Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

28 maja 2009, 21:08

witam wieczorową porą :-)

szczególnie witam nową mamusię, miło poznać Ciebie i Krzysia :-)

co do wózka - mój sie nie buja, Oskar budzi sie jak nim nie trzęsie, tzn. jak wózek nie jedzie poprostu. po oli która nie dała włożyć sie do wózka to pikuś, ale fajnie by było o postawić w wózku w ogrodzie i coś sobie w domu porobić....no ale z olą marzyłam by wogóle można było dziecko włożyć do wózka i iść z nim w wózku normalnie więc nie marudze, przy trzecim będzie ok :ico_oczko:

nam dzionek zleciał miło bo była moja przyjaciółka, pojechałyśmy do knajpki na obiad, poplotkowałyśmy, tylko maluch dziś baaardzo marudny, nie wiem co jest... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

28 maja 2009, 21:17

hmm nie chce mi sie dziisaj kombinowac gdzie to wrzucić pomyśle jutro :ico_sorki:

Właśnie bratowa przywiozła mi bagietke, taka jeszcze ciepła i objadłam się nią jak głupia :ico_puknij:

[ Dodano: 2009-05-28, 22:20 ]
mojego P jeszcze nie ma w domu a mówil ze wróci o 20. Chyba sobie go wypożycze jak wróci :502:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

28 maja 2009, 21:22

ja już się pożegnam, do jutra, dobranoc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

28 maja 2009, 21:31

dobranoc donatka26,

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

28 maja 2009, 21:39

plum :-)

ja juz jezdem :-)

Mały poległ :-D, starszak właśnie się zbiera, więc zaraz będę miała wieczór dla siebie :-D

Gusia, to te nasze chłopy cos takie psujące się :-D mój też wczoraj mi ciśnienie podniósł w stopniu znacznym :ico_olaboga: a dziś zachowuje się tak, jakby sam sobie w nocy nawrzucał :ico_haha_01: :ico_olaboga: z tymi chłopami :ico_olaboga: :ico_oczko:
więc nie marudze, przy trzecim będzie ok :ico_oczko:
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
a kiedy planujesz trzecie?? :-D

a ja właśnie zakładam "dziennik jedzenia" :-) będę pisała wszystko, co jem, zaznaczała, jaki to ma indeks glikemiczny i ile kalorii, tak kontrolnie, żeby nie przekraczać tych 1500kcal....
bo dziś nie pisałam od rana, co i ile jadłam, tylko tak "na oko" i teraz siadłam i spisałam i juz bez kolacji powinnam być :-D więc lepiej się kontroluję, jak zapisuję na bieżąco :-)
w sobotę rano idę do lekarza..ciekawe, co mi powie o tej cukrzycy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

28 maja 2009, 21:42

mały zasnął porzadnie, łóżko zrobilam teraz czekam aż szanowny wróci,

Beatris60, ja mam podobnie jak wychodze z małym na spacer to spi tylko jak mu sie nonono trzesie jak przystane gdzies na chwile to sie budzi, ale u nas chodniki nie równe to zazwyczaj caly spacer przesypia :-D

Ragazza555, mmm.. zazdroszcze ciepłej bagietki :ico_oczko:

Ananke, moj to chyba kryzys wieku średniego przezywa bo 1 czerwca 21 lat konczy :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

28 maja 2009, 21:46

Gusia90, widzę, że odliczasz do ślubu :-) opowiadaj, kiedy, gdzie, czy sukienka juz jest :-)
mnie też czeka ten temat, ale jeszcze odkładam myśli :-)

oo, mój Alek wcześniej na spacerach też spał tylko podczas jazdy, po minucie postoju oczka robiły: "pyk" i juz koleś był na obserwie :-D teraz za to w ogóle nie śpi na spacerach i pada, jak tylko go rozbiorę w domu :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-05-28, 21:46 ]
Ananke, moj to chyba kryzys wieku średniego przezywa bo 1 czerwca 21 lat konczy :-D
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Gusia, co Ty mówisz... to u mnie juz demencja starcza chyba :-D ja do 30tki odliczam powoli :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

28 maja 2009, 21:54

Gusia90 napisał/a:
Ananke, moj to chyba kryzys wieku średniego przezywa bo 1 czerwca 21 lat konczy
Gusia, co Ty mówisz... to u mnie juz demencja starcza chyba ja do 30tki odliczam powoli
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

ja ogladam Moment Prawdy...ale pewnie za chwilke bede sie kladla spac.

ale jestem wsciekla :ico_zly: mojemu mezowi cos nie pyklo po trasie i ma przyjechac ponoc dopiero pojutrze :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: to sie nabedzie w domu...caly jeden dzien, w dodatku jak sie zbierze do kupy, bo w sobote przyjedzie a w niedziele znowu pojedzie :ico_placzek: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: tfuu tfuu

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

28 maja 2009, 21:54

Z Emilką na początku musiałam spacerować, potem zasypiała zaraz po włożeniu do gondoli i mogłam sobie siedzieć na łąwce, opalać się i czytac książkę a teraz znowu muszę spacerować bo zmieniła sobie zas drzemki i spi akurat przed naszym spacerem w domu ,no to potem już nie chce.
to u mnie juz demencja starcza chyba
hmm to ciekawe co ze mną jak już po 30-stce :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

28 maja 2009, 21:57

ananke, Robert sie czasami zachowuje jak stary dziad tylko mi laski brakuje, a tak powaznie to nie wiem co mu jest prace ma, ma mnie :-D krzysia :)) szkołe konczy ehh...moze okres :ico_haha_02: nie wiem, przeczekam, ale obrazona jestem , chyba ze mnie w nocy przeprosi :ico_wstydzioch: :ico_haha_01:

a ślub bierzemy cywilny, poniewaz nie chca mi malego ochrzcic to nie bede sie pchala po slub koscielny, ale bibka na calego jak przy koscielnym sukienka tradycyjna biala, juz bylam mierzyc jest zamowiona wstepnie bo pani ma jesczze inne miec no i przerobki jak zostane przy tej bo jednak chudne powoli, sale w tym i przyszlym tygodniu rodzice jada ogladac bo oni nam wesele robią, wsumie to ja tylko musze sie ubrac i wygladac bo reszta rodzice sie zajeli, a rob ma wszystko juz :))

a ślub 07.08.09 o 15.30 :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość