Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

04 cze 2009, 18:39

:ico_pocieszyciel: :543:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

04 cze 2009, 19:45

ja na dzisiaj koncze.. zamelduje sie jutro rano, moze beda jakies nowe wiesci od Gie.. bo teraz tylko to mi po glowie chodzi :(

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

04 cze 2009, 20:24

Gie badz dzielna .Jestesmy z toba :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

04 cze 2009, 20:37

Gie trzymam kciuki.

A ja wczoraj gadałam z P. chyba z godzinę, zwyłam się oczywiście jak nie wiem co.
Dziewczyny zastanawiam się nad najgorszym rozwiązaniem czyli rozwodem. Ta jego pierdolona praca rujnuje nam wszystko, a on znowu jak jakiś idiota jest w pracy 24/dobę nawet będąc w domu :ico_zly:
Ma problemy z koncentracja, czasami mam wrażenie że w ogóle nie myśli nad tym co robi. Jeżeli chodzi o Maję to doprowadza mnie to szewskiej pasji.
Na obowiązki domowe leje sikiem prostym, a z spełnianiem małżeńskich miewa problemy :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Chodzi wiecznie zestresowany i podenerwowany, już sama się w tym gubię.

shoo a jak z tym testem, robiłaś już Jaspiemu???

No teraz to sie pochwalę, Maja z dnia na dzień stawia więcej kroków :ico_brawa_01: :ico_sorki:
Tak po 3-4 dziennie, dzisiaj zrobiła 5 i upadła na pupkę, niestety rozwyła się strasznie, nie wiem czemu bo przecież miała pampersa. Mam nadzieję że się nie zrazi do chodzenie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

No nic i ja zmykam.
Zajrzę jeszcze i luknę czy są jakieś wieści od Gie.

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

04 cze 2009, 21:28

Dziewczyny zastanawiam się nad najgorszym rozwiązaniem czyli rozwodem.

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Jest aż tak źle???
Ta jego pierdolona praca rujnuje nam wszystko, a on znowu jak jakiś idiota jest w pracy 24/dobę nawet będąc w domu :ico_zly:
A rozmawiałaś z P. o tym,że tak dalej nie może być bo cierpi na tym cała Wasza rodzina?
Co P. na to wszystko?
Maja z dnia na dzień stawia więcej kroków :ico_brawa_01: :ico_sorki:
Super, ogromne brawa dla Majki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dzisiaj zrobiła 5 i upadła na pupkę, niestety rozwyła się strasznie, nie wiem czemu bo przecież miała pampersa. Mam nadzieję że się nie zrazi do chodzenie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Wiesz, dzieci zanim nauczą się pewnie chodzić niejeden raz upadają, za chwilę wstają i dalej stawiają kroczki. Majka nie uderzyła się pewnie tak mocno,żeby to mogło wstrzymać chodzenie :ico_noniewiem:
Zobaczysz, jutro zrobi jeszcze więcej kroczków.

Będąc dalej w temacie chodzenia, to Paulinka już chodzi przytrzymując się łóżka, przejdzie całe łóżko wzdłuż. :-D :ico_brawa_01:
Jutro jak mi się uda, to nagram filmik :ico_oczko: .

A... i jeszcze jedno - dziś wyszedł 3 ząbek (pierwszy u góry) a na dniach pewnie przebije się czwarty :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

04 cze 2009, 21:49

Witam

brawa dla Paulinki i Majki za odwage w chodzeniu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Iwonka, kochana mezulo jeszcze nie zgral mi tych zdjec, ale dzis go przycisnke i jutro bym wstawila, bo teraz go niema i nie wiem, o ktorej wroci

shoo, zdjecia Jasperka na n-k sa super, jaki z niego przystojniacha :ico_brawa_01:

Ja tez sie pochwale nowymi umiejetnosciami Erika- juz siedzi ladnie sam, nie leci na boki, odciaga sie jedna noga do przodu wiec zasuwa po calym domu juz :-D jak sie go trzyma za raczki to wstaje, bierzemy go za raczki to stoi ale sie strasznie chwieje, ale bardzo mu sie to spodobalo, bo jak go posadzimy to wyciaga raczki, zeby go stawiac :-) probuje podciagac lapiac mnie za nogi np to chyba tyle na razie :-D

[ Dodano: 2009-06-04, 21:51 ]
Dziewczyny zastanawiam się nad najgorszym rozwiązaniem czyli rozwodem.
oj znow patrze, ze macie problemy, kochana pogadaj z nim jeszcze raz i powiedz mu, ze przez prace rozwali sie Wasze malzenswto

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

04 cze 2009, 21:58

A rozmawiałaś z P. o tym,że tak dalej nie może być bo cierpi na tym cała Wasza rodzina?
Co P. na to wszystko?
gadałam, ale jak grochem o ścianę :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
nonono "nic na to nie poradzę że chodzę zestresowany" - sratatata

dzieki za miłe slowa nt. Majki, rozwija sie w zastraszajacym tempie :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

04 cze 2009, 21:59

brawa dla Paulinki za odwage w chodzeniu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dziękujemy
Iwonka, kochana mezulo jeszcze nie zgral mi tych zdjec, ale dzis go przycisnke i jutro bym wstawila, bo teraz go niema i nie wiem, o ktorej wroci
nie ma sprawy, poczekam :ico_oczko:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Erika za nowe osiągnięcia, extra.

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

04 cze 2009, 22:01

Będąc dalej w temacie chodzenia, to Paulinka już chodzi przytrzymując się łóżka, przejdzie całe łóżko wzdłuż. :-D :ico_brawa_01:
Jutro jak mi się uda, to nagram filmik :ico_oczko: .
nie mogę się doczekać

[ Dodano: 2009-06-04, 22:01 ]
wlasnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Pauli i Ericzka :DD

[ Dodano: 2009-06-04, 22:02 ]
padam ze zmęcznie, lece spać
do jutra lachony ;-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

04 cze 2009, 22:03

nie ma sprawy, poczekam :ico_oczko:
no to fajnie :-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Erika za nowe osiągnięcia, extra.
dziekujemy

Dzis cud u nas, maly zasnal krotko po 21, wykapany dostal butle i zasnal w try migi :-D

[ Dodano: 2009-06-04, 22:05 ]
wlasnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Pauli i Ericzka :DD
dziekujemy
padam ze zmęcznie, lece spać
do jutra lachony ;-)
papa kochana, do jutra lachonie :-D

Jaj tez jestem zmeczona, ale moze jeszcze troche posiedze

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość