Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

05 cze 2009, 12:55

wyszłam z założenia że to co ma w szafkach leże
hmmm tylko u mnie nawet w szafkach nie lezy
tylko w sklepie i aptece na półce :P

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

05 cze 2009, 14:43

Witam.Ja Was regularnie podczytuje.wpadam,poczytam i znikam z forum.U Nas narazie oki,leki biore ale powoli odstawiam duphaston a fenoterol tak jak brałam,mała mniej kopie ,teraz etap przeciagania sie,brzucholek mam nieraz taki kanciaty jak sie ułozy po jedenj stronie :-D ,myslałam ze wody płodowe mi odchodza ale podłozyłam sobie włkadke i to mocz wiec oki.9 czerwca mam wizyte i zobaczymy jak tam moja szyjka, ostatnio skraca sie ale tak jak powinna na tym etapie ciazy.U mnie remonty trwaja ,wiec ja tylko jak zjem sniadanko to ide do mamci i siedze tam u niej,chodze na spacerki i tak leci.Nie mam jeszcze torby spakowanej ,postaram sie w przyszłym tygodniu i ciuszki tez nie poprane bo pogoda narazie nie za bardzo ale od poniedziałku maja przyjsc ciepłe dni to zabiore sie.Moj D jeszcze ma koncowke szkołki wiec zaliczenia miał ale na szczescie tatus przyszły wszystko zaliczył :-) .To tyle,ja nie myśle o porodzie bo bym zglupiała,wiem jak juz wygladaja skurcze bo miałam namiastke jak wylądowałam w szpitalu chodze nadal na szkołe rodzenia,wiec powypytywałam sie wszystkiego a jak bedzie to sie okaze ,ostatnio nawet dziewczynie wody płodowe odeszły na szkole i z niej poszła na porodowke,urodziła zdrowego chłopczyka,wiec nie bedzie zle,grunt to pozytywne myśłenie i nie nakrecanie sie.Dobra zmykam,na obniadek.Dziewczyny uwazajcie na siebie i maluszkow i miłego weekendu zycze wszstkim. :-)

[ Dodano: 2009-06-05, 14:49 ]
A dziewczyny jedno pytanie,ilescie kupiły pampersow na poczatek bo ja mam jedna paczke tych od 2-5 kilo-43 sztuki i 94 sztuki tych od 3-6 kilo wystarczy na chociaz na miesiac ten pierwszy,napiscie jak cos :-) .Zmykam.

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

05 cze 2009, 14:57

moja torba tez jeszcze nie spakowana i zamierzam dopiero na poczatku lipca spakowac co prawda mam juz wszystko ale nie mem gdzie tej torby trzymac
A dziewczyny jedno pytanie,ilescie kupiły pampersow na poczatek bo ja mam jedna paczke tych od 2-5 kilo-43 sztuki i 94 sztuki tych od 3-6 kilo
ja tez mam tyle samo z tym ze ta mniejsza paczke zabieram do szpitala bo u nas trzeba miec swoje pampersy i jak zostaja to sie je do domu z powrotem zabiera bo same mamy przebieraja maluszki
wystarczy na chociaz na miesiac ten pierwszy
wiesz wydaje mi sie ze jak beda szli ogladac maluszka znajomi to pewno pampersy beda niesc i chusteczki bynajmniej u nas niosa wlasnie tak bo to najbardziej potrzebne :ico_oczko:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

05 cze 2009, 15:30

Czas pędzi jak oszalały, teraz to już naprawdę można liczyć dni na palcach ihihih :ico_brawa_01:
zostalo mi 11 dni do ukonczenia 37 tc , wtedy moge bezpiecznie rodzić :ico_brawa_01:

Baetko prześlij Adze moc uścisków i całuski od nas :ico_haha_02: tak sie ciesze, ze powoli wychodzi u niej słoneczko ... wszystko sie ułozy, wierze w to bardzo mocno ...

Zuza ciesze sie, ze u Was wszystko OK. A kiedy bedziesz miala odstawione leki ?

[ Dodano: 2009-06-05, 15:32 ]
Moja kolezanka miala TP na 22 czerwca, a urodziła wczoraj :ico_szoking: Urodziła córeczkę Kingę - 3300 g :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

05 cze 2009, 15:38

Moja kolezanka miala TP na 22 czerwca, a urodziła wczoraj :ico_szoking: Urodziła córeczkę Kingę - 3300 g :ico_brawa_01:
katka moja koleżanka ma termin na 13 lipca a lekarka powiedziała jej ze urodzi góra za 2-3 tygodnie bo dzidzia taka duża i wogóle wszystko na to wskazuje :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-06-05, 15:39 ]
Katka, a tak z ciekawosci... ty mieszkasz w Chorzowie prawda? do jakiego lekarza chodzisz????

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

05 cze 2009, 15:40

katka moja koleżanka ma termin na 13 lipca a lekarka powiedziała jej ze urodzi góra za 2-3 tygodnie bo dzidzia taka duża i wogóle wszystko na to wskazuje :ico_noniewiem:
u mnie tez moze byc wczesniejszy poród, poki co Aurelkę trzyma krążek i leki.Ale jak migo ściagna i odstawie leki, to moze szybciutko wyskoczyc to moje dziecię :-) Tymbardziej, ze tez zapowiada sie na dużą dziewczynke :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-06-05, 15:42 ]
Katka, a tak z ciekawosci... ty mieszkasz w Chorzowie prawda? do jakiego lekarza chodzisz????
w Świętochłowicach, chodze do dr M.Pabiana :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

05 cze 2009, 15:53

w Świętochłowicach, chodze do dr M.Pabiana :ico_haha_02:
ach... no zmyliło mnie to ze pisałaś kiedyś o Amelongu... myślałam ze chodzisz gdzieś w Chorzowie :ico_oczko: :ico_oczko: i pewnie będziesz rodzic na tych Piaśnikach?
jakby co to daj znać czy jest tam oddział septyczny tzn zakaźny :ico_oczko:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

05 cze 2009, 16:07

pewnie będziesz rodzic na tych Piaśnikach?
jakby co to daj znać czy jest tam oddział septyczny tzn zakaźny :ico_oczko:
tak, zdecydowałam sie na poród w Piaśnikach.Leżałam tam 2 tyg. na podtrzymaniu. Poznałam połozne.
Z tego co wiem nie ma tam oddziału zakaźnego :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

05 cze 2009, 16:10

Z tego co wiem nie ma tam oddziału zakaźnego :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
ech... ja planuję na Goduli bo jest tam oddział zakaźny, ale wiesz zawsze w razie czego chce mieć na oku inny szpital gdyby w tamtym miejsca nie było :ico_noniewiem:
nie chciałabym jeździć po całym sląsku szukać miejsca na porodówce dla mnie :ico_noniewiem:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

05 cze 2009, 16:21

W tym szpitalu w Świetochlowicach jest patologia noworodka na oddz.dzieciecym.
Leżą tam tez maluszki urodzone przedwczesnie, które przybieraja na wadze i sa wypuszczane do domku.
A przy odziale patologii ciazy i połoznictwa, jest oddział noworodkowy.

O Goduli słyszałam wiele nieprzychylnych opinii :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość