Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

26 maja 2009, 15:34

Równiez przesyłam życzenia z okazji naszego świeta-pociechy z maluszków i wszystkiego dobrego i po buziaczku dla każdej Mamuśki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

do później :-D

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

26 maja 2009, 21:39

Ale dziś było gorąco! Z niedowierzaniem patrzę w niebo i szukam tych burz, które mają przejść. U nas duchota okropna :ico_noniewiem:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

27 maja 2009, 09:28

Witam :ico_haha_02:
Ktora chetna na kawke :ico_kawusia: ?
Musze sie zabrac za sprzatanei ale tak mi sie nie chce ze :ico_olaboga: jak narazie tylko pralke wlaczylam.Olcia oglada Teletubisie i nawet nie mysli zeby wstac,ale niech korzysta poki moze :-D od wrzesnia skonczy sie lezenie w wyrku do 10 :-D
Dobra biore sie za jakas robote bo znowu zalegne przed kompem.
Milego dzionka :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

27 maja 2009, 11:30

Hej ,hej :-)

ja poprosze kawkę :ico_kawa: ,mam dziś meeegggaa zły dzień :ico_zly: ,to może kawka mi nastrój poprawi :ico_noniewiem:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

27 maja 2009, 11:44

Iwciu specjanie dla Ciebie :ico_kawa: na poprawienie humoru :ico_haha_02: Ja tez dopiero pije bo nie mialam czasu wczesniej.Jak sie zabralam za sprzatanie to w kazdy kat wlazlam i podlogi wymylam,pot mi sie po tylku leje,spadam zaraz pod prysznic.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

27 maja 2009, 21:23

Witam wieczorową porą :-) Miały dziś buc burze i wichury a tu troche popadało i słońce wyszło :-) Mąż mój kochany mam dziś urodzinki, byliśmy na mega zakupach dla niego. Pare koszulek spodnie i takie tam.Ja oczywiście nic sobie nie kupiłam no i dziewczyny też nic, ale my sobie to odbijemy. Upiekłam mu ciacho z truskawkami do pracy g:) chyba pycha bo jeszcze nie sprawdzałam :-D Moje dziewuchy już śpią, mała się tak na chodziła ze mną bo nie wzięłam wózka. Dziecko wymęczone weszliśmy do pizzeri, cos sie popsztykała z tatą i się obraziła tak aż jej się zasneło :-D Spała na ławce :-D Ide się myc bo w końcu mąż ma święto trzeba ten dzień jakoś zakończyc :ico_wstydzioch:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

28 maja 2009, 12:57

Hej dziewczyny jak tam dzionek mija,w dobrych humorkach wstalyscie?Mazia to napewno :-D
My juz po spacerku jestesmy troche wieje ale i tak jest bardzo goraco.
Chcialam sie was zapytac jak wyglada jedzenia u waszych malucho.Tzn.czy jedza same czy je karmicie?Ja niestety musze mala karmic,staram sie ja zachecac do samodzielnego jedzenia ale za chiny ludowe nie chce tylko czeka az mamusia ja nakarmi :ico_zly: i to obojetnie co by nie bylo.Nawet jak jej kanapke pokroje w kosteczki to sama nie zje,troche mnie to martwi bo w przedszkolu przeciez nikt nie bedzie jej karmil :ico_noniewiem:

A tak w ogole to gdzie sie wszystkie podziewacie?

O mery i edulicie to juz nie wspomne,one juz chyba na dobre o nas zapomnialy,no i Line tez gdzies wcielo :ico_szoking:
Dziewczyny wracajcie :569: :569: :569: :569:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

28 maja 2009, 16:37

Hejka

dziś u mnie przynajmniej już lepsze samopoczucie :ico_oczko: ,właśnie popijam kawkę,moze któras chętna to podam :ico_kawa:

Kati u Bartka nie jest tak najgorzej z jedzeniem-kanapki (przekrojone na pół)zjada sam bez problemu,zupę czy drugie danie też - tu mu pomagam ,bo je strasznie wolno i kończy lodowaty obiad :ico_obiadek: .Gorzej jest z ubieraniem,pamiętam,ze Dominik jak szedł do przedszkola był zupełnie samodzielny,a Bartek mi zawsze odpowiada "jutro " :ico_olaboga: .Nie wiem czy do września coś się zdąży nauczyć :ico_placzek: ,nie chce w ogóle próbować ,bo mówi,że jest "mały facet i nie umie" :ico_olaboga: .Ciekawe tylko,że do jedzeniea lodów czy włażenia gdzie nie wolno jest "duży facet".Zobaczymy co dalej... :-)

dziewczynki zupełnie zapomniały,że my tu tęsknimy,czekamy,niedługo uschniemy z tęsknoty :ico_placzek:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

28 maja 2009, 16:52

Iwcia u mnie jest na odwrot.Z ubieraniem nie ma problemu,jak chce ja ubrac to zabiera mi rzeczy i mowi"Ola siama,dobzie?"no ale z tym jedzeniem :ico_olaboga:
ja nawet jak ja karmie to musze zazwyczaj po chwili podgrzewac w mikrofali bo ona tak dlugo zuje ze masakra :ico_olaboga:
Mam nadzieje ze nie dlugo jej sie odmieni i zacznie jesc samodzielnie :ico_noniewiem:
uciekam robic nalesniki :-D

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

28 maja 2009, 20:24

Hej!
Widzę, że wy o samodzielności. Co do jedzenia, to Maciej je sam jak jest ze mną, bo babcia go karmi jak malucha :ico_zly: Maciuś samodzielnie jadł juz w ubiegłe wakacje, a teraz się cofnął....Pewnie zdarza się, że zupką sie poleje ale cóż... Co do ubieranie to nie próbowałam :ico_wstydzioch: Widzę, że sam zakłada buciki (najczęściej odwrotnie), kurteczkę również. Natomiast ciągle nie sygnalizuje, że chce robić siku, kupę. Pewnie ...nieraz mu się zdarzy, ale najczęściej już ma w majtkach :ico_noniewiem: Co to będzie? 9 czerwca mamy pierwsze zebranie w przedszkolu, ciekawe, czego się dowiem.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości