Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

29 maja 2009, 21:34

Gie, super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wiadomości.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

29 maja 2009, 21:36

Dziewczyny, wpadlam zameldowac, ze mama jest juz wybudzona z narkozy, mowi, kontaktuje i co najwazniejsze - jest sprawna!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
no to super wiesci, widzosz mowilysmy, ze bedzie dobrze, tyle osob trzymalo kciuki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A moj maly wlasnie zasypia,wykapany, tak mocno wyl, ze musialam isc go ponosic na rekach, ale odlozylam go, a on przekrecil sie na boczeki mruczy i zasypia :-)


A tu znowu pustki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

29 maja 2009, 21:39

A tu znowu pustki :ico_noniewiem:
ja jestem :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-05-29, 21:40 ]
A moj maly wlasnie zasypia
moja już od 2 godzin chrapie

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

29 maja 2009, 21:44

ja jestem :ico_oczko:
widzisz nie zauwazylam, wybacz :ico_wstydzioch:
moja już od 2 godzin chrapie
normlanie Erik chodzi o 20 spac a dzis znow pozniej, bo pozwolilam mu sie zdrzemnac i wstal po 19 i sa tego efekty, juz nie dam mu sie zdrzemnac po 18 bo potem siedzi i siedzi i wyje bo nie chce spac, wole go przetrzymac i niech marudzi do woli :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

29 maja 2009, 21:57

widzisz nie zauwazylam, wybacz :ico_wstydzioch:
wybaczam :ico_oczko:

ja staram się już po 17 nie kłaść Pauli, wtedy najpóźniej już o 19.30 śpi.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

29 maja 2009, 22:13

ja staram się już po 17 nie kłaść Pauli, wtedy najpóźniej już o 19.30 śpi.
no wlasnie, ja tez do tej pory mialam, a dzis juz tak marudzil i na rekach juz nei dobrze wiec go polzylam i zasnal, ale nei sadzilam, ze tak dlugo pospi

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

30 maja 2009, 09:21

czesc :-)

Gie, rewelacyjnie!! :ico_brawa_01: Twoja mama to bardzo dzielna babka, zreszta Ty tez, bardzo sie ciesze, ze operacja sie udala i mama nie ma tego niedowladu :ico_sorki: :ico_sorki: teraz tylko musi dojsc do siebie i chyba moze wracac do domu, nie??

aha, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Zuzi za samodzielne wstawanie, bardzo ladnie jej juz to wychodzi :-)

co do spania, to moj teraz pozno zaczal chodzic spac (moze dlatego, ze do 22 jest w sumie jasno..), pewnie tez dlatego, ze ostatnia drzemke ma ok.17-18 :ico_noniewiem:
ale tak mial od zawsze i pozniej nie bylo problemow z usnieciem ok. 20... teraz czasami nawet do 22 urzeduje :ico_szoking: chociaz zwykle o 21 zasypia... co moim zdaniem jest troche za pozno :ico_noniewiem:
ale jemu nie da sie nie pozwolic spac, jak ma na to ochote, wiec nawet jak probuje go zabawiac o tej 18-tej, to on miauczy, trze oczka, kladzie glowke na dywanie, a w bujaczku zasypia :/ moze taki jego urok... dobrze, ze nie mamy problemow z jego usypianiem, lulaniem... :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-05-30, 09:41 ]
w ogole, to ja od wczoraj jestem mega zdolowana, bo wyobrazcie sobie, ze A. zazyczyl sobie zrobienia testu na ojcostwo :ico_olaboga:

decyzje swoja umotywowal tym, ze to go gryzie od czasu, jak dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy i ze nie daje mu to spokoju, mimo, ze probowal z tym "walczyc", chce miec 100% pewnosci, ze Jasper jest jego synem, bo wtedy bedzie mogl sie naprawde spelnic jako ojciec... poki ma watpliwosci, bedzie to dla niego trudne.
twierdzi, ze "problem" jest w nim i jego mysleniu, ze nie dotyczy to mnie i ze mi ufa (sratatata), nie obwinia mnie o nic, ani nic nie zarzuca/sugeruje.. mimo to, chce zrobic ten test.

jezeli chodzi o mnie, to czuje, jakbym dostala solidny policzek w twarz (i to bez powodu), nie boje sie zrobic tego testu, bo jestem na 100% pewna, ze Jasperek jest jego synem.. bylismy wtedy razem, nie mialam nikogo na boku, wiec nie ma innej mozliwosci... nie obawiam sie wyniku (ktory i tak znam), bardziej obawiam sie przyszlosci tego zwiazku, w ktorym brakuje zaufania i szacunku - no bo sorry, ale dla mnie jego zachowanie mowi "nie ufam Ci, nie wierze, ze bylas mi wierna"... moze gdyby mial powody, zeby tak myslec, byloby inaczej... takich powodow jednak mu nie dalam..

aha, on jeszcze wspominal o tym, ze kiedy doszlo do zaplodnienia nie bylismy para z dlugim stazem (kilka m-cy), ze nie mieszkalismy razem (on - Hiszpania, ja - Polska) ze nie wiedzial, jak moje zycie naprawde wyglada... i ze nie myslal, ze kiedykolwiek zostanie ojcem (myslal, ze moze jest bezplodny, bo przede mna mial wiele kobiet, z ktorymi szedl do lozka bez zabezpieczenia i nic z tego nie wynikalo... a tu nagle po tygodniu spedzonym w Polsce ze mna, okazuje sie, ze jestem w ciazy)..

poniekad rozumiem takie myslenie, ale dla mnie jest ono wynikiem braku zaufania.. a to w zwiazku jest podstawa...

teraz mysle, co zrobic... chyba zgodze sie na ten test (bo nie mam nic do ukrycia), ale co potem? udowodnie mu, ze jest tak, jak mowie i chyba zrobie sobie "przerwe" od niego, nie wiem... wyjade do Polski na jakis czas, zeby to wszystko przemyslec..

on twierdzi, ze to umocni nasz zwiazek, ja sie nie zgadzam, bo wiem, ze po czyms takim, nigdy nie bedzie tak samo i bede miec bardzo duzy zal do niego, ze mi nie wierzyl (zreszta, juz mam)..

co o tym sadzicie, co powinnam zrobic?

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

30 maja 2009, 10:26

Cześć

shoo, szczerze mówiąc to jestem w szoku :ico_szoking:
A. zazyczyl sobie zrobienia testu na ojcostwo
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Jak mogło to Mu przyjść do głowy?
Nie mogę sobie tego wyobrazić :ico_noniewiem:
chce miec 100% pewnosci, ze Jasper jest jego synem, bo wtedy bedzie mogl sie naprawde spelnic jako ojciec... poki ma watpliwosci, bedzie to dla niego trudne.
i dopiero teraz Ci to powiedział??? Jeśli nawet miał wątpliwości to gdzie był przez okres calej ciąży a potem ponad 9 miesięcy już jak jest Jasperek????
twierdzi, ze "problem" jest w nim i jego mysleniu, ze nie dotyczy to mnie i ze mi ufa (sratatata), nie obwinia mnie o nic, ani nic nie zarzuca/sugeruje.. mimo to, chce zrobic ten test.
dobrze mówisz (piszesz) sratatata..., ufa??? nie obwinia??? nie zarzuca??? i mimo to chce zrobić test?

Szczerzę mówiąc, gdyby mi zrobił takie coś G. na serio wyprowadziłabym się, żeby sobie przemyślał,że nic głupszego wymyślić już nie mógł.
on twierdzi, ze to umocni nasz zwiazek
g...wno prawda....
ze mi nie wierzyl (zreszta, juz mam)..
też bym to samo czuła

Jak on może????????? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

30 maja 2009, 10:31

SHOO - ze kuzwa, co????????????????????????????????????????????? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

dla mnie to nie bylby policzek, tylko kop z calej sily z polobrotu :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

jak On moze??? :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

no nieeee, to jakas abstrakcja chyba... musialam sie jeszcze nie obudzic... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

ja nie wiem co bym zrobila na Twoim miejscu - z jednej strony zgodzilabym sie na test, zeby udowodnic Mu jak bardzo sie myli nie ufajac Ci, ale po tym wszystkim - chyba nie bylabym w stanie z nim byc... W jakim swietle On Cie stawia? Co musi sobie o Tobie myslec??

oo boshe... to straszne, wspolczuje Ci z calego serca... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-05-30, 10:40 ]
tak w ogole, to witam wszystkich... przepraszam, ze sie nie przywitalam, ale post SHOO mnie tak wyprowadzil z rownowagi, ze... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

i dziekuje Wam za wspracie jesli chodzi o mame... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

30 maja 2009, 11:03

witam

Marta, brak mi słów, dosłownie wymiękłam i podobnie jak wszystkie tutaj jestem w ogromnym :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Zapowietrzyłam się dosłownie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Jak on może??????????????
A. chyba już sie uparł na ten test więc nie masz raczej wyjścia, poza tym gdy się nie zgodzisz jego myślenie będzie jasne.
W sumie chyba masz racę, zrób test i wyjedź do PL, jedyna rozsądna możliwość, bycie z nim po czymś takim będzie męczarnia dla Ciebie!!!
Wydaje mi się że po prostu bycie ojcem go przerosło tak samo jak bycie "mężem" - no bo przecież tworzycie rodzinę, mieszkacie razem.
No nie mogę - co za cham - wybacz kochana.
Przyznam ci się że kiedyś do Gie napisałam że nie trawię twojego A. i że dla mnie jest gburem - przyznaję na forum - nie myliłam się!!! Możesz sie gniewać, ale nie lubię go i już!!! Jak dobrze że mój P. taki nie jest, zresztą Maja to jego odbicie lustrzane ;-)

[ Dodano: 2009-05-30, 11:05 ]
Gie, ciesze się że z mamą wszystko ok. Nie mogłam spac, bo myślałam co z nią :-|
dobrze napisałaś - kamień z serca :-)

yoanna tak Maja ma buty z mariquity (nie wiem jak się pisze), rozmiar 18, długość wkladki wewnętrznej 12,5 cm :-)
A propos Gie kupiłaś Zuzce???

[ Dodano: 2009-05-30, 11:09 ]
Zuzia pięknie sama już wstaje, pora na obizenie łóżeczka!!!
zaraz tez zacznie ciekać dookoła tego kojca :DD

no a ja wstawię wam nowe umiejętności Majki :DD
http://tinypic.com/player.php?v=xbn0o2&s=5

http://tinypic.com/player.php?v=10ye9et&s=5

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość