Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

06 kwie 2008, 20:49

I nas dopadło. Od wczoraj gorączka u małego i ja też pociągająca:( 2 godziny temu miał 39.5 i pojechaliśmy na dyżur do przychodni. Jednak angina. mamy antybiotyk. Bidula taki padnięty jest i słabiutki, ale na szczęście nic go nie boli.
Magda Sz przeprowadzałam się ponieważ mąż jest wojskowym i jesteśmy ogólnie z zachodniopomorskiego więc tak począwszy od Legnicy staramy się coraz to bliżej domu bo od razu się nie dało. Tu jednak chcemy już pozostać. Ogólnie jest oki. To co najwazniejsze już rozpakowane. Reszta powolutku...

wklejam fotki małego po zmianie kół z tatusiem;)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

06 kwie 2008, 20:53

matikasia, Antoś ma taki sam niekapek zwany u nas pijaczkiem :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

06 kwie 2008, 21:02

:)

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

07 kwie 2008, 22:04

bozenka74 pisze:vibovit, bioaron c

ja daje dokladnie to samo hihi a bioaron ostatnio podawalam mojemy starszemu synkowi bo straszny niejadek z niego jest a jak bylam w Pl to bylam z nim u takiej starej pediatry ktora byla zreszta moja pediatra jeszcze i polecila mi wlasnie przez 2 tyg podawac bioaron +lacidofil i to naprawde dziala :ico_brawa_01: je teraz slicznie i sam sie upomina :ico_szoking: <Mial juz jedna serie kilka mies temu ale potem znowu przestal jesc no ale teraz to mnie naprawde zaskakuje :ico_brawa_01:
Dora1 pisze:ale mi ten czas przelatuję mięzy palcami i nawet nie wiem kiedy

ja mam identyczne odczucie i az szkoda sie robi :ico_placzek:
matikasia pisze:I nas dopadło. Od wczoraj gorączka u małego i ja też pociągająca:( 2 godziny temu miał 39.5 i pojechaliśmy na dyżur do przychodni. Jednak angina. mamy antybiotyk. Bidula taki padnięty jest i słabiutki, ale na szczęście nic go nie boli.

:ico_olaboga: oj biedne te dzieciaczki ciagle cos ich dopada :ico_olaboga: szybkiego powrotu do zdrowka zycze :-)
J jutro do pracy ale jakos nie chce mi sie brzuch mnie boli okresu na pewno jutro dostane :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

08 kwie 2008, 15:17

szczepiłyście swoje dzieciaczki przeciw pneumokokom? Ja teraz chcę mu zafundować jedną dawkę na drugie urodziny. Ciekawa tez jestem co mówią lekarze zagranicą

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

08 kwie 2008, 20:40

matikasia zdrówka dla was :ico_sorki:

bozenka ja nie szczepiłam pytałam sie pediatry prywatnego jak byl u Adriana jak był chory i on pracuje w szpitalu dzieciecym i ma 3-dzieci i twierdzi że to jest wszystko przereklamowane i on swoje dzieci na nic nie szczepi bo sa różne szczepy bakterii tak jak z tymi meningokokami zaszczepisz np.na B a zachoruje na C i ja nie szczepiłam tylko na Hib :-)

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

08 kwie 2008, 20:52

Agnes pisze:ja nie szczepiłam tylko na Hib

hib my też szczepiliśmy. Ciekawa jestem zdania Was wszystkich. Zobaczymy co nam powie lekarz w czwartek.

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

08 kwie 2008, 21:26

witam
hmm co do szczepionek na pneumokoki i meningokoki to ja sie zastanawiam też cały czas czy szczepic czy nie,nam pediatra zalecała żeby szczepić ale sama nie wiem

piszcie piszcie co sadzicie,też jestem ciekawa (na hib też szczepiliśmy)

Kacper ostatnio jest nie do wytrzymania i znowu cyrki z jedzeniem :ico_olaboga:
dzis było lepiej z zachowaniem jego,ale ostatnie dni to miałam dosć,dobrze ze D wraca teraz i będzie chyba tydzień to odpoczne bo swira juz dostaje z tą pierdołą :ico_olaboga:

dzis spaliśmy do prawie 10 :ico_szoking: Kacper przebudził sie przed 5 pojęczał i zasnał po pół godz. i tak se spalismy długo potem :ico_brawa_01: ale fajnie :ico_brawa_01: już dawno tak nie spałam
w dzień go juz nie kładłam

zdrówka dla Was Matikasia

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

09 kwie 2008, 14:11

bozenka74 pisze:szczepiłyście swoje dzieciaczki przeciw pneumokokom?

Bozenka czy to jest to samo co Pneumokokowe zapalenie opon mozgowych?jesli tak to moj Dawid mial i tu jest obowiazkowe i darmowe a Olka szczepilam platnie jak mial 2 latka w Polsce przed samym wyjazdem do Irl.

kasiekk, jak Kacperek nie chce jesc to zafunduj mu ta kuracje Bioaron+lacidofil pisala o tym kilka postow wczesniej naprawde polecam Olek teraz ciagle sie upomina o jedzenia nie musze go "dokarmiac" jak nie dokonczy bo wszystko pieknie wymiata :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

09 kwie 2008, 14:34

bioaron to mu juz podaje nie pierwszy raz,juz kiedys to przerabialiśmy,tyle że to działa jeśli dziecku nic nie jest,jest zdrowe,a ja musze najpierw sprawdzić czy w tej kupie nic nie ma znowu,bo nie wiem czy jego koleżanka jest wyleczona,bo oni cosik nie mogli za pierwszym razem tego wytępić i teraz jakis czas temu znowu dostala lekarstwo ale badań jeszcze nie robili i nie wiadomo,jeśli dalej ma? :ico_olaboga: to mógł spowrotem od niej złapać,bo w sumie przestał jesc odkąd zaczeli znowu sie razem bawić
kurcze mam nadzieje że nie :ico_olaboga:

u nas cieplutko,choć ranek zimny był
Kacper śpi,jak wstanie to lecimy na spacer

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość