Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 maja 2009, 14:07

kilolek, ja bym wybrała wakacje nad morzem z rodzina
ja też tak myślę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

16 maja 2009, 20:23

kilolek, ja bym wybrała wakacje nad morzem z rodzina :ico_oczko: To nadmorskie powietrze to super sprawa sama zobaczysz i Kubusiowi też posłuży :ico_oczko: A zdradzisz mi kochana gdzie jedziecie i kiedy ??
w połowie lipca do Jantaru, na Mierzei Wiślanej. Ale tylko na tydzień, bo raz, że mało kasy mamy, a dwa, zę Artur oszczędza urlop na listopad :ico_haha_02: :ico_haha_02: Bardzo się cieszę, bo nie byliśmy nigdzie 4 lata :ico_noniewiem: a nawet wtedy to tylko na weekand. Na prawdziwych wczasach bylismy 10 lat temu!!! :ico_olaboga: ciągle brak kasy. Teraz też właściwie nie powinniśmy, ale tłumaczymy sobie, ze Kubusiowi konieczna jest zmiana klimatu :ico_haha_02:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

16 maja 2009, 22:14

w połowie lipca do Jantaru, na Mierzei Wiślanej.
zazdroszczę

wiecie co jestem głupiA jak but przed chwilą się obżarłam :ico_placzek: :ico_placzek: ze ledwo się ruszam zrobiłam sobie sałatkę z pomidora ogórka rzodkiewki cebuli i dodałam soli i śmietany :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: i pożarłam to z bułką :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: a jest godzina 22-13

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

16 maja 2009, 23:05

a ja mam net :-D jutro was doczytam bo dzis moja swiecka tradycja - eurowizja i browarek :-D

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

17 maja 2009, 03:09

Teraz też właściwie nie powinniśmy, ale tłumaczymy sobie, ze Kubusiowi konieczna jest zmiana klimatu :ico_haha_02:
I tego się trzymajcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Artur oszczędza urlop na listopad :ico_haha_02:
też się listopada doczekać nie mogę :ico_oczko:
wiecie co jestem głupiA jak but przed chwilą się obżarłam :ico_placzek:
e tam nie przesadzaj raz nie zawsze dwa razy nie wciąż :ico_oczko: no i piękny bukiet warzywek na zdrówko :-D
Janiolek, w końcu morducho ty moja :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
A my kończymy teraz kabinę montować :ico_szoking: :ico_szoking: cały dzień w .... :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

17 maja 2009, 09:58

Witajcie
Ja już w domku.
Z Jasiem nie jest źle, ale mogłoby być lepiej. W każdym razie wyniki ma w normie. Teraz Adasia kolej w czerwcu do poradni nefrologicznej i pewnie też do szpitala na badania :ico_olaboga:
Ja wczoraj w końcu nadrobiłam zaległości na działce. Posiałam trochę warzyw, ale nie zaszalałam jak w zeszłym roku, bo do tej pory mam jeszcze marchew w zamrażalce :ico_noniewiem:
kilolek, ja jednak wybrałabym sanatorium. O ile wiem, musi minąć co najmniej tydzień aby dziecko zaaklimatyzowało się w nowym miejscu. Potem dopiero korzysta z wszystkich dobrodziejstw innego klimatu. A może da się wycofać zaliczkę i razem z mężem będziecie mogli pojechać do sanatorium.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

17 maja 2009, 12:50

kilolek, ja jednak wybrałabym sanatorium. O ile wiem, musi minąć co najmniej tydzień aby dziecko zaaklimatyzowało się w nowym miejscu. Potem dopiero korzysta z wszystkich dobrodziejstw innego klimatu. A może da się wycofać zaliczkę i razem z mężem będziecie mogli pojechać do sanatorium.
mąż nie może w tym terminie co nam przyznali sanatorium, a ja się boję sama jechać, bo nawet w domu to prawie cały dzień ktoś ze mną jest, bo mdleję, słabnę itp no i większośc czasu leżę.

Właśnie wróciliśmy z marketu. Jak tylko dojechaliśmy już byłam wykończona :ico_noniewiem: ale mam farby do pokoiku dziecięcego więc pomału można zacząć prace. Kuba padł spać bez obiadu, dobrze że opędzlował frytki w mcdonaldzie to nie obudzi się zaraz z głodu. Fajnie dziecko odzywiam, nie? :ico_wstydzioch: coż....

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

17 maja 2009, 14:41

kilolek, widze że przygotowania pełną parą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mój tymek nie raz wcinał frytki i żyje :ico_oczko: na co dzień ego nie ja prawda :-D
ja tam Eurowizji nie oglądam. Nie iwem czemu przestało mi się to podobać kilka lat temu :ico_noniewiem:
Agnieś81, dobrze ze juz jesteście w domku

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

17 maja 2009, 14:45

witam kochane
my dzisiaj na komunii,ale mamy przerwę bo przyszliśmy do domu żeby Hania sobie w spokoju pospała. no i bidulinka mi się rozchorowała :ico_chory: tak w nocy kaszlała,że od 4 spała z nami w łóżku :ico_sorki: jutro jedziemy do lekarza,bo tym razem jej nie wyleczę domowymi sposobami :ico_olaboga: no i A przy okazji też się położył,bo dzisiaj na nockę idzie :ico_sorki:
dobrze że opędzlował frytki w mcdonaldzie to nie obudzi się zaraz z głodu. Fajnie dziecko odzywiam, nie? :ico_wstydzioch: coż....
zdarza się to nawet mi :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

od razu zmieniłam sobie fotki w opisie,to z dzisiejszej komunii,jak będzie mi się chciało to może później pokażę więcej zdjęć :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

17 maja 2009, 14:53

ja tam Eurowizji nie oglądam. Nie iwem czemu przestało mi się to podobać kilka lat temu
a ja odkad pamietam to ogladalam i nie wiem czy mi sie to podoba czy nie, po prostu maj bez eurowizji sie nie liczy :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości