Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

22 maja 2009, 00:00

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: zaczynam sie bac. Wiecie ja chce byc taka wzorowa mamusia, ale cos widze, ze bedzie ciezko.
Ja tez nie wyobrazam sobie,zeby mi synek na cycku wisial ciagle.
Ilka79, super,ze polozne Ci pomogly. Tez bym tak chciala. Jak bede w szpitalu to nawet sie upomne o pomoc jak bedzie trzeba, bo nie mam pojecia jak dziecko przystawic do piersi.

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

22 maja 2009, 08:52

Wiecie ja chce byc taka wzorowa mamusia
kazda z nas chce być jak najlepsza mamusią powolutku wszystkiego się nauczymy a troche rzeczy mam nadzieje podpowie nam instynkt najważniejsze to zachwoac zdrowy rozsądek.

ramonka ja takie skurcze mam już dobrze ponad miesiąc a np moja przyjaciółka nie miała wcale skurczy przepowiadajacych. podbrzusze to mnie juz codziennie boli

[ Dodano: 2009-05-22, 08:56 ]
ziolo007, a czy nasze suwaczki coś nie oszukują? wczoraj nie było a dzis 12 dni wskazują a mój drugi suwaczek 11

ewusia75
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 185
Rejestracja: 18 paź 2008, 22:51

22 maja 2009, 10:25

Witajcie po dlugiej przerwie!U mnie przeprowadzka 29maja wiec necika pewnie tez nie bede miala tak szybko,codziennie pakuje kartony i nie widac ze cos pakuje-tragedia!
Co do smoczkow to moj synus mial i jak mial 18miesiecy to go wyrzucil w ramach buntu ze nie idzie spac,ja to wykorzystalam i "niestety" poszedl ale bez smoka i tak trwalo to moze ze 3 dni zaadoptowal sobie malego pluszowego pieska w ramach otarcia lez!!!Bylam b.zdziwiona ze tak szybko zapomnial o smoku.
Osobiscie jestem przeciwniczka ssania palcow przez dzieci szczegolnie kciuka.Widze 7 i 8 letnie dzieci ktore trzymaja w buzi kciuki istna tragedia zabki wykrzywione mysle ze trudniej im sie rostac z kciukiem!
Skurcze tez mam brzuch mi czesto twardnieje,zaczynam puchnac!Dla malej juz mam wszystko poprane 1 posciel tez reszta czeka na przeprowadzke a tam juz do roboty na calego.Dobrze ze moja mama sie zdecydowala przyjechac i pomoc przy przeprowadzce przyjedzie z moja 17 letnia siostra :ico_brawa_01: .
do sklikania pozniej

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

22 maja 2009, 10:33

Dzien dobry :-D

Moj suwaczek chyba działa tak jak trzeba i wreszcie przeskoczył na 9 okienko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Osobiscie jestem przeciwniczka ssania palcow przez dzieci szczegolnie kciuka.Widze 7 i 8 letnie dzieci ktore trzymaja w buzi kciuki istna tragedia zabki wykrzywione mysle ze trudniej im sie rostac z kciukiem!
racja, smoczek schowasz i spokoj a z kciukiem pewnie nie jest tak łatwo :ico_olaboga:
Wiecie ja chce byc taka wzorowa mamusia, ale cos widze, ze bedzie ciezko
dasz sobie rade na pewno :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-05-22, 10:35 ]
mnie przeprowadzka 29maja wiec necika pewnie tez nie bede miala tak szybko,codziennie pakuje kartony i nie widac ze cos pakuje-tragedia
szczerze Ci wspolczuje tego zamieszania bo ja juz opadłam z sił zupełnie i nie wyobrazam sobie nawet wiekszych porzadkow a co dopiero przeprowadzki :ico_sorki:
Mam nadzieje ze pojdzie szybko i sprawnie i odzywaj sie do nas czasem :ico_oczko:

ewusia75
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 185
Rejestracja: 18 paź 2008, 22:51

22 maja 2009, 10:50

Ja to wole nie myslec o przeprowadzce ale coz zrobic dobrze ze bedzie mama,siostra,2 kolegow no i maz wiec tak zle nie bedzie myslac pozytywnie!
Najgorsze jest to ze ja jestem typem czlowieka chomika wszystko mi sie przydaje i nic nie wyrzucam i tak jest teraz wkladam do kartonow bo moze sie przyda.Kabli kabelkow zlaczek to mam "tysiace" zadnej rzeczy nie wyrzuce bo przeciez moze sie przyda :ico_oczko:
Troche poprasuje i za obiad sie biore bo moj synus w domu bo mamy dlugi weekend.W tygodniu obiady jada w szkole bo jak pracowalam to normalne a teraz to troche to wykorzystuje a tym bardziej ze w czerwcu bedziemy go wozic 30km wiec zabierac na przerwe obiadowa byloby ciezko biorac pod uwage moj brzuch i korki wystarczy ze bede go wozic na 8:30 i odbierac o 16:30 to i tak dobra godzina w jedna strone spedzona w samochodzie pocieszajace ze srody ma wolne hihihihi!

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

22 maja 2009, 12:21

Ziolo- no co Ty! Oczywiscie ze bedziesz wzorową mamusią, najlepszą jaka się mogła Twojemu dziecku trafić, z resztą tak jak my wszystkie. A to ze nie dasz wisieć maluchowi przy cycusiu, to przecież nic takiego. Musisz mieć czas żeby jeść i troszkę odpoczywać, po to by móc się najlepiej jak potrafisz opiekować Twoją kruszynką. I zapewniam Was że dzieci będą w Was patrzały jak w niebo mimo tego, że może nie raz, nie dwa będą płakały a Wy nie będziecie wiedziały dlaczego. I cokolwiek nie będzie siedziało w Waszych ramionach będzie im najlepiej

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

22 maja 2009, 14:08

tosia, jak Ty to pieknie wszystko ujelas!
Dzisiaj mamy piekna pogode i powinnam wyjsc na spacerek. Nie mam za bardzo sily, ale moze sie jakos zmobilizuje.
Moj suwaczek dziala i juz 11 dni zostalo :-D

Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

22 maja 2009, 15:44

ziolo007, jeny jak ten czas szybko leci - u ciebie już tylko 11 dni ja jeszcze ponad 30:(

Faktycznie co do bycia mamusią każda z nas będzie najlepszą jak tylko potrafi i w większości przypadków będziemy działać instynktownie tak jak to teraz robimy:) Damy sobie radę w końcu niezłe z nas babki:)

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

22 maja 2009, 16:08

ziolo007, a ja tak zagladam i mowie sobie ciekawe czy ziolo jeszcze jest, no ale mam przeczucia, ze lada dzien sie cos u Ciebie zacznie :ico_oczko:

ewusia75, mam nadzieje, ze przeprowadzka pojdzie Wam pomyslnie.

ramonka, Gratuluje ostatniego okienka!!!! :ico_brawa_01:

A ja dzisiaj musze lazienki posprzatac, zostawiam sobie to sprzatanie na raty, dzisiaj lazienki, jutro kurze, no i maz jutro po pracy odkurzy, bo dla mnie to by bylo juz za wiele, a uwierzcie mi mam sporo w tym domu do sprzatania. Jak jestem w ciazy to niestety, ale chyba sprzatalabym caly dzien :ico_olaboga:
No i jade dzisiaj do lekarza, mam teraz wizyty co tydzien, troche jest to meczace, bo mam troszke drogi do tego lekarza, okolo 45 minut samochodem, i jeszcze dzisiaj musze synka zabrac ze soba, nie wiem chyba zaczeka na mnie w poczekalni jak beda mnie badac, bo teraz to juz tam dokladnie sprawdzaja, a nie chce za bardzo zeby tak na to patrzyl.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

22 maja 2009, 16:40

Ilka79, jakbym chciala zeby Twoje przeczucia sie sprawdzily :ico_sorki:
Wczoraj jak polozylam sie spac po spacerku to dostalam skurczy takich dosc mocnych i zaczelam mowic: Oliwierku prosze nie teraz, bo mamusia jest spiaca i jeszcze nie gotowa.
No i sie uspokoilo :ico_szoking:
Niby chce juz urodzic, ale jakby przyszly bole porodowe to nie wiem czy nie zareagowalabym w ten sam sposob: Oliwierku nie teraz hehe.
5thelement, ja jak widze ile dni mi zostalo to przypominam sobie jak odliczalam kiedy bylo ponad sto dni i od razu jakos lepiej mi sie robi :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość