Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

29 maja 2009, 13:42

mały już po obiadku lezy sobie w łóżeczku, tata robi dla mnie i dla mamy koktajl z truskawek :-D

aniabella, widzisz ty na darmo szlas w okropna pogode na szczepienie a ja w marcu w zimno wybralam sie pieszo do lekarza z malym i mnie do domu odesłali bo pani doktor czasu nie ma, a jak sie dzowni to mozna przyjsc :ico_zly: lekarze.. :ico_zly:

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

29 maja 2009, 13:50

aniabella, widzisz ty na darmo szlas w okropna pogode na szczepienie a ja w marcu w zimno wybralam sie pieszo do lekarza z malym i mnie do domu odesłali bo pani doktor czasu nie ma, a jak sie dzowni to mozna przyjsc lekarze..
taaak, ah ta służba zdrowia. mnie szlag trafia jak idę z małą do dzieci zdrowych a muszę przechodzić przez dzieci chore bo im się drzwi nie chce otwierać u dzieci zdrowych :ico_zly: albo jak dzwonię bo chcę się dowiedzieć w jakich godzinach moja pediatra przyjmuje i jeszcze nie powiem o co mi chodzi a już słyszę "pani dr napewno pani nie przyjmie" a ja "no tak ale w jakich godzinach pracuje" a pielęgniarka"no przecież mówię, ze pani nie przyjmie". no i mogłabym jeszcze kilka takich sytuacji wymienić ale szkoda słów.

Wogóle to muszę się Wam pochwalić, że 2 tyg temu mój brat został tatą małej Mai :-) a mama jest teraz podwójną babcią hehe i pęka z dumy, że ma dwie wnusie

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

29 maja 2009, 13:51

Wogóle to muszę się Wam pochwalić, że 2 tyg temu mój brat został tatą małej Mai :-) a mama jest teraz podwójną babcią hehe i pęka z dumy, że ma dwie wnusie
no super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: widziałam na Twoim profilu :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-05-29, 13:53 ]
mnie szlag trafia jak idę z małą do dzieci zdrowych a muszę przechodzić przez dzieci chore
to dziwne, u nas zdrowe dzieci przyjmują na dole , a chore u góry

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

29 maja 2009, 13:57

u nas też zimno i strasznie wieje :ico_olaboga: , także na spacer nie pójdziemy,
aniabella to karmisz cały czas piersią ?
tak donatko, cały czas Ola jest na cycu. od kilku dni jak wspomniałam daję jej dodatkowo jabłuszko gerbera. z butli nie bardzo chce pić ale jak dam jej wodę to trochę wypije.

ostatnio mam straszną ochotę na karmi. raz wypiłam i małej nic nie było więc chyba mogę częściej pić :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-05-29, 13:59 ]
u nas zdrowe dzieci przyjmują na dole , a chore u góry
a u nas w tym samym budynku na parterze ale są osobne wejścia. co z tego jak nieraz przez dzieci chore muszę chodzic z małą

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

29 maja 2009, 14:02

aniabella, a Oleńka przesypia całą noc?

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

29 maja 2009, 14:06

donatka,powiem tak, bez problemu przesypiałaby całą noc gdyby nie to, że w nocy co 3 godz ją karmię. Noc, kiedy śpi, to jest jedyna pora kiedy nie ulewa po jedzeniu i więcej jej tam w brzuszku zostaje niż w ciągu dnia kiedy to macha nogami, napina brzuszek i ulewa. w ciągu dnia karmię co 2 godz. Raz nie nastawiłam budzika na karmienie i ładnie przespała 6 godzin :-)

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

29 maja 2009, 14:07

a u nas w tym samym budynku na parterze ale są osobne wejścia. co z tego jak nieraz przez dzieci chore muszę chodzic z małą
u nas bylo tak samo dwa osobne wejscia ale i tak musialam najpierw do chorych wejsc..wiec przenioslam malego do innej przychodni i teraz jestem zadowolona :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

29 maja 2009, 14:11

donatka,powiem tak, bez problemu przesypiałaby całą noc gdyby nie to, że w nocy co 3 godz ją karmię. Noc, kiedy śpi, to jest jedyna pora kiedy nie ulewa po jedzeniu i więcej jej tam w brzuszku zostaje niż w ciągu dnia kiedy to macha nogami, napina brzuszek i ulewa. w ciągu dnia karmię co 2 godz. Raz nie nastawiłam budzika na karmienie i ładnie przespała 6 godzin :-)
no to ładnie śpi, ciekawe, że w nocy dzieci nie ulewają a w dzień tak :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

29 maja 2009, 14:18

Hej dziewczyny nawet nie próbuję Was doczytać, tylko kropkę stawiam meldunkowo.

Bartek od wtorku wieczór ma katar masakralny :ico_olaboga: a do tego idą mu zęby, więc jest nieznośny. Najlepiej oddycha mu się na rękach i śpi też, nawet w nocy. Dziś w końcu poszliśmy do lekarza czy mu się coś poza katarem nie dzieje, ale i oskrzela i uszy są ok :ico_sorki:

A do tego padł nam samochód i stoi w niemieckim serwisie, także od dwóch dni latam jeszcze za tym :ico_zly:

Na razie to tyle odezwę się jak będę miała więcej czasu.

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

29 maja 2009, 14:20

ciekawe, że w nocy dzieci nie ulewają a w dzień tak
ja zauważyłam, że w nocy po jedzeniu i jak beknie to od razu do łóżeczka z powrotem i spi więc nie ma szans by ulała a w dzień to jak zje i ją odkładam to zaraz przyciąga nogi do brzuszka, napina się i ulewa. na rehabilitacji też ulewa jak pani z nią ćwiczy bo napinają się mięśnie brzuszka i już kilka razy była sytuacja, że musiała spodnie zmieniać mimo rozłożonej pieluchy :ico_oczko:

w ogóle to Ola jest chyba na etapie szukania zębów, slini się strasznie, ssie rączki i wszystko co może ładuje do buzi od razu. a palce wkłada sobie tak głęboko, że aż się krztusi. i ciągle tylko gada "agiiii, apfiii" i mam z niej niezły ubaw :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość