Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 maja 2009, 20:33

my jak szliśmy z hanią na usg brzuszka to po 2 tygodniach już były wolne terminy i nie musieliśmy prywatnie :ico_sorki:
ania25a już wiesz co z Alusią??

[ Dodano: 2009-05-30, 09:43 ]
witam :-D
dzisiaj pierwsza to kawkę lub herbatkę stawiam na lepszy dzionek :-D
niunia już wstała, A pojechał do pracy na 10 i nie wie o której wróci :ico_placzek: a ja nie wiem co cały dzień robić :ico_sorki: na dodatek ta pogoda zimno jest :ico_chory:

[ Dodano: 2009-05-30, 17:25 ]
hej
no co z wami :ico_sorki: :ico_sorki:
ja przyjechałam do mamy,bo jakiś festyn jest,ale na razie pogoda do d*** :ico_zly: :ico_zly: ale zaraz powinniśmy wyjść zobaczyć czy coś ciekawego będzie :ico_noniewiem: podobno mandaryna ma być o 21.30 ale pewnie jej nawet nie zobaczę :ico_noniewiem: bo się pewnie królewna spóźni,a mi Hania koło 22 spać idzie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

30 maja 2009, 23:37

Teraz jestem mieliśmy dzisiaj gości dopiero ostatni poszli a ja już jestem wykończona
I wiecie co dostałam dzisiaj @ :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

31 maja 2009, 11:15

witam
dzisiaj A zabiera nas do restauracji na obiad :ico_szoking:
pogoda ładna ale duszno i chyba jakaś burza pewnie będzie :ico_noniewiem:
dostałam dzisiaj @
:ico_pocieszyciel: a to ja o czymś nie wiem? :ico_wstydzioch: to się staracie?

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

31 maja 2009, 20:34

Ja też się melduję. Zaglądam tu czasami, ale nie mam czasu, żeby coś skrobnąć :ico_wstydzioch:
Ania mam nadzieję, że z Alą to nic poważnego.
A ja w czwartek idę z Adasiem do logopedy. Być może czeka nas wizyta u laryngologa, ale dowiem się wszystkiego w czwartek.
Za mną ciężki tydzień, tym bardziej, że chłopaki chorowali. A przez to wożenie dzieci do cioci, to Adaś mi się rozregulował i nie chce spać w dzień no i płacze jak go wkładam do łóżeczka. Bo akurat wiozę ich w czasie, kiedy przypada drzemka popołudniowa.
A mi wszyscy ostatnio "radzą" żebyśmy z Arkiem "szukali" dziewczynki :ico_wstydzioch: Nawet ostatnio o tym myślałam, ale teraz to nie jest najlepszy moment. właśnie wzięliśmy kredyt i chyba w czerwcu zabraknie nam kasy na życie. Tych opłat, prowizji jest strasznie dużo. Gdzie nie zajdziesz to płać :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

01 cze 2009, 10:14

witam
u nas koszmarna pogoda :ico_sorki:
wszystkiego naj dla dzieciaczków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Gdzie nie zajdziesz to płać
no niestety teraz w tym niby kryzysie żyć to sztuka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

01 cze 2009, 12:14

No właśnie wszystkiego wspaniałego dla naszych małych skarbeczków i tych dużych no i oczywiście tych w brzuszkach tez :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Pogoda faktycznie straszna :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: a ja chce ciepełko :-D niech to się w końcu poprawi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-06-01, 12:25 ]
A mi wszyscy ostatnio "radzą" żebyśmy z Arkiem "szukali" dziewczynki :ico_wstydzioch:
jestem za "szukaniem "waszej dziewczynki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A jeżeli chodzi o kasę to podobno na jesień -maksymalnie do końca roku ma się sporo poprawić i wtedy zapowiadają koniec kryzysu oby :ico_oczko:
A ja wczoraj byłam u koleżanki którą poznałam przez internet ma ona córeczkę 3 lata i dwóch synów (5 m-cy) i jeden z chłopców skarał moje serce ona sama była w szoku że on talk za mną był bo na ogól na widok obcych plączę i Adaś tylko u mnie na rękach siedział i cały czas się do mnie śmiał a jak wychodziłam i oddalam go mamie to zaczął płakać aż mnie serce zabolało :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-06-01, 14:04 ]
A to moje największe skarbeczki z dzisiaj
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

01 cze 2009, 22:43

Ika202, śliczne fotki

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH DZIECIACZKÓW Z OKAZJIN DZNIA DZIECKA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

01 cze 2009, 23:26

Ika202 śliczne masz dzieciaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

02 cze 2009, 11:45

Hej!
Przez cały weekand nie dostawałam powiadomień i myślałam, ze was nie ma!

Ika, bardzo mi przykro :ico_pocieszyciel: ale glowa do góry, już niedługo... :ico_haha_02:
śliczne te Twoje dzieciaczki, i jaka modelka :ico_haha_02:

Musze się Wam pochwalić, że skończyłam malowanie pokoiku dziecięcego nie było łatwo z tymi dwoma kolorami, ale efekt jest zadowalający, choć daleki od ideału. Jak tylko dojda naklejki to się Wam pochwalę fotkami. Chcialam tez wkleić kilka fotek mojego łobuza ale nie mogę w tym remontowym bałaganie znaleźć kabla do aparatu.

Wczoraj bylismy z Kuba u alergologa w Instytucie Matki i Dziecka. Oczywiście nic nowego. Wizyta trwała 50 minut. I nic przez te 50 minut się nie dowiiedzielismy :ico_noniewiem: poza tym, ze lekarka próbuje sobie dorobic w prywatnej klinice, bo przez 20 minut roozmawiała przez telefon omawiając warunki umowy :ico_noniewiem: (wyobraźcie sobie, że 100zł za godizne to dla niej malo!!!)Kuba malo nie wyszedł z siebie. Zwłaszcza, ze po drodze strasznie nam się schorowal i zarzygał pół samochodu, oczywiscie siebie calusieńkiego i mnie nie omineło. Całe szczęście mialam uubrania na zmianę, bo Kubie ciągle zdarza się przesikać, albo przekupać, ale i tak był wykończony i potwornie śmierdzący. Po południu przyszli dziadkowie to troszkę się rozruszał. A dzis spał do 8.15, absolutny rekord jak na niego!!

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 cze 2009, 16:11

witam wtorkowo
Musze się Wam pochwalić, że skończyłam malowanie pokoiku dziecięcego nie było łatwo z tymi dwoma kolorami, ale efekt jest zadowalający,
zdolna kobietka jesteś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a jakie kolory???
Wczoraj bylismy z Kuba u alergologa w Instytucie Matki i Dziecka. Oczywiście nic nowego.
a to kubusiowi coś dolega?? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
lekarka próbuje sobie dorobic w prywatnej klinice, bo przez 20 minut roozmawiała przez telefon omawiając warunki umowy :ico_noniewiem: (wyobraźcie sobie, że 100zł za godizne to dla niej malo!!!)
a za co ona chce brać taką kasę jak wy niczego się nie dowiedzieliście przez całą wizytę :ico_noniewiem: :ico_zly: :ico_zly:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość