Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

06 kwie 2008, 16:36

To zdjęcie z umorusana buźką - rewelacja :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

06 kwie 2008, 18:16

czesc laski

ja dopiero teraz.Od wczoraj Mirek tak mi dal popalic jak nigdy :ico_olaboga: strasznie plakal,az sie zanosil :ico_olaboga: niewiem co mu bylo.Teraz tez jakis niemrawy jest :ico_noniewiem: ...Dzis wykorzystalismy pogode i zeby Mirek troche pospal pojechalismy ze znajommi do parku na spacer przy okazji pojezdzilismy na karuzelach :-D ,Ubawu bylo duzo.
madziarka super foty :ico_brawa_01:

Dobra musze uciekac bo zas maly marudzi.Buzka

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

06 kwie 2008, 18:36

super zdjecia Majusi

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

06 kwie 2008, 18:38

Hejka!!!
Dziewczyny dziś mój Misio po raz pierwszy śmiał się na cały głos, aż było w całym domu słychać ... :-D :-D Normalnie aż się zanosił od śmiechu ... to było takie piękne i wzruszające!!! Śmiał się tak z 5 min albo i więcej!!!! Zdążyliśmy nagrać filmek jak się tak chichota :-D
Super fotki wstawiłyście :-) Rozbrajają mnie te Wasze dziewczynki :ico_oczko: Martynka ma czadowe te włoski, a Majeczka podoba mi się w tej opasce z kokardką.
MIłego wieczorku! pa!

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

06 kwie 2008, 19:31

Ja tylko poczytałam, później odpisze, opisze

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

06 kwie 2008, 20:00

cześć laski...
kurde jak mnie dzisiaj to choróbsko zmogło, na szczęscie Gabriel jak nigdy spał do 15 i tylko na cyca się budził :ico_sorki: chyba wyczuł, że mama chora i potrzebuje odpocząć-temperaturę miałam 39.1 :ico_olaboga: za to jak się o 15 obudził to do tej pory kwękał i stękał, teraz go bujam w wózku, Kuba Go wykąpał po 18, bo wychodził do pracy i nie wiedział kiedy wróci, a teraz Gabiego się tak przyjemnie kąpie, żę ciężko sobie odmówić :ico_oczko:
Generalnie nie nazwałabym Gabriela spokojnym dzieckiem, ani też "grzecznym" jest bardzo zajmujący. Moja mama mówi, że szczęście, że nie mam żadnego starszego dziecka, bo nawet bym mu nie miała kiedy obiad jakiś ugotować, albo się chwilę z nim pobawić i że żadne z naszej trójki nie było aż tak zajmujące :ico_noniewiem:
nie wyszliśmy dzisiaj na żaden spacer, bo się czułam jak połknięta i zwrócona... :ico_wstydzioch:
Ja planuje Gabiemu wprowadzać inne pokarmy nić cycuś dopiero od lipca-czyli jak będzie miał 5.5 miesiąca... dzisiaj natomiast pierwszy raz jak odpięłam miseczkę i odsłoniłam pierś to szeroko otworzył usteczka jak ją zobaczył :ico_haha_01: zwykle po prostu ją zasysał jak przysuwałam mu do buźki
kurde tyle czasu o bujam, a on nie śpi-mam nadzieję, że to spanie dzisiejsze nam w nocy nie wyjdzie bokiem :ico_olaboga:
Madzia na tych zdjęciach, które ostatnio wkleiłaś widać jaka Martynka jest do Ciebie bardzo podobna :ico_brawa_01:
a Majeczka i Miruś już takie duże dzidzie :ico_szoking: ślicznie maja wygląda w opasce

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

06 kwie 2008, 20:15

kaska28 pisze:Iwonko u nas na słoiczkach i buteleczkach z soczkiem jest napisane "PO 4 miesiącu" czyli według mnie jak dziecko skończy 4 miesiące

Fakt, po 4 miesiącu czyli jak skończy. A tu na niektórych.. HiPPa np. napisane jest "From about 4 months" - od około 4 miesiąca.

Przedtem nakarmiłam Norberta i położyłam do spania, pomyślałam, że może prześpi ze 2 godzinki, wykąpię go koło 21, nakarmię i koło 22 pójdzie spać na noc. Trzeba go jakoś ustawić by przesypiał nocki. Na razie śpi, mam nadzieję, że jeszcze trochę pociągnie. Bo zawsze już zmęczony pod wieczór i dlatego go kładę zaraz po kąpieli spać.

Iwona, jakie Wy z Mają opalone na zdjęciach :ico_haha_01: Tylko pozazdrościć :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-06, 20:19 ]
Fintifluszka pisze:ślicznie maja wygląda w opasce

A to fakt.. uroczo wręcz :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

06 kwie 2008, 20:21

Fintifluszka pisze:ślicznie maja wygląda w opasce


dziekujemy mi tez bardzo sie podoba w tej opasce

Fintifluszka, to sie biedna nameczylas z ta choroba mnie od poczatku jak sie majka urodzila tylko raz zmozyla choroba ale byla wtedy mama

moja majka juz spi po kapaniu zrobilam jej mleko wypila 160 i dalej plakala wiec jej dorobilismy 30 dalej placz wiec nastepne 30 ciekawe ile bedzie spala po takiej dawce mleka

cleoshe to chyba zalezy od dzieciaka ile w nocy spi mojej kolezanki maly do dzisiaj jeszcze nie przesypia calej nocy a ma juz prawie rok jak byl u mnie chrzestny z zona to ona twierdzila ze majka powinna juz jesc co 4h a nie co 3h a majka do dzisiaj sie jej zdaza ze jest juz glodna po 3h a czasami nawet 6h w dzien wytrzyma bez jedzenia kazde dziecko jest inne i to ono wyznacza reguly

[ Dodano: 2008-04-06, 20:26 ]
CleoShe pisze:Iwona, jakie Wy z Mają opalone na zdjęciach Tylko pozazdrościć


no musialysmy sie opalic bo przeciez do polski jedziemy :-D

nie wystawiam majki na sloneczko ale wiadomo wiaterek tez opala a ja ostatnio siedzialam na laweczce czytalam ksiazke a majeczka spala jak wrocilam do domu to cala z przodu czerwona maz sie smieje ze teraz musze siedziec na lawce tylem zeby plecy opalic

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

06 kwie 2008, 20:31

Jak teraz jeszcze raz oglądałam fotki Iwony to też pomyślałam że są ślicznie opalone. Oj jak ja Wam zazdroszczę :ico_oczko: .

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

06 kwie 2008, 20:41

kaska28 pisze:Jak teraz jeszcze raz oglądałam fotki Iwony to też pomyślałam że są ślicznie opalone. Oj jak ja Wam zazdroszczę .


dziekujemy

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość