Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

07 kwie 2008, 00:01

babe_boom pisze:melduję się jako absolwentka DSW :-D


gratuluję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

babe_boom pisze:Ciekawe co mi powie o tym drapaniu, mam nadzieję, że to od wody...


trzymam kciuki,żeby to od wody było,a nie cholestaza.A badania dla własnego spokoju zrobić możesz.

Zmykam spać,bo już ledwo patrzę,dobranoc.

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

07 kwie 2008, 08:35

Obrazek

babe_boom moje gratulacje :ico_brawa_01:
oby faktycznie to tylko wody-znajoma miała uczulenie na wody i sie drapala non stop

uciekam do pracy
teraz pracuje 10 dni do kolejnego wolnego :ico_zly:
do po pracy

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

07 kwie 2008, 09:48

babe_boom - GRATULACJE!!
A wytłumaczysz co to DSW? :ico_wstydzioch:

emalia30, śliczne zakupy. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

07 kwie 2008, 09:49

Obrazek
Ja tylko na chwilkę,bo zaraz jadę do pracy zawieźć zwolnienie.
emalia30 pisze:teraz pracuje 10 dni do kolejnego wolnego :ico_zly:

Emilko współczuję bidulko.Ale na szczęście maj już niedaleko.Trzymaj się cieplutko i oszczędzaj się.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

07 kwie 2008, 10:14

witam was kochane cieplutko z zasypanej sniegiem francji :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: to jest wrecz nieprawdopodobne co sie dzieje... sniegu to ja nie widzialam tutaj przez caly moj okres emigracyjny a mieszkam juz kilka lat :ico_noniewiem: dzis w nocy jak wstalam na siusiu to myslalam ze jestem w innej bajce :ico_szoking: wszedzie na dworze bialo :ico_szoking: a moj parasol na tarasie pod ktorym kilka dni temu krylam sie od slonka przewrocil sie pod ciezarem zalegajacej pokrywy snieznej (mam nadzieje ze nie polamal :ico_noniewiem: ) szok normalnie... chcialam rodzic dzieciatko na wiosne, gdy bedzie cieplutko a tu sie zapowiada zima :ico_szoking:
emalia, ta wypraweczka jest cudna :ico_brawa_01: juz sie nie moge doczekac jak bedziemy nasze dzieciaczki w tych ubrankach prezentowac na tym wateczku :-D
emilko jak zwykle podziwiam Cie za wytrwalosc i zycze lekkiej pracy...juz nie dlugo :ico_pocieszyciel:
baba_boom... GRATULUJE CI KOCHANA to bardzo dobra wiadomosc :ico_brawa_01: teraz juz mozesz w spokoju oczekiwac na malenstwo :ico_haha_01:
wspolczuje ci tego swedzenia :ico_noniewiem: ja rowniez mam nadzieje ze to nie cholestaza :ico_noniewiem: koniecznie powiedz o tych objawach swojemu lekarzowi

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

07 kwie 2008, 12:30

Witajcie
Włąśnie Wróciłam od ginka i co się okazało..? Naszej Indze urosły jajeczka i będzie Michaś... tROCHę ROZCZAROWANA, TZN NIE CHODZI O TO, ZE SIę NIE CIESZę, ALE żE SIę NASTAWIłAM JEDNAK NA CORECZKE... mIESIąC TEMU PODłąCZAł MNIE NA usg 3d A i niby na 1000% miała być dziewuszka a dzisiaj mi jajka pokazał... Dlatego wychodzę z założenie, ze lepiej nie wiedzieć, bo człowiek się napali i du**, z Mają nie wiedziałam i miałam piękną niespodziankę.
Lekarz stwierdził cholestazę ciążową ale bez żadnych badań :-/ powiedział, ze tym się zajmiemy po skończeniu laktacji ale dla pewności zrobie sobie badania we własnym zakresie.
Mogę też w każdej chwili urodzić. Mam leżeć żeby jak najdłużej donosić dziecko, ale stwierdził, że maluch pojawi się jeszcze w kwietniu na tym świecie

szczako pisze:babe_boom - GRATULACJE!!
A wytłumaczysz co to DSW? :ico_wstydzioch:


DSW- Dolnośląska Szkoła Wyższa :-D

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

07 kwie 2008, 13:02

babe_boom, no właśnie. Ja się o dziewuszkach nasłuchałam. Że lubią się w chłopaków zamieniać :ico_oczko:
Michał to piękne imię. Mój mąż takie nosi i świetny z niego facet :-)

Czyli możesz być pierwszą majóweczką. Jeszcze w kwietniu.

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

07 kwie 2008, 13:04

szczako, mam nadzieję, ze do maja dociągnę chciałabym żeby z maluszkiem było wszystko wporządku... i znowu z wrażenie nie zapytałam jaka duża dzidzia... ale do lekarza już nie idę bo wyjeżdżam do mamy tam chcę rodzić

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

07 kwie 2008, 13:16

babe_boom :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ale niespodzianka :ico_brawa_01: ja jestem po prostu w szoku :ico_szoking: az sie teraz zastanawiam czy u mnie lekarka sie nie pomylila :ico_noniewiem: ojej... mam wszystko juz pokupione dla Ali :ico_szoking: a jakby sie okazalo przy porodzie ze chlopczyk?nawet imienia nie mam... i problem z wyborem bylby straszny :ico_olaboga:
co prawda mnie lekarka zapewniala kilkakrotnie... ale z tego co piszesz u Ciebie tez bylo pewne :ico_olaboga: dalas mi kochana do myslenia...
ale sie ciesze ze bedziecie miec parke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jak dla mnie super wiadomosc :ico_brawa_01: gratuluje Ci serdecznie :-D
jesli chodzi o ta cholestaze, to wspolczuje :ico_noniewiem:
tez ostatnio cos mnie swedzi :ico_noniewiem:( glownie nog)i...ale nie wiem czy przez to ze o tym piszemy czy moze tez mam z tym problem :ico_noniewiem: jak to jest u was?czy swedza was wybrane partie ciala czy ogolnie wszystko?

[ Dodano: 2008-04-07, 13:19 ]
babe_boom, zycze jeszcze aby synus posiedzial sobie w twoim brzusiu do maja :-D

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

07 kwie 2008, 13:33

MONIKAB fr pisze:ale sie ciesze ze bedziecie miec parke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jak dla mnie super wiadomosc :ico_brawa_01: gratuluje Ci serdecznie :-D


tylko ja się nie cieszę, parka to dla mnie żadna rewelacja :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość