mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

07 kwie 2008, 11:03

robak, ja np pije taka herbatke bobofen fix kupuje ja w aptece jest niedobra ale jak Amelka nie umiala kupy zrobic to ja mozesz dziecku podac i ona wypila tylko 10 ml i za dwe godzinki kupa tak poszla ze az pampers przebral.Wróciłyśmy od kardiologa wszystko ok nastepna wizyta dopiero za 5 miesiecy.Iwona bedziemy czytac razem o ile Darek nam da.Amelka marudna bo lubi sobie pospac do 10 a dzisiaj ja obudzilam o 7 bo musialam ja ubrac i nakarmic,potem lekarka ja obudzila na ekg i tak caly czas.

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

07 kwie 2008, 13:35

Hey Wam!
Ja tak siedzę dzisiaj przed laptopem, czytam ale coś nie mam weny do pisania. Moje chłopaki śpią. Z Norbertem miałam iść na spacerek ale usnął prawie godz temu.. Oho.. coś słyszę, że już ziewa i się wierci - pewnie się obudził. Zaraz pewnie się więc wyszykujemy na spacerek choć zimno u nas i nie chce się wychodzić :-/.
W nocy dwie pobudki - jak zwykle..ale dziś częściej wstawałam do niego. Pokwękiwał i musiałam dochodzić do łóżeczka i smoczka mu wkładać do buzi.
Kupki są w normie - robi codziennie, ale pamiętam, że też mi się męczył jakiś czas temu. Próbowałam termometrem, ale i tak nie szło. Przeszło chyba dzięki espumisan.. poprosiłam mamę by mi przysłała i przez jakiś czas podawałam 2 razy dziennie po 10 kropelek (dolewałam do butelki z mleczkiem).
Norbert teraz próbował siepodnosic... 2 razy do niego podchodzilam i mial glowe wysoko w gorze, nozki tez i sie denerwowal ze dalej nie moze :ico_haha_02:

Mialam sie Was zapytac i ciagle zapominam.. Czy Wasze dzieciaczki maja lekko krzywe nozki w piszczelach? Tak jak pilkarze maja - jakby nabeczce prostowane :ico_haha_01: . Bo Norbert ma tak lekko ale powiedzieli mi zebym sie nie martwila bo dzieci tak maja, ze to przejdzie. Mozliwe i nie niepokoje sie za bardzo.. zreszta bedziemy w Polsce to pojdez nim do lekarza zeby sprawdzic czy wszystko jest ok.

Iwona, pakujecie sie juz powoli co?

Uciekam, bo ten moj skrzek juz marudzi>

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 kwie 2008, 13:36

Ja na kolkę podaje espumisan w kropelkach, podaje 10 kropli i dodatkowo herbatkę koperkową hipp i pomaga. Czasem podaję też wodę koprową gripe water, jedną małą łyżeczkę i też pomaga :-)

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

07 kwie 2008, 13:57

Cześć dziewczyny
ja mam dziś ciężki dzień,właśnie wróciłyśmy z siostrą od weterynarza,musiałyśmy uśpić naszą ukochaną kotkę :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Zachorowała na raka wątroby,do tego żółtaczka i niewydolność nerek...Wzieło ją tak nagle wszystko naraz.Strasznie mi smutno,dobrze,że mam Majeczke...

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

07 kwie 2008, 14:03

My byliśmy prawie dwie godzinki na spacerku, tak super słonko świeci :ico_brawa_01:
Może jeszcze później wyjdziemy na chwilę.

CleoShe pisze:Mialam sie Was zapytac i ciagle zapominam.. Czy Wasze dzieciaczki maja lekko krzywe nozki w piszczelach? Tak jak pilkarze maja - jakby nabeczce prostowane

a wiesz że nie zauważyłam nic takiego, on tak wierci nóżkami jak mu się tylko spodenki ściągnie że nie sposób zauważyć :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-07, 14:04 ]
sabi_k77, przykro mi z powodu kotki,ja też bardzo lubię kociaczki ale niestety niemam od roku już

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

07 kwie 2008, 15:08

Cześc dziewczyny, dzisiaj czuje się już lepiej, ale za to Gabriel mi kicha i pokasłuje :ico_olaboga: mam nadzieje, że nie rozwinie się z tego nic gorszego...
Klaudia, tak dzidziusie mają takie krzywe nóżki-Gabriel czasami jak się przeciąga z gołą pupką na przewijaku to ma złączone i wyprostowane nóżki... taaakie krzywiutkie :ico_haha_01: mój Kuba jako dziecko miał straszliwie krzywe łydeczki i babcia wołała na niego krzywa nóżka, teraz wyglądają zupełnie normalnie :ico_oczko: żaden powód do zmartwień...
Sabi_k przykro mi bardzo z powodu kici... dziewczyny z forum przeżywały ze mną zniknięcie mojego pieska jak byłam w 5-tym miesiącu ciąży... ciągle za nim bardzo tęsknię i często go wspominamy z Kubą, bo był naszym najlepszym przyjacielem...
Gabriel wczoraj był kąpany o 18.30 a zasnął o 23 :ico_olaboga: w nocy się obudził i 2.5h z nim gadałam, bo nie chciał spać i dzisiaj od rana znowu marudzi :ico_sorki:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

07 kwie 2008, 15:10

Siedze w domubo deszcz pada a Julka chora i czytam was a molo dzisiaj piszecie.Jakos zle mi bo przed chwilka dostalam sms od kolezanki ze w nocy zmarl jej tata.Ja wiem co ona przezywa bo sama stracilam tate jak bylam mala,i pewnie jej ciezko.Ta deszczowa pogoda mnie dotego tak dobija maz w pracy Amelka spi Julka sie bawi a mi plakac sie chce.DOBRAnie zanudzam was uciekam

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

07 kwie 2008, 15:22

Mariola, czasem bywaja takie dni, ze smutek sie zbiera.. dodatkowo pogoda doklada swoje.. Czekaj czekaj.. niech tylko slonce zaswieci, niech tylko Amelcia sie usmiechniedo mamy.. odrazu pogodniej Ci sie zrobi :ico_oczko: Pogodnosci i radosci :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

07 kwie 2008, 15:32

sabi_k77 przykro mi,wiem co czujesz...
mariola sa takie dni dolujace,ja tez takie miewam,ze ciagle bym tylko plakala...Ja tez sie dowiedzialam,ze znajomy moich rodzicow(tez go znalam b.dobrze) zmarl na raka i jutro jest pogrzeb,zostawil trojke dzieci i zone :-(...
CleoShe a nawet nie zwrocilam uwagi na piszczele Mirka,ale wydaje mi sie,ze ma chyba proste...
Mirek nadal nerwowy jakis jest :ico_noniewiem:
Uciekam sprzatac,buziolki

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

07 kwie 2008, 15:40

Fintifluszka pisze:Klaudia, tak dzidziusie mają takie krzywe nóżki-Gabriel czasami jak się przeciąga z gołą pupką na przewijaku to ma złączone i wyprostowane nóżki... taaakie krzywiutkie :ico_haha_01: mój Kuba jako dziecko miał straszliwie krzywe łydeczki i babcia wołała na niego krzywa nóżka, teraz wyglądają zupełnie normalnie :ico_oczko: żaden powód do zmartwień...


No to ok. A swoja droga to fakt.. smiesznie wygladaja te krzywe nozki jak je zlocza i wyprostuja :ico_haha_01:

Renia0601 pisze:My byliśmy prawie dwie godzinki na spacerku, tak super słonko świeci :ico_brawa_01:
Może jeszcze później wyjdziemy na chwilę.

Och, zazdroszcze.. U nas 5 stopni, a slonce ukrywa sie za chmurami, do tego dostalam okres i nic mi sie nie chce. Nawet spacer juz sobie dzisiaj odpuscilam przez co nauzeralam sie z tym moim malym mopsem. Nontoper na rekach.. juz mi plecy wysiadaja. Co go odlozylam do lezaczka czy na sofe to ryk od razu. Chwile sie zaciekawil grzechotkami to sie pobawilam z nim, ale zaraz znowu to samo. Usnal chwile temu mi na rekach.. az mi reka zdretwiala i wreszcie udalo mi sie odlozyc go do lozeczka i spi.. Ciekawe jak dlugo.

A co do zwierzat, to czlowiek przyzwyczaja się bardzo.. jak do czonka rodziny. U mnie w domu mielismy 2 papugi - Nimfy, samiec i samiczka. Samiec taki dzikus.. zawsze w klatce siedzial, dziobal jak ktos palca przystawial.. a samiczka strasznie towarzyska - latala po domu, siadala na nas, uwielbiala jak ja sie po karczku glaskalo. Ktoregos lata, okno wiadomo bylo otwarte, ona 2 razy probowala uciec a za trzecim jej sie udalo.. wyfrunela przez okno. Jeszcze sasiadka tylko widziala jak przez podworko przeleciala. Ja z19 lat wtedy mialam a rzyczalam za nia jak dziecko :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość