania kursu :):

[ Dodano: 2008-04-06, 19:39 ]
A wy gdzie sie podziewacie :ico_oczko:

Marcinek padl o 19.00 bo dzisiaj tylko jedna drzemke mial bo niechcial spac ...wiec mamusia wziela kapiel a tatus teraz otworzyl po piwku i siedzimy sobie :-D :-D
Wiec wieczorek milo sie zapowiada :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości