Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

28 maja 2009, 11:22

Hej :)) chciałabym dołączyć się do wątku :) mam na imie Agata i 4 miesięcznego synka Krzysia ;))
witaj Gusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zapraszamy zapraszamy, im nas wiecej tym weselej :-)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

28 maja 2009, 11:23

witaj gusia zapraszamy :-D :-D :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

28 maja 2009, 11:23

Mojej niuni tez nie mierza długosci. Tylko waga i obwód główki. Teraz to nawet obwód klatki piersiowej nie mierza :ico_noniewiem:
a ja stawiam za mojego pierwszego tysiaka
:ico_brawa_01:
bo sie okazłąo ze do 14 pradunie bedzie
cos to u was ostatnio z tym pradem :ico_olaboga:

witaj Gusia90, Pochwal sie nam synusiem :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

28 maja 2009, 11:25

witaj Gusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , zapraszamy :-D
a u nas senna pogoda, leje i leje :ico_olaboga: , synek marudził, że szok, aż usnął
ok 13 jedziemy na zakupy, a Szymka zawozimy do teściowej

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

28 maja 2009, 12:02

U nas tez pada, a chcialam na spacer isc z malym, mzoe potem przestanie to skocze.

a tu link do zdjec http://gusia90.fotosik.pl/

chcialam na forum pokazac ale jakies bledy mi wyskakuja

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

28 maja 2009, 13:21

Gusia90, witaj Gusia miło cie poznac :)

hejka u nas pogoda sliczna ale narazie nie wyjde na dwor bo nie mam wozka a u mamy jestem a przyjechal;am w chuscie do lekarza no i dostalismy skierowanie do poradni Patologii noworodkow i niemowlat cel wskazania ulewanie i niepokoj, takze tam maja wszystko szczegolowo pobadac i wydac diagnoze jesli mała tak placze to moze jednak miec ten refluks... wiec musze jak najszybciej tam pojechac i sie zarejestrowac

ale mnie glowa boli mala drzemke robi ale nie mam jak sie przespac niestety;/ jeszcze wieczorem goscie a chce w sobote pojechac kupic wersalke i 2 fotele bo lozko nam sie połamało :-D

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

28 maja 2009, 13:34

milutka204, troche was doczytalam i widze ze dlugo masz problem z małą , mój tez płakał prawie caly czas jak mial z 2 miesiace i właśnie sie okazalo ze to refluks, od tego mial zgage i plakal tylko butla go uciszala albo spacer bo zasypial, zaczelam mu dawac mniejsze procje a czesciej i bardzo geste zeby mu sie nie unosilo i nie ulewał i mamy spokoj :))

wsumie teraz coraz czesciej normalne jedzenie dostaje to tez jest inaczej...

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

28 maja 2009, 16:25

właśnie sie okazalo ze to refluks
ajak to zbadali??

[ Dodano: 2009-05-28, 16:32 ]
jeju dziewczyny ja sie źle czuje..jest mi tak niedobrze ze nie moge wysiedziec..wyczytałam ze moga byc to skutki uboczne tabletek anty...kurcze a kiedys nic mi sie po nich nie działo :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

28 maja 2009, 17:00

hej

u nas dziś ładna pogoda
a my świętujemy 3 urodzinki mojego chrześniaka

ananke wszystkiego najlepszego dla Alanka :ico_tort:

jedwabna :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: tak sie uśmiałam na temat twojej wypowiedzi o wózkach, bo nam chodziło o spacery, a ciężko jest dziecko wozić w łóżeczku na spacery :ico_haha_01: :ico_haha_01:

milutka ja nie uważam , ze jak dziecko takie małe śpi z tobą w łóżku to zły nawyk, wszystkiego idzie oduczyć w odpowiedniej chwili, a widocznie dziecko teraz potrzebuje twojej bliskości, tak wiec czemu by jej nie dać tego

gusia witamy na wątku

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

28 maja 2009, 17:03

Gusia90, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: witaj wśród nas :-) mam nadzieję, że będziesz często z nami pisała :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

plum :-) ja już jezdem Obrazek

mój chłop to dzikus większy niż ja, mówię Wam.... i ktos mu "wgrał" chyba system samonaprawialny, bo odkąd wstał to jakis inny... mówię Wam, źe chyba ich dwóch jest i rano się wymienili :ico_oczko:
nie dość, że kuchnię posprzątał, to jeszcze pranie puścił, śmieci wyrzucił i zrobił przelewy, o które prosiłam od 3 dni, bo termin się zbliża... i jeszcze mnie na spotkanie z Aną odwiózł :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: i zapowiedział, że dziś tez przyjedzie o 18.40 żeby mi pomóc przy kąpaniu Alka... i ja mam być potem normalna, tak?? heh... ale twarda jestem, nic się nie odzywam... niech kurna uważa co kłapie, bo potem ciężko mi będzie zapomnieć... noo, ale dośc o nim :-P

byłam z Aną i jej młodszą córką, Niną na spacerku, potem u niej na kawie :-) a potem poskładałyśmy mój wózek do jej auta dosłownie upychając go i pojechałyśmy pod szkolę, bo nasze starsze dzieciaczki (jej starsza córka Timea) uczą się w tej samej :-D a nigdy się nie widziałyśmy pod szkoła :-) :ico_noniewiem: :-D
noo, w każdym razie umówiłyśmy się na poniedziałek :-) tym razem kawa u mnie :-D
suprr nam się gadało, pomimo tego, że mój słowacki i jej polski nie są najlepsze :-)

aa, byłam na ważeniu Alka, ciągle 8 kg :ico_noniewiem: przez dwa tyg nic nie przybrał :ico_noniewiem: oczywiscie tak się tym przejęłam, że zapomniałam prosić o zmierzenie go... heh.. i jeszcze mi zwiała sprzed nosa moja położna, a chciałam pogadać, także w ogóle wyszłam stamtąd zmieszana....

przyszedł mój glukometr, ale niestety face tsię pierdyknął i wysłał mi nie ten model, który chciałam i teraz muszę znów czekać... a juz wszystko inne poprzychodziło, i te paski, i igły... heh... faceci ;-)

lecę Was doczytać :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość