Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

24 maja 2009, 19:09

a tutaj klka przepisówq z wykorzystaniem tych "Misiowych ogródków" :-) to troszkę na potem, ale zawsze może sie przydać :-)
http://www.gugu-gaga.pl/index.php?optio ... 4&catid=24

[ Dodano: 2009-05-24, 19:14 ]
heh... u nas plany z marchewki niestety też sa... pomaga tylko, jak szybko przepieram po wybrudzeniu... dlatego do karmienia zakładam mu taki duży śliniak z hippa :-) no i w pogotowiu pielucha do przetarcia :-)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

24 maja 2009, 19:14

oki pakujemy sie do domku..bede poźniej

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

24 maja 2009, 19:15

oki pakujemy sie do domku..bede poźniej
:-D

noo, ja czekam na Krzyśka :-) obiecał, że dziś też przyjedzie mi pomóc w kąpaniu Alka :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

24 maja 2009, 19:18

moja bratowa bardzo poleca mi "Misiowe Ogródki"
bardzo mi się spodobał ten produkt i też poproszę mamę, żeby mi przywiozła :-)
bratowa mówi, że gotuje np. ziemniaczki i dodaje któryś smak misiowego ogródka :-)
D
no fajny produkt :-D , ja chyba też będę mogła dać synkowi bo to tylko ryżowy

[ Dodano: 2009-05-24, 19:20 ]
heh... u nas plany z marchewki niestety też sa... pomaga tylko, jak szybko przepieram po wybrudzeniu... )
dokładnie, ja mam takie 4 z ceratką zawiązywane i je zakładam jak daje danie albo deserek, a jak mleko te te ładniejsze zapinane z boczku :-)

[ Dodano: 2009-05-24, 19:21 ]
synuś dziś strasznie marudzi, ślini się, wkłada palce do buźki i wszystko co ma pod ręką, najspokojniejszy na rączkach, to na pewno przez ząbki, posmarowałam mu żelem, trochę chyba mu pomaga, oby szybko wyszły te zęby :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

24 maja 2009, 19:33

ananke no powiem ci ze zajefajne te Misiowe ogrodki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a mi sie normalnie wyc chce ze sama jestem...normalnie mam takiego jedynie weekendowego meza :ico_zly:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

24 maja 2009, 19:35

Jedwabna ja mam dosprzedania nosidelko dla mnie odpada bbo mi w nim za cieżko jest a podobno w chuscie dziecko wazy jak 2 kg... :ico_oczko: a u nas to konieczne bo mała na rączkach sie uspokaja:)

co do zupek ja narazie nei zamierzam gotowac sama bo wiecie jak to u nas jest z czasem,..... ale jak tylko bede mogla czyli znajde chwile czasu to sama jej cos ugotuje:)
synuś dziś strasznie marudzi, ślini się, wkłada palce do buźki i wszystko co ma pod ręką, najspokojniejszy na rączkach, to na pewno przez ząbki, posmarowałam mu żelem, trochę chyba mu pomaga, oby szybko wyszły te zęby :ico_sorki:
opisujesz to tak jakbym Klaudie widziala!!! Cholerne zeby nic nie mozna na to poradzic dzis kupilam dentinox podobno bardzo dobry zel... bo bobodent kazdy nie poleca nic nie dziala :ico_puknij:


chłop zaraz do Zabrza z tesciową a ja sama... a juz tesciową ochrzanilam ze zamiast posiedziedc z wnuczką to sie włuczy... a mała jak ją zobaczy to ryczy bo prawie wogole nie zna jej

pranie nastawilam i ide mała ululac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

24 maja 2009, 19:38

no fajny produkt :-D
ananke no powiem ci ze zajefajne te Misiowe ogrodki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:-D :-D :-D
noo, moja bratowa mówi, że można je przygotować z mlekiem, jakie dziecko pija albo dosypywać właśnie jako dodatek smakowy, także mi też sie wydają fajowe :-D
synuś dziś strasznie marudzi, ślini się, wkłada palce do buźki i wszystko co ma pod ręką, najspokojniejszy na rączkach, to na pewno przez ząbki, posmarowałam mu żelem, trochę chyba mu pomaga, oby szybko wyszły te zęby :ico_sorki:
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: bankowo ząbki :ico_sorki: to czekamy na ząbkowe u Was, oby wylazły jak najszybciej :ico_sorki:

ja juz czekam na Krzyśka :-D potem wdepnę

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

24 maja 2009, 21:07

hej
Wrocilismy do domu
Emi wykapana, juz spi :-)
Wrzuce potem foteczki z weekendu do galerii :ico_haha_01:

Widze ze jest rozmowa na temat jedzonka. My jeszcze czekamy az skonczymy 4 miesiace. Ale jak was czytam to nie moge sie juz doczekac :-D
Ragazzaa Ty czasmi dzis imieninek nie masz????jęsli tak to wszytkiego naj naj :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
W zwiazku z tym ze w maju mam urodziny to imieniny obchodze w sierpniu. Ale dziekuje za zyczenia :ico_sorki: beda na zas jak znalazł :-D

hmmm zastanawiam sie czy Beatris dzisiaj nie swietuje bo ona tez Joanna. Jesli tak to wszystkiego naj Obrazek

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

24 maja 2009, 21:11

plumik :-)

my już po kąpanku, chłop wdepnął :-) mały wyjątkowo szybko padł, także juz jestem :-D mam tylko nadzieję, że się nie rozbudzi :ico_sorki:
Ale jak was czytam to nie moge sie juz doczekac :-D
:-D jeszcze troszkę :ico_brawa_01:
hmmm zastanawiam sie czy Beatris dzisiaj nie swietuje bo ona tez Joanna. Jesli tak to wszystkiego naj
:-) to i ja się dołączam :ico_prezent:

Ragazza555, zauważyłam, że ostatnio wrzucasz fajne te buźki na forum :-D skąd to wzięłaś?? :ico_sorki: :-D

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

24 maja 2009, 21:19

Miałam kupowac małej mate z fisherprice na dzien dziecka a porzyczył nam taka sama nasz starszy kolega wiec jej kupie chba cosik innego do zabawy :-)

[ Dodano: 2009-05-24, 22:21 ]
Ragazza555, zauważyłam, że ostatnio wrzucasz fajne te buźki na forum skąd to wzięłaś??
z tych dwóch stronek
http://www.glitter-graphics.com/gallery ... goryID=122
http://www.cosgan.de/smilie.php?wahl=16&ziel=haushalt

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości