Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

18 maja 2009, 17:15

Żaba, no właśnie ma zapalenie jamy ustnej, też dostał do pędzlowania jakiś śmierdzący specyfik, tylko że on na migdałkach aż ma i nie mam pojęcia jak mam mu tam palca włożyć :ico_olaboga:

Właśnie napisałam do Cortinki esa i odpisała że nie wygląda najgorzej to i że nam więcej na forum napisze. Także czekamy na dobre wieści.

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

18 maja 2009, 17:17

Renia0601, to dobrze że u Cortinki jest ok i czekamy na wieści co i jak!!

Cortinka230
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 426
Rejestracja: 14 mar 2009, 07:51

19 maja 2009, 08:19

Witam:) Po pierwsze dziękuje za troskę:)

No więc pojechałam wczoraj do szpitala dużo wcześniej niż powinnam ( jak to ja, zawsze jestem wcześniej, żeby przypadkiem się nie spóźnić). Czekałam jakieś 10 min zanim zbiorą się zainteresowani moim przypadkiem. Była moja lekarka, lekarz, który robił usg i jeszcze dwie osoby. Filipek wiercił się i kopał niemiłosiernie. Stwierdzili, że na pewno nie jest to przegroda, i raczej nie taśma, bo podobno ma inną strukturę. Orzekli, że wygląda to na jakby drugie wytworzone łożysko. Mam się tym nie przejmować tylko pamiętać o tym , żeby powiedzieć przy porodzie...
Troszkę się uspokoiłam i nawet byłam bardzo zadowolona, szczególnie, że nie musiałam płacić za tą konsultację.
Za tydzień w poniedziałek mam wizytę, więc zapytam czy napewno to nic groźnego, skoro oni też na 100% pewni nie są...
Moja mamuśka przypomniała mi o czymś istotnym. Na początku ciąży były dwa pęcherzyki ( miały być bliźniaki) , w jednym rozwinął się zarodek a w drugim nie , więc to może przez to.... Musze to poruszyć na wizycie. Chciałabym jeszcze dla pewności skonsultować to z kimś innym, ale gdzie ja teraz będe szukać kogoś innego?? Sama nie wiem... Grunt, że troszkę jestem spokojniejsza, co nie znaczy całkiem spokojna:)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

19 maja 2009, 09:10

Cortinka230, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super wieści

wiesz z tego co wiem to bardzo dużo jest ciąż które na poczatku są mnogie i sie drugi zarodek wchłania, podobno to nie zagraza dalszej ciazy więc nie ma chyba powodu do zmartwień, spytaj na wizycie swojej lekarki raz jeszcze co o tym sądzi

będzie dobrze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

19 maja 2009, 16:36

Cortinka230, super wieści :-D dobrze że to nie jest groźne. Może rzeczywiście był drugi bliźniak i poprostu jeszcze do końca się nie wchłoneło to co się miało wchłonąć.

Cortinka230
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 426
Rejestracja: 14 mar 2009, 07:51

19 maja 2009, 17:25

Dzięki dziewczynki- mam nadzieje że Ci lekarze wiedzą co robią :ico_szoking:
Musze zapisać na kartce wszystko o co chce zapytać swoją lekarkę:)

A jak u Was maluchy już odwrócone?? Podobno największe szanse na odwrócenie są do 28 tyg, potem decyzja o cc??

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

19 maja 2009, 17:30

no pisałam rano i chyba nie wysłałam :ico_puknij:

Cortinka230, super że jednak nie jest to to czego się najbardziej obawiałaś, teraz tylko spokojnie czekać na wizyty żeby popatrzeć na Filipka :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-05-19, 17:34 ]
Cortinka230 pisze:A jak u Was maluchy już odwrócone??

teraz to dzieciaczki raz są tak a innym razem inaczej :ico_oczko: mi na usg była w dół już, ale lekarz powiedział narazie, ja ją czuję w poprzek jakby cały czas

Cortinka230
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 426
Rejestracja: 14 mar 2009, 07:51

20 maja 2009, 07:51

Kurcze przyjeżdża dziś do mnie taka pseudo koleżanka i aż mnie trzepie jak pomyślę sobie, że będzie siedzieć cały dzień. Nie myślcie sobie, że nie lubie swoich koleżanek, ale poprostu ta jest jedyna w swoim rodzaju. Dzwoni tylko wtedy, kiedy potrzebuje pomocy mojego Ł, a do mnie ciągle gada jaki on jest wspaniały i czemu ona się zainteresowała jego bratem , a nie nim kiedyś . No szok!!

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

20 maja 2009, 11:26

Cortinka230, to koleżanka super, ja mam taką szwagierkę co mi opowiada rzeczy których nie musze i nie chcę wiedzieć, bo co mnie interesuje co ona robiła w tym domu i z kim i jak :ico_puknij: no głupia jest niesamowicie, kiedyś miałyśmy dobre stosunki ale odwalała maniany i mam jej dość, zresztą ona to wie, bo jak już przyjeżdża to zawsze ją zbywam i nie wdaję się w żadne 'ploteczki' :ico_puknij:

Awatar użytkownika
angioletto
Wodzu
Wodzu
Posty: 10009
Rejestracja: 17 mar 2009, 18:00

20 maja 2009, 11:44

witajcie :) jestem w 24tym tyg ciazy.mieszkam w londynie i potrzebuje porady.moze ktoras z was bedzie w stanie mi pomoc.
czy jest tu ktokolwiek z Londynu kto byl lub planuje byc na zwolnieniu lekarskim przed urlopem macierzynskim???? to dla mnie bardzo wazne.
dziekuje z gory za wyrozumialosc. :ico_sorki:
pozdrawiam wszystkie brzuszki :ico_ciezarowka:


Cortinka-czekam na wiadomosc od Ciebie!!!!!jak po badaniu?????

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość