Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

22 maja 2009, 10:53

wlasnie wgrywam 2 filmiki, zeby pokazac Wam, jak Jasper kleka w lozeczku.. na jednym sie przewraca i ryczy ;-)

[ Dodano: 2009-05-22, 11:00 ]
po operacji mama moze miec niedowlad lewej strony ciala - nie wiem czy calkowity, czy jakis czesciowy, ani czy przejsciowy czy staly... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
:ico_szoking:

ale to jest jedno z zagrozen, tak? moze ryzyko wystapienia tego jest niewielkie :ico_noniewiem: musisz sie dowiedziec... oby wszystko bylo dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

22 maja 2009, 11:17

Gie ja ciągle trzymam kciuki za mamę, wierze że wszystko będzie dobrze, a jeżeli chodzi o niedowład to po rehabilitacji może on ustąpić bądź zminimalizuje się do minimum - mojej sąsiadce ustąpił całkowicie.
Bądźmy dobrej myśli :-)

shoo nie moge sie doczekać filmików :DD
mała zasneła więc lecę ogarnąć kuchnie i korytarz :DD

Dziękujemy za pozdrowionka Pati :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

22 maja 2009, 11:21

dziewczyny, nic konkretnie nie wiem... ale poprosilam pana, zeby wzial sobie urlop na niedziele, zebym tez mogla pojechac na te rozmowe...

dzieki MARGARITA :ico_sorki:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

22 maja 2009, 11:34

http://www.youtube.com/watch?v=n3GcB0ZIfbA - byl troszke zmeczony, bo to krecilam wczoraj wieczorem... dlatego smieje sie i placze jednoczesnie ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=sCPJjON01kw - a tu sie przewraca... chociaz tym razem nie uderzyl sie, raczej tylko wystraszyl... zwykle jednak uderza glowka w barierke :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

22 maja 2009, 11:39

SHOO - filmiki swietne... Jasper pieknie wstaje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i juz chyba pora obnizyc lozeczko... :ico_noniewiem: i jaki On smieszny, w sensie pocieszny... slodziaczek niezly... i rzeczywiscie pulchniutki, nawet paluszki ma takie serdelkowate, a nie takie patyki, jak Su :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

22 maja 2009, 11:40

shoo, fajnie juz mały próbuje wstawać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , jednak do opanowania upadków troche mu brakuje ;-) poćwiczy w sensie zaliczonych kilka uderzeń i sie nauczy - wiem wiem że to go będzie bolało - Majkę też bolało ;-)
Fajnie sie tak troche uwstecznić ;-)

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

22 maja 2009, 12:59

Dzien dobry :))

Gie zyczymy wytrwalosci Tobie i powodzenia mamie, musi byc wszystko ok!

shoo Jasperek jest bardzo przystojnym malym mezczyzna :) naprawde!!! No i lozeczko musisz chyba obnizyc, bo widze ze jest mala wiercpieta, i moze Ci zrobic kiedys niespodzianke i stanac na nozkach wychylajac sie za.

A co do potraw to lubie czytac o tym co gotujesz nao biad :) ja tez wole takie oryginalne jedzenie niz tradycyjne polskie dania (jedyna rzecza jaka stosunkowo czesto robie sa pierogi ruskie - bo je ubostwiam!! I nalesniki z serem i brzoskwiniami :)

Ja wrocilam z silowni niedawno wiec ide lezec, bo to moj pierwszy raz byl, wiec nawet dlonie mi sie trzesa - a po ciazy jestem taka slaba, ze nie przebieglam wiecej niz 1km :O i nie wzielam wiekszego ciezaru niz 5kg na zadne cwiczenie :O no za wyjatkiem nog :) bo tam nie ma 5 :P

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

22 maja 2009, 13:01

SHOO - filmiki swietne... Jasper pieknie wstaje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
i juz chyba pora obnizyc lozeczko... :ico_noniewiem:
masz racje, my ciagle mowimy, ze dzisiaj to zrobimy... i to dzisiaj sie ciagnie od tygodnia juz :ico_noniewiem:
ale DZISIAJ to zrobie, jak A. wroci z pracy, to mi pomoze, bo samej nie chce mi sie kombinowac ;-)
i jaki On smieszny, w sensie pocieszny... slodziaczek niezly... i rzeczywiscie pulchniutki, nawet paluszki ma takie serdelkowate, a nie takie patyki, jak Su :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
a jak Zuzi smakuje to mleko z Sinlaciem? i ile ml kaszki na gesto jej podajesz? (w sensie ile mleka/wody).. ja wlasnie dzisiaj zerknelam na schemat karmienia niemowlat (9 m-cy) i wyszlo mi, ze Jasper niedojada wg tego schematu :ico_szoking: a myslalam, ze on duzo je... Wasze dzieci chyba tez tyle nie jedza, nie? --> http://bi.gazeta.pl/im/9/4322/m4322359.jpg
shoo, fajnie juz mały próbuje wstawać , jednak do opanowania upadków troche mu brakuje poćwiczy w sensie zaliczonych kilka uderzeń i sie nauczy - wiem wiem że to go będzie bolało - Majkę też bolało
wiem, ze sie musi nauczyc upadac... w sumie teraz sie uczy, codziennie po kilka(nascie) razy ryczy, bo sie przewrocil, albo o cos rabnal... nie moge sie juz doczekac, az nauczy sie spadac na 4 lapy :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-05-22, 13:08 ]
shoo Jasperek jest bardzo przystojnym malym mezczyzna :) naprawde!!! No i lozeczko musisz chyba obnizyc, bo widze ze jest mala wiercpieta, i moze Ci zrobic kiedys niespodzianke i stanac na nozkach wychylajac sie za.
czesc, dzieki za mile slowa :ico_sorki: oczywiscie tez masz racje z tym lozeczkiem :ico_chory:
A co do potraw to lubie czytac o tym co gotujesz nao biad :) ja tez wole takie oryginalne jedzenie niz tradycyjne polskie dania (jedyna rzecza jaka stosunkowo czesto robie sa pierogi ruskie - bo je ubostwiam!! I nalesniki z serem i brzoskwiniami :)
mmm nalesniki, tez uwielbiam pod kazda postacia, A. tylko z miechem :/ :/ :/
jedynego nalesnika na slodko, jakiego jedlismy razem, to jakies chyba 3-4 miesiace temu w Dzien Nalesnika (w UK obchodza) :/
wrzuc czasami jakis swoj przepis, jezeli tez eksperymentujesz z jedzeniem..
ja dzisiaj chce zrobic burgery z mielonej jagnieciny z kolendra... ale musze dopiero przeszukac internet, zeby znalezc jakis przepis :-)
Ja wrocilam z silowni niedawno wiec ide lezec, bo to moj pierwszy raz byl, wiec nawet dlonie mi sie trzesa - a po ciazy jestem taka slaba, ze nie przebieglam wiecej niz 1km :O i nie wzielam wiekszego ciezaru niz 5kg na zadne cwiczenie :O no za wyjatkiem nog :) bo tam nie ma 5 :P
podziwiam... za mobilizacje i chec do cwiczen... ja kazda wolna chwile wykorzystuje na lezenie i nieruszanie sie :-D

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

22 maja 2009, 13:12

a jak Zuzi smakuje to mleko z Sinlaciem? i ile ml kaszki na gesto jej podajesz? (w sensie ile mleka/wody)
SHOO - mala na gesto je tylko owsianke rano, chociaz nigdy nie zjada jej duzo, wyszedlby z tego moze maly sloiczek... nie wiem...

kaszek zadnych nie dosypuje ze wzgleu na te twarde kupy...

mleko z Sinlaciem wchodzi Jej tak, jak zwykle... mala wypija jednorazowo gora 140 ml mleka (w zyciu by nie wypila 220 ml, jak w schemacie). Ten Sinlac normalnie powinno się rozrabiac z woda, ale pediatra kazala dodawac do mleka. Na 120 ml wody, daje 4 miarki mleka i 3 miarki Sinlacu.

[ Dodano: 2009-05-22, 13:14 ]
Gie zyczymy wytrwalosci Tobie i powodzenia mamie, musi byc wszystko ok!
czesc, dzieki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

22 maja 2009, 13:25

SHOO - mala na gesto je tylko owsianke rano, chociaz nigdy nie zjada jej duzo, wyszedlby z tego moze maly sloiczek... nie wiem...
a czym sie w sumie rozni owsianka od kaszki? :ico_noniewiem:
mleko z Sinlaciem wchodzi Jej tak, jak zwykle... mala wypija jednorazowo gora 140 ml mleka (w zyciu by nie wypila 220 ml, jak w schemacie
moj wypija 180 ml jednorazowo.. ale ostatnio zauwazylam, ze troche jeczy, jak mu sie butla skonczy... sprobuje zaczac dawac mu 200 ml, zobaczymy, czy wypije...

aha, dzisiaj po raz pierwszy Jasper wypil sam soczek z butelki, w sensie trzymal sobie butelke caly czas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a tego soczku bylo sporo (150ml), tak wiec troche to trwalo i nawet przechylil sobie butle do gory, jak zaczynalo slabo leciec :ico_brawa_01:
moja nauka nie poszla w las :ico_sorki:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości