Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

05 cze 2009, 13:43

przerażasz mnie kobietko aż tak źle w nocy??
to dopiero 2 taka moja noc :ico_szoking:
nie wiem moze juz blisko :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-06-05, 13:50 ]
mamy kolejna czerwcowke :-D
matko ale zasuwają :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

05 cze 2009, 13:52

mamy kolejna czerwcowke :-D
no to super teraz dopiero zaczynają się rozpakowywać. A na kiedy masz termin dokładnie??

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

05 cze 2009, 13:58

witam was kochane :ico_brawa_01:
w końcu zajrzałam,wcześniej nie mogłam,bo ledwo kompa włączyłam to mi koleżanka przyszła na kawkę z pogryzionym synusiem przez niunię :ico_oczko:
ale teraz mała usypia to mam troszkę czasu a i muszę się wziąć za wyrzucanie niepotrzebnych rzeczy z pokoju :-)

dziewczyny datki dane

kati84 super fryzurka i kolor oczywiście też :ico_brawa_01:

a mój A mnie wczoraj całkowicie denerwował,spał do 22 w samochodzie potem przyszedł i poszedł od razu na górę spać,po północy przyszedł żebym mu dała 50 zł to on sobie pojedzie samochodem gdzieś piwo kupić :ico_puknij: :ico_puknij: wkurzyłam się i go wyrzuciłam po pierwszej z domu na dwór :ico_zly: :ico_zly: polazł gdzieś nawet mnie to nie interesowało,ale przylazł za jakieś pół godziny i pojechał gdzieś samochodem po pijaku :ico_zly: nawet nie zauważyłam,że wziął kluczyki od samochodu :ico_sorki: i zniknął na prawie godzinę :ico_szoking: miałam takie nerwy że :ico_szoking: :ico_szoking: potem przyjechał i znowu gdzieś polazł,ale był z kimś bo drzwi od samochodu były 2 razy zamykane :ico_sorki:i przyszedł do domu koło 5 nad ranem i walił mi w okno żebym mu drzwi otworzyła,to już wstałam i go od razu na górę pognałam,bo jak zacznie mi się tłuc to obudzi hanię :ico_olaboga: a od rana w ogóle z nim nie gadam tylko on schodzi do łazienki i do sklepu po piwo i spowrotem na górę idzie :ico_sorki: ciekawa jestem jak jutro pojedzie do pracy,ale to już jego problem :ico_puknij:
w dzien super za to w nocy tragedia, co pol godz wedrowki do wc, ciagle mi niewygodnie cos mnie boli gryzie goraco, zimno :ico_oczko:
i tak już będzie do końca :ico_sorki: ale w twoim przypadku to już pewnie niedługo :-D

ale się rozgadałam,ale z kimś trzeba pogadać :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-06-05, 14:00 ]
Jadzia no i też zagłosowane :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

05 cze 2009, 14:02

bigottka, z OM na 22 czerwca :-D
aniawlkp86, czesc :-)
Matko ja jestem przerazona tym co piszesz...
myslalam ze dzis to on juz da sobie spokoj :ico_olaboga:
czyli dalej nie da sie z nim pogadac jak z człowiekiem bo od rana to samo :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2009-06-05, 14:04 ]
Ja posprzatałam wreszcie jeszcze pasowałoby za prasowanie sie wziac ale juz mi sie nie chce teraz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

05 cze 2009, 14:12

Jadzia no i też zagłosowane
:ico_sorki: :ico_sorki:

oj aniu ale ty się mas zz tym chłopem :ico_zly: normalnie wsiąść kija i lać :wpale: może by mu się nastawiło :ico_puknij:

ramonka, już niedługo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zobaczysz :-D

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

05 cze 2009, 14:14

[ Dodano: 2009-06-05, 14:14 ]
aniawlkp86, kurczę jaki on jest uparty jak osioł szczerze mówiąc. Czy on jest na tyle głupi aby codziennie chodzić wczorajszy??
żebym mu dała 50 zł
chyba mu ich nie dałaś co?? Jesteśmy z Tobą i nam możesz się wygadać po tu jesteśmy. :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

05 cze 2009, 14:33

hej doczytałam Was..czuje sie odrobinke lepiej..udało mi sie nawt zupke zjesc..wyników jeszcze nie ma mam jechac znowu kolo 16 do lekarza :ico_olaboga:

aniawklp86wspołczuje tych problemów z chlopem..mnie tak nic nie drazni jak alkohol..jestem na tym punkcie przeczulona bo u mnie w domu zawzze go było za duzo :ico_zly: :ico_zly: a co za tym idzie kłótnie i awantury :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

05 cze 2009, 14:47

Marcia77, ach kochana no to nie jestem widzę sama, dzieciństwo w takim domu jest straszne :ico_placzek: ehhhhhhh szkoda gadać :ico_olaboga:
czuje sie odrobinke lepiej.
no to mam nadzieję ze bedzie juz coraz lepiej :ico_sorki:

Ja mam szczęście że mój maż nie lubi wódki, chociaż czasem wypije ale to tylko na jakiś większych imprezkach. On dobrze wie ze nie służy mu picie :-D.

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

05 cze 2009, 14:54

On dobrze wie ze nie służy mu picie :-D .
to tak jak mój też wie że mu picie nie służy ale jak ma okazje to wypije i później zdycha przez 2 dni a ja wtedy mam z niego :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: taki ubaw i się z niego nabijam. Ale nie jest to na szczęście za często. Tylko jakaś impreza wesele sylwek.

[ Dodano: 2009-06-05, 14:55 ]
http://change.menelgame.pl/change_please/9865366/
Ja na chwilkę się zdrzemnę i proszę o datki maleńki z góry dziękuję.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

05 cze 2009, 15:04

aniawlkp86 napisał/a:
żebym mu dała 50 zł
chyba mu ich nie dałaś co??
no jasne,że mu nie dałam,to ostatnie pieniądze do wypłaty więc ich nie dostanie :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: są dobrze ukryte :-D :-D

widzę po nim,że już ledwo mu idzie to picie i podejrzewam,że jak nie dziisaj to jutro na pewno skończy :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: to jest bardzo prawdopodobne :-) a potem będę się z niego nabijać jak to on teraz bardzo cierpi z powodu bólu głowy :-D a potem to mu powiem do słuchu i postawię sprawę jasno,ale to muszę jeszcze pomyśleć co i jak zrobię :-)

Marcia77 to super,że z tobą już lepiej i oby tak już dalej było :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość