Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

30 maja 2009, 22:46

Marcia77 moim zdaniem to ty w ciąży na pewno nie jesteś :ico_nienie:
oby :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Ja na forum buszuje od 2006 roku czyli od momentu gdy zaszłam w ciąże.
ja tez od tego momentu tylko troche poźniej..ale tez juz sie zzyłam z niektórymi dziewczynami..jest tu naprawde super

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

31 maja 2009, 11:28

witam
dzisiaj u nas ładnie ale i duszno więc chyba jakaś burza się szykuje :ico_noniewiem:
dzisiaj A zaproponował żebym nie gotowała obiadu,bo zabiera nas dzisiaj do restauracji :ico_brawa_01: więc trzeba skorzystać :-D

ja na forum to jestem od niedawna :ico_sorki: jakoś od końca marca tego roku :ico_noniewiem: więc dopiero 2 miesiące :-) AsiaNL mi go poradziła,bo my z tej samej miejscowości jesteśmy i nawet mieszkałyśmy kilka lat obok siebie :ico_brawa_01: a teraz ona w Holandii,ale kontakt mamy :ico_brawa_01: szczególnie na gg :-D

miłego dnia

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

31 maja 2009, 12:32

hej hej..my dzis posplaismy do 11 oczywiscie z przerwami na karmienie..ale powiem Wam ze czuje sie odrobinke lepiej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ja na to formum trafiąłm rzez przypadek jak sie nudziłam kiedy juz byłam w ciazy i duzo siedziałm przed kompem..pisąłm jeszcze na jednym forum ale jakos tam nie mogłam złapać klimatu z dziewczynami..tu natomiast przez styczniówki zostałam odrazu cieplutko przyjeta :-D :-D :-D :-D :-D

[ Dodano: 2009-05-31, 12:57 ]
a co tu dzis tak ciuchutko????????????????????

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

31 maja 2009, 13:54

U nas ciągle deszczowo... szkoda bo są karuzele u nas :-D
Wczoraj był koncert Ani Dąbrowskiej dzisiaj tez ktoś ma grać ale co z tego.... jak pada :ico_zly:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

31 maja 2009, 14:00

a co tu dzis tak ciuchutko????????????????????
kochana weekend :ico_noniewiem:

a u mnie właśnie grzmi,ale jasno na dworze i słoneczko świeci,jakoś tak dziwnie :ico_noniewiem:

i nici z obiadu były :ico_zly: mąż przed wyjazdem powiedział żebym mu kupony na totka wzięła to wzięłam te co leżały na szafce,a przed samym punktem wysyłania A mówi,że to nie te :ico_sorki: a skąd ja miałam wiedzieć? nie będę szukać po całym mieszkaniu jego kuponów,mógł sobie sam wziąć :ico_puknij: było to o 12.30 a punkt jest do 14 otwarty to miałby czas jeszcze wysłać jakbyśmy wracali z obiadu,ale on oczywiście droga spowrotem do domu po kupony :ico_zly: tak się wściekłam,że powiedziałam że jego obiad mam głęboko w nonono :ico_zly: to on na to,że pojedziemy w takim razie na obiad,a wyśle sobie jak wrócimy i on sam pojedzie :ico_sorki: mógł od razu jechać na obiad,a nie człowieka wkurzy a potem że o moja wina :ico_olaboga: a ja jestem taka uparta,że jak powiem jedno to potem nie zmieniam zdania :ico_nienie: :ico_nienie: i się pokłóciliśmy :ico_zly: jestem taka wściekła,że mało domu nie rozniosę i jeszcze Hania nie chce spać :ico_zly:

wybaczcie,że tak się rozpisałam,ale muszę się wygadać,bo mam takie nerwy,a nie mam nawet z kim na tej cholernej wiosce pogadać :ico_placzek: :ico_placzek: no i A dodał,że nie będzie mnie woził już do mamy,że jak będę chciała to mam sobie rowerkiem jeździć :ico_sorki: no i bardzo dobrze :ico_brawa_01: przynajmniej wtedy będę mu Hanię zostawiała w domu i ciekawe jak długo z nią sam na sam wytrzyma :ico_sorki: oczywiście od czasu do czasu będzie jeździła ze mną,ale nie zawsze :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

31 maja 2009, 14:47

aniawlkp86, nie martw sie,pogodzicie sie ale wiem jak to jest :ico_oczko:

U nas piekna pogoda,cieplo az milo.Przez chwile tez zagrzmialo ale poszlo bokiem,wiec siedzimy dalej :-D

Dzieki w imieniu meza i swoim za klikanie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


http://change.menelgame.pl/change_please/6985408/
http://change.menelgame.pl/change_please/5895852/

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

31 maja 2009, 14:57

iw_rybka pewnie się pogodzimy,to fakt,ale ja teraz tak szybko nie dam za wygraną :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: pokażę mu teraz na co mnie stać:diabel2: i od razu mu powiedziałam,że od dzisiaj robi sobie wszystko sam,dosłownie :evil: ciekawe ile wytrzyma bez obiadu,a ma na popołudnie :ico_noniewiem: dzisiaj to przegiął na maxa :ico_zly: ale ze mną się nie zadziera :diabel: pokazał mi co jest dla niego ważniejsze,nie wspólny obiad tylko kupony na totka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

31 maja 2009, 16:46

aniawlkp86, eeee te chlopy nawiedzone sa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

31 maja 2009, 17:19

boniuuuu dziewczyny takiej burzy to jak żyję to nie widziałam :ico_szoking:
drzewa połamało, grad, piorun za piorunem :ico_olaboga: całe szczęście ze właśnie w kościele bylismy bo w domu na tym moim poddaszu pewnie bym zawału dostała :ico_oczko: . Lubie burze ale nie takie :ico_nienie: :ico_nienie: Ściana mi zaciekła nie wiem czemu :ico_placzek: a dopiero co pomalowałam pokój :ico_zly:

O przepraszam nie przywitałam się :ico_sorki: :ico_sorki: CZEŚĆ :-D

aniawlkp86, w nosie go miej :ico_oczko:

iw_rybka, hehehe rodzinko meneli kliknęłam wam tam :ico_brawa_01:
No a gdzie AsiaNL?
no właśnie :ico_noniewiem:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

31 maja 2009, 18:49

aniawlkp86, z facetami to tak jest.

Ja dzisiaj cały dzień też taka chodzę :ico_zly: wszystko przez pogodę, ale chyba w końcu słonko się pokazuje to pojedziemy na Rynek. Z roztargnienia pojechaliśmy na zakupy :ico_wstydzioch: a przecież wszystko pozamykane dziś.

Jutro mój M składa wypowiedzenie, też chodzi napięty.... nie wie jak ma to powiedzieć swojej kierowniczce.... :ico_olaboga:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość