joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

07 kwie 2008, 10:18

Hej ja tez witam z rana
Najwieksze buziaczki dla Milenki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Madziorka super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i musze Cie wyprowadzic z bledu ja mam corke Juli i jej jak i Pawelkowi pasuje to nakrycie glowy :ico_oczko:

A u nas dzis snieg :ico_noniewiem: Chyba zima wraca :ico_noniewiem:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

07 kwie 2008, 10:20

joasiu jaki śnieg :ico_szoking: u nas piękne słońce, choć jeszcze troszeczkę zimno :ico_brawa_01:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

07 kwie 2008, 10:23

Obrazek
a tu moja mala ladnie sie bawi w kojcu :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

07 kwie 2008, 10:24

ależ uśmiech od ucha do ucha, widać że bardzo pogodna :ico_brawa_01: , no ale burzą włosków, to się pochwalić nie może :ico_nienie:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

07 kwie 2008, 10:24

A tu wcina truskawke
Obrazek

[ Dodano: 2008-04-07, 10:25 ]
Obrazek

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

07 kwie 2008, 10:28

kurcze, ale masz fajnie, u nas truskawy są z tych co uczulają, więc nie zalecają podawania dzieciom
ja dopiero wczoraj pierwszy raz Tadzikowi do zupy wsadziłam uczulającego ponoć selera i zobaczymy co będzie, a o truskawkach, to na razie nie marzę, na razie jabłuszka, gruszki, banany i arbuzy wcina, ewentualnie jabłko z dynią ze słoiczka
a o reszcie marzymy sobie, choć pewnie niedługo zaczniemy eksperymentować

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

07 kwie 2008, 10:32

No tak Basiu, az mi dziwnie bo pozostali w tym samym wieku to juz sporo mieli :-D a tu takie nic :-D ciekawe co ona nam szykuje :ico_szoking: no i to co rosnie to jasniutkie :ico_szoking: , no ale maz ma brata blondyna wiec wszystko moze byc :-D a mnie sie juz kitki marza jak u Livii! A Amalia to taki maly chichraczek, czasami jak chce jej sie smiac to prowokuje, zeby ja gilac i wdedy strasznie sie smieje :ico_brawa_01: az juz nie moze biedactwo :-D
Basiu, cos ci sie imiona pomieszaly :-D :-D :-D dzieki za moralne wsparcie :-D
Ja tez kilka zdjec wkleilam, bo wy tak super ze zdjeciami szalejecie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ja zdjecia luuuuuubie ogladac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

07 kwie 2008, 10:52

No witamw koncu was odczytałam bo tyle naklikałyscie :-D ale super ze ruch na forum :-D
U nas tez dzis nienajlepsza pogoda ale synek oczywiscie na balkoniku sie wietrzy bo w domku jakos mu sie ostatnio nie usmiecha spanie :-D
A ja jakas taka zmeczona po tym wekendzie :ico_noniewiem:
a teraz zaległosc, mam nadzieje ze niczego nie zapomniałam :-D

Aniu ale się naśmiałam z tych opowiesci o twoim synku, niezły z niego rzobujnik był, ale boje się ze mnie tez to czeka, bo on już teraz podobne pomysły ma
Ale przynajmniej będzie co wnukom opowiadac :-D

A ja tam lubie prasowac tylko musze mieć dobre żelazko bo inaczej to :ico_zly: a naczyn to tez nie cierpie myc i marzy mi sie zmywarka ale jakos tak ciagle cos inengo wyskakuje :-D

Basiu spotkanko w Krakowie musi być, nie ma co :-D , a u mnie drugie :-D tak na dokładke, mam nadzije ze ty tez się z zjawisz :-D
A ja jeszcze tego filmiku z toba nei widziałam szybciutko proszę o linka :-D

Sosim witamy spowrotem, wielkie brawa :ico_brawa_01: za osiągnięcia dla Zosi, mój tez już pa – pa robi, i fajnie nie- nie robi główka tak kreci ze czasami to się smieje ze mu odpadnie no i babcia go kosi-kosi nauczyła, oj szkolimy te nasze maluszki
A co do spotkania do Sosim to ty masz najbliżej wiec licze na to ze się nie wykręcisz i się zjawisz, a te w Krakowie oczywiście tez aktualne :-D

Madziu piekne foteczki, a mojego to by się bała z kuzeneczku puścić samego bo ona kruszynka pół z niego wiec mogła by tego nie przezyc :-D

Malhyn gratuluje zakupu autka :ico_brawa_01: , my te kupiliśmy bo mężusiowi się okazja trafiła bo kupił tico za 600 zł z 2000 roku, troszke zaniedbane, ale on mechanik wiec je sobie do ładu doprowadzi a taka okazja to się zadko zdarza :-D i bedzie miał do pracy czy jezdzic

Małolatko brawa za osiągnięcia, a ja zainwestowała w nocniczek nocniczek się ciesze bo mój rozbójnik strasznie niecierpliwy i nie wyobrażam sobie ze by zasługo na zwykłym posiedziła a tak to mu cos ciagle gra, spiewa wiec jest wesoło :-D i czasmi uda sie cos wysiedziec :-D

Violu torcik oczywiście dla Milenki a ty się nie martw tylko poczekaj jak skonczysz karmic to na pewno ci troszke spadnie a na dokładkę kup sobie czerwone herbatke to pomaga

No Aniu to czeka cie niezła wyprawa, ale może będzie cieplutko to się mały urlopie zrobi i pzy okazji będzie można staryc znajomych odwiedzic, a my będziemy cierpliwie tu na ciebie czekac
Cudo foteczki Amali, ale tymi truskaweczkami to nas kusisz
:-D

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

07 kwie 2008, 10:56

heloł babeczki

Malhyn ja tez daje kaszki Nestle ale daje tez Bobovite ale podaje je nie na mleku bo Zosia uczulona, ale na wodzie i na razie daje tylko kaszki ryżowe

jutro ide do pediatry to poprosze zeby mi wypisala recepte na jakies "bezpieczne mleko" dla Zosi, bo nie chce mi sie sciagac mleka laktatorem :ico_oczko:

Madziorka Lelek to cudny chłopak, w tej czapaczce to taki zawadiaka ze hoho :ico_brawa_01: , ja tez lubie Trini i Susanah ,a le nie widzialam ze na spotaknie z nimi tzreba kupowac bilety?????????? a co to one wtedy udzielaja prywatnych porad?????/ :-D ,
zazdroszcze Ci tego MT, mój sie dopiero szyje , ma byc pod koniec kwietnia Obrazek

Viola zaległe STO LAT STO LAT Obrazek za rocznice slubu no i oczywiście dzisiejsze Obrazek dla Milenki :ico_brawa_01:


Małolatko Obrazek dla Kubusia za stanie na nóżkach

Anulan to jakis koszmar ten wasz wyjaz i to w kilka dni tyle kilometrow do zrobienia i do tego ten ogrodek Obrazek wspołczucia

[ Dodano: 2008-04-07, 10:58 ]
ULA_TOMEK, do Nysy zapraszasz hmmmmmmmmm, trza pomyslec
zrobilybysmy wtedy Obrazek

[ Dodano: 2008-04-07, 11:05 ]
Aniu to ty masz truskawki :ico_szoking: :ico_szoking: ja tez chce :ico_sorki:

Asiu śnieg u ciebie :ico_szoking: to wspoolczucia, ja wierze ze u nas juz zimy nie bedzie bo pochowalam juz zimowe rzeczy a i kombinezon dla Zosi jest juz za maly

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

07 kwie 2008, 11:20

No ten moj wyjazd to bedzie trzeba potem odespac! :-D Mam nadzieje tylko, ze z ta pogoda to sie pomylili i nie bedzie lalo!!! :ico_zly:
A truskaweczki super! zapraszam! :-D :-D :-D no i wczoraj po raz pierwszy w tym roku na tarasie jedlismy obiadek :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-07, 11:21 ]
A mala to tak sobie potem siedziala :-D
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość