Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 maja 2009, 22:32

A tak Igolina robi brawo -babcia ja nauczyla w PL
http://tinypic.com/player.php?v=334orkp&s=5

[ Dodano: 2009-05-21, 22:35 ]
yoanna wiesz nie zrobie tego ludziom na ulicy i sie w spodniczce jednak nie wyjde :ico_nienie:
co to za przyjemosc jakbym caly czas miala doline :ico_placzek:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

21 maja 2009, 22:58

Witam kochane!!!

slonko kochaniutka dziekuje bardzo ze o mnie myslalas i bardzo wiele mi te slowa pomogly powiem ci ze cudownie potrafisz czlowieka podbudowac :ico_sorki: :ico_sorki: dziekuje ci za to :ico_sorki:
yoanna, Tradycyjnie nasza mala zdolnicha pieknie wyszla na foteczkach w sukienusi wyglada jak mala ksiezniczka

mmarta81, Kochana co do karmienia jeszcze chce pociagnac to do roczku mysle ze calkiem nie sfiksuje :ico_olaboga: nie chce przerwac bo to jest taka jedyna rzecz ktora mi daje najwieksza radosc gdy mi jest zle czuje sie potrzebna chociaz jej

Wiecie Adula juz taka duza i zyje swoimi sprawami a z M sie nie uklada za dobrze i on nie bardzo widzi co sie ze mna dzieje Moja kochana tesciowa widzi za to wszystko i tez mi powtarza zr=e powinnam mu mowic co czuje i ze mnie to drazni jak on sie zachowuje ale mnie poprostu juz naprawde sie nie chce bo on i tak to po swojemu rozumie jz kiedys probowalam i wiem ze on to inaczej wszystko odbiera


Ale dosc tych smutasow :ico_nienie: Bo tylko sie doluje jeszcze bardziej ale jak ptrze na te nasze kruszyny pelne radosci to mi sie polepsza

mmarta81,to Igol tez juz panna ze ho ho Weronisia Wazy 9300 i mierzy 82 cm powiem ze kregoslup mi tez siada wszyscy jak ja biora na rece to mowia no no no masz co dzwigac A wlasnie kochana a jak iga w nocy je Bo Werce sie juz tak cos pochrzanilo ze mi cycuje juz co 2 -3 godziny normalnie szok
A dzis w ogole miala kiepski dzien nie chciala nawet zupki zjesc skonczylo sie tylko na cycowaniu

Wiecie kochane co ciezko ja bedzie od tego cyca odstawic ona chyba czula pismo nosem ze sie jakies zamiary na odstawke sie szykuja wiec postanowila zaprotestowac i odstawic wszystko zeby pokazac ze cycun jest najwazniejszy I ze ona sie nie zgadza na odstawienie

No a w ogole to nareszcie usnela o 22:20 mi bo mala franciszka nie spala od 15:30 ledwo na oczy patrzyla ale walczyla do konca zobaczcie ile godzin Skad ten maly lobuz ma tyle energii :ico_olaboga:
Malutki juz spi, wiec ja tez wczesniej sie połoze dzisiaj, a jutro idziemy pobrac krew na bilans poł roczny. Czy waszym dzieciaczkom tez pobierali krew na takie badanie?
Nie mojej werce nie robili takich badan krwii od wyjscia ze szpitala No wlasnie dziwne to troche czemu nie A kochana co do daania jedzenia naszym bezzebaczom spokojnie nie boj sie czego nie beda mogly dzislakami zgniesc to wypluja w najgorszym razie sie troszke pozyga :-D
Werka dzis wsowala arbuza a sie usmialam z niej :-D bardzo jej smakowal i dlatego gryzla takie za duze kawaly ale co jej nie spasilo to wyplula a czego nie mogla wypluc to wsadzala plucha i nim usowala z buzi resztki ktorych nie polknela a wczoraj np ja jadlam bulke z pasztecikiem i tak na mnie lipila ze jej dalam do buzi i ta wycyckala ta bulke i zjadla tego pasztetu a smakowalo jej baaardzo Tak ze Wiolus spokojnie posadz Filipeczka i sprobuj mu dac brokulaka jabluko a wrazie czego pomozesz mu wyjac co za duze nie boj sie naprawde dzieciaczki lubia probowac nowe smaki oo i przypomnialam sobie ze juz cyckala swierzego ogorka pomidora

Praktycznie to juz bardzo duzo probowala i nie ktore smaki jej bardzo spasily na ale bidula nie moze bo jeszcze za malusia ale widac ze nie ktore rzeczy by bardzo juz chciala zjesc :ico_oczko: dobra mykam spac bo zaczynam czuc zmeczenie

dobranoc kochane

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 maja 2009, 23:09

dana, wiesz co to fajnie ze jeszcze je pokarmisz :-D
ja mam nadzieje ze Wam sie wszystko pouklada jednak...
wielka mam nadzieje :ico_sorki:
zycie czasem zaskakuje nawet jesli myslisz ze juz nic dobrego Cie nie spotka
wiesz ja tez czerpie tyle radosci z karmienie Igi ze nic mi wiecej nie potrzeba :ico_nienie:
i moze jednak to karmienie Ci pomoze bardziej niz tabletki :ico_sorki:
widzisz Weronisia sama Tobie daje znac ze jeszcze potrzebuje bardzo cycora :-D

a co do spania Igi w nocy to budzila mi sie przez kilka dni 2 razy ale od wczoraj znowu wstaje z 5 razy :ico_olaboga:
tylko ze dzis zobaczylam ze jej kolejne 2 zabki rosno -no i jak jej nie dac w nocy cycka :ico_noniewiem: tylko on ukoi bol :ico_oczko:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

21 maja 2009, 23:10

A tak Igolina robi brawo -babcia ja nauczyla w PL
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: brawa dla Igusi slicznie to robi Weronia t
wiesz nie zrobie tego ludziom na ulicy i sie w spodniczce jednak nie wyjde :ico_nienie:
co to za przyjemosc jakbym caly czas miala doline :ico_placzek:
ez juz bije sobie slicznie brawa mam filmiki na komorce ale nie wiem jak je wrzucic kiedys sprobuje moze mi sie uda to wam tez pokaze A ja tam mysle Martunaze wyolbrzymiasz ja mysle ze yoanna ma racje czasem lepiej zlac wszystko i wyjsc tak jak jest komu wygodnie A ty juz najlepiej powinnasc to wiedziec bo u was to wszystko ze tak powiem dozwoloe bo u nas w PL czesciej sie zdaza ze wszyscy glupio lipia jak ktos sie inaczej ubierze i wyroznia sie z tlumu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

21 maja 2009, 23:15

marta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za śliczne brawa Iguni!!!!!!
a ja idę już lulu ten mój łobuz mnie tak wymęczy że padam z nóg,cały dzień jak ta glizda,na raczkach najwygodniej!!!!dobranoc :ico_spanko:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

21 maja 2009, 23:17

no i jak jej nie dac w nocy cycka :ico_noniewiem: tylko on ukoi bol
a no wlasnie kochana u mnie tak samo A ty wiesz ze ona nadal wlaczy ztymi zebaczami :ico_olaboga: :ico_olaboga: normalnie bidula dalej sie meczy juz miala kupki rozwolnione juz apety tracila a te cholery wygladaja jak wielkie gory pokryte skora
a mam nadzieje ze Wam sie wszystko pouklada jednak...
wielka mam nadzieje :ico_sorki:
:ico_sorki: :ico_sorki: tez mam taka nadzieje
wiesz ja tez czerpie tyle radosci z karmienie Igi ze nic mi wiecej nie potrzeba :ico_nienie:
i moze jednak to karmienie Ci pomoze bardziej niz tabletki :ico_sorki:
widzisz Weronisia sama Tobie daje znac ze jeszcze potrzebuje bardzo cycora :-D
dokladnie tak jest i dlatego walcze sama ze soba zeby nie poddac sie i nie wyladowac na tbletach musze wyrwac sie temu dolowi dla niej i dla adziuli chociaz adziula ostatnio tez sie przycyniala do mojej depresji :ico_nienie: nie grzeczna dziewczynka ale tylko czasem :ico_oczko: I tak ja strasznie kocham

[ Dodano: 2009-05-21, 23:17 ]
Agusia1982, Dobranoc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 maja 2009, 23:18

dana, moze uda bCi sie zgrac przez to co ja :ico_sorki: filmik
wiesz ja wiem ze niby tu wszystko wolno ale tak jak napisalam ja sama bym sie nie czula poczekam z tym odkrywaniem ciala na przyszly rok :-) moze bede w ciazy to bede miala wymowke :-D

Agusia1982, dobranoc

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

21 maja 2009, 23:18

mmarta81, Dobranoc

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 maja 2009, 23:20

dana, a ile lat ma Adzia???
wiesz polozna mi mowila ze pierwsze zabki moga wychodzic-nie przebic sie i chowac sie spowrotem :ico_olaboga:
pewnioe tak jest u biednej Weronisi i bidulka cierpi 2 razy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

21 maja 2009, 23:21

moze bede w ciazy to bede miala wymowke
He he he no to powodzonka kochana trzymam kciuki a i tak uwazam ze jestes piekna kobieta i nie masz czego sie wstydzic musiala bys mnie zobaczyc odrazu by ci sie chumor poprawil na widok takiej cielencinki :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości