Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

05 cze 2009, 08:33

czesc,

margarita83, przykro mi, ze tak sytuacja wyglada... z tego, co pamietam, to ta bylo u Was od poczatku... ja mialam podobny problem ( i czasami nadal mam, chociaz juz nie do tego stopnia, co wczesniej)
moj A. po pracy od razu wskakiwal na laptopa, albo siedzial ze swoim telefonem i non stop tylko praca i praca... jak cos do niego mowilam, to nie slyszal, musialam 2 razy powtarzac.. albo mowil mi "zaczekaj chwile".. i raz po takiej "chwili" sie wqrwilam i mu powiedzialam, co o tym mysle :ico_zly: - poskutkowalo, teraz przynajmniej, jak slyszy, ze cos do niego mowie, to slucha... ale dalej z tym telefonem wszedzie lazi (tam ma internet i komunikator z ludzmi z pracy)... no coz, jezeli u Ciebie prosto z mostu nie dziala, to nie wiem, co podziala... pewnie chyba tylko jego zmiana pracy... chociaz to tez Ci gwarancji nie daje.. :ico_noniewiem:
shoo a jak z tym testem, robiłaś już Jaspiemu???
nie... to nie ja mam robic ten test, on sobie tego zazyczyl i jemu cala sprawe zostawiam, w sensie: znalezienie labortorium, uzyskanie wymazu, zaplacenie za to itd.. ja sie w to nie mieszam, jak chce, to niech sie sam w to bawi :ico_nienie:
poki co temat ucichl... ale pewnie jak sie poklocimy, to pierwsze co zrobi, to poleci po test ;-)

Iwona H, dla Pauli za zabki :-) :ico_brawa_01: a i czekam na filmik z chodzeniem!

Pati85, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Erika za postepy :-)

aa i dziekuje wszystkim za komenty na n-k :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-06-05, 08:39 ]
yoanna, uuu to kapota... ten kaszel i katar Niny...szkoda,ze wypad nie wypali :ico_noniewiem: wspolczuje :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-06-05, 08:48 ]
a, mialam napisac, ze dzisiaj ok 5 rano, Jasper sie obudzil i zaczal plakac.. dziwne, nigdy mu sie wczesniej nie zdarzylo budzic sie i plakac w nocy :ico_noniewiem:
nie dalo sie go uspokoic smokiem, ani na rekach, wiec dalam mu lyzeczke syropu przeciwbolowego (moze to zabki?), no i pomoglo, przestal plakac i zasnal... niemniej jednak, to bylo dziwne...

[ Dodano: 2009-06-05, 08:54 ]
dzisiaj o 9 (czyli za chwile) pierwsze testy beda robione... trzymajcie kciuki :(

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

05 cze 2009, 09:01

margarita83 kochana moge cie tylko pocieszyc ze takie kryzysy w malzenzstwie sa widze ze wasz starz jeszcze nie za dlugi wiec stawiam ze to tak jak u mnie bylo po roku po tem po 3 latach puzniej po 5 i zawsze myslalam ze sie z nim rozwiode a jakims sposobem dotrwalismy do 13 lat po slubie i znow chyba mamy kryzysa bo nie mozemy na siebie normalnie patrzec tzn on zachowuje sie jak kretyn ale za duzo by pisac ja mysle ze faceci tak juz maja i nie mysla tak jak my dlatego czesto nie rozumieja nawet jak im mowimy co nas boli i co nam przeszkadza

Barawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla zdolnitkich bobaskow za postepy w chodzeniu oby dalej do przodu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

05 cze 2009, 09:02

Witam
Iwona H, dla Pauli za zabki :-) :ico_brawa_01:
dziekujemy
a i czekam na filmik z chodzeniem!
juz sie wgrywa :ico_oczko:

Asiu, dużo zdrówka dla Ninki
dzisiaj o 9 (czyli za chwile) pierwsze testy beda robione... trzymajcie kciuki :(
kciuki zacisniete

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

05 cze 2009, 09:03

dzisiaj o 9 (czyli za chwile) pierwsze testy beda robione... trzymajcie kciuki :(
oj nawet nie wiesz jak mocno trzymam, piszę małymi palcami!!!

[ Dodano: 2009-06-05, 09:10 ]
Dzien dobry dziewczyny, rozdaje po kawalku wuzetki :ico_tort: :ico_tort: ktora kupilam wczoraj o 22, na polepszenie humoru, a najwiekszy kawalek dla Gie!
U nas katarek i kaszel u Niny w ogole nie ustepuje, dlatego dzisiaj wyjazd do mojej mamy odwolany (okolo 100km stad - malo tego, na wies kolo kilkudziesieciu kilometrow kwadratowych lasu - myslalam, ze Nina pooddycha sobie troche no ale zamiast tego idziemy znowu do lekarza :(
Moj kupiony nawilzacz wczoraj dzis w nocy chyba pomogl malej Ninie oddychac, bo spala pieknie, i nie wydawala dziwnych odglosow, dopiero nad ranem zebral sie katarek i zaczela kaszlec :(
zmykam bo mala marudzi, jest tak samo glodna jak ja zapewne, Milego dnia!
yoanna cos na temat nawilżaczy powietrza to ja juz wiem.
Mieszkamy w blokach gdzie jest bardzo suche powietrze i zimą chodził noc w noc.
Maja przy tym chodziła wiecznie zakatarzona. Mąż mój gdzieś wyczytał w necie że nawilżacze powietrza zdają egzamin w pomieszczeniach w których temperatura nie przekracza 19-20 stopni (u nas było 23), w wyższych temperaturach bakterie się namnażają. Nawilżacz został natychmiast zlikwidowany a Majce przeziębienia jak ręka odjął. A w grudniu Maja miała zapalenie oskrzeli i zastrzyki - nie mogę sobie wydarować że mogła to być nasza wina!!!

[ Dodano: 2009-06-05, 09:11 ]
A co do mojej sytuacji z P. to ręce mi opadają.
Sama nie wiem co robić i myśleć.
Załamana chodzę.

A w ogóle to przyszły dzisiaj nasze stroje kąpielowe, biedronka Majkowa jest przesliczna.
Jak P. wróci to ją ubiorę i cykne fotę :DD :DD :DD

[ Dodano: 2009-06-05, 09:14 ]
dana, dzięki za pocieszenie :-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

05 cze 2009, 09:19

Witam

moj Maly wlasnie neidawno wstal :ico_brawa_01: ja znow przeziebiona, ta pogoda mnie dobija, boli mnie gardlo i znow mam katar, buuuuuu :ico_zly:

yoanna, zdrowka dla Ninki
Pati85, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Erika za postepy :-)
dziekujemy
aa i dziekuje wszystkim za komenty na n-k :ico_sorki:
prosze bardzo :-)
dzisiaj o 9 (czyli za chwile) pierwsze testy beda robione... trzymajcie kciuki :(
no to trzymamy kciuki, denerwujesz sie????
Szybko zadzialal ten TWoj A.

shoo, moj Erik tez dzis sie obudzil tylko, ze po 2 z takim placzem, ze nie wiedzialam co zrobic, nie bralam go na rece, zaczelam go gladzic po glowce i sie uspokoil ale ciezko bylo, jak spal to az tak szlochal. Tez nie wiem co to bylo :ico_noniewiem:

Iwonka, witaj
margaritka, witaj
A w ogóle to przyszły dzisiaj nasze stroje kąpielowe, biedronka Majkowa jest przesliczna.
Jak P. wróci to ją ubiorę i cykne fotę :DD :DD :DD
no to koniecznie musisz nam pokazac :-)
A co do mojej sytuacji z P. to ręce mi opadają.
Sama nie wiem co robić i myśleć.
Załamana chodzę.
jejku, bidulko, nie wiem jak Cie pocieszyc

Ja tez jeszcze nie przeprowadzilam z moim P rozmowy, jakos sie boje, bo wiem, ze on znowu swoje teorie bedzie glosil i bedzie wojna. Jest mi ciezko, ale dluzej tak zyc nie bede z nim


Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

05 cze 2009, 09:24

dana, witaj :-)

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

05 cze 2009, 09:25

dzisiaj o 9 (czyli za chwile) pierwsze testy beda robione... trzymajcie kciuki :(
no to trzymamy kciuki, denerwujesz sie????
Szybko zadzialal ten TWoj A.
nie nie, chodzilo mi o testy mamy Gie... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-06-05, 09:26 ]
Iwona H, ja obejrze filmiki za chwile, bo teraz A. pcha sie do komputera :ico_zly:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

05 cze 2009, 09:26

Iwona H, filmiki super, jak fajnie chodzi, a jakie fajne odglosy wydaje, slodka jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-06-05, 09:28 ]
nie nie, chodzilo mi o testy mamy Gie... :ico_noniewiem:
acha, oj zle zrozumialam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Trzymam kciuki, zeby wszystko wyszlo pomyslnie
Ostatnio zmieniony 05 cze 2009, 09:31 przez Pati85, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

05 cze 2009, 09:31

Iwona H, filmik super, jak fajnie chodzi, a jakie fajne odglosy wydaje, slodka jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dziekujemy

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości