sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

08 kwie 2008, 23:24

O rany,ale się rozpisałyście,a ja już nie pamiętam co chciałam Wam odpisać.Przede wszystkim dziękuję Wam jeszcze raz za słowa otuchy po stracie koteczki...
Dzisiaj była tak piękna pogoda,że Maja była 2 razy na spacerku,raz z tatą,a potem w trójkę bylismy zanieść do kościoła papiery do chrztu.
Co do smiechu i płaczu przez sen,to Maja zawsze uśmiecha się jak zasypia,ale praktycznie codziennie zdarza jej się obudzić z przeraźliwym płaczem,musze ją wtedy brać na ręce i tulić,żeby się uspokoiła,ale wyje wtedy jak syrena :ico_olaboga:
Jeżeli chodzi o ubieranie,to na noc zakładam małej śpioszki i kaftanik,a w ciągu dnia body,jakąś bluzeczkę i najczęściej rajstopki,bo tak najwygodniej z tą poduszką,którą musi nosić na bioderka,spodnie i sukieneczki zakładamy tylko jak gdzieś jedziemy,wtedy nie zakładamy poduszki,bo nie miesci się z nią w foteliku...
A, i konto na naszej klasie też posiadam :-)
Pewnie żadna już tu dzisiaj nie zajrzy,ale zyczę Wam spokojnej,przespanej nocki :-)

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

09 kwie 2008, 01:25

sabi_k77 pisze:Pewnie żadna już tu dzisiaj nie zajrzy,ale zyczę Wam spokojnej,przespanej nocki :-)

A to Cię zadziwię :ico_oczko: Ja zawsze zaglądam późnym wieczorem. Godzina do tyłu u mnie więc kiedy Wy już tulicie poduszki to ja jeszcze mam chwilkę na posiedzenie :ico_haha_01:

Wczoraj jak siedziałam tu cały dzień to mało co pisałyście, zaglądałyście, a kiedy ja dzisiaj nie miałam czasu pisać (choć podczytywałam w ciągu dnia) to Wy jak opętane kilometry postów stukałyście :-D

Oczywiście zaległe życzonka dla Pawełka :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_prezent:

Norbert ostatnio jakiś dziwny się zrobił.. płacze, wydaje mi się, że bez powodu, choć pewnie ma jakiś powód ale weź tu zrozum dziecko.. nakarmiony, przewinięty, wyspany. W ciągu dnia każe się nosić na rękach bo jak nie to płacze ile sił. Na spacerze jak kiedyś mi spał cały czas tak teraz przysypia tylko a jak nie przysypia to chwilę się porozgląda i znów płacze.. ja już nie wiem o co mu chodzi i tracę siły do niego. A niestety na Rafała nie mogę teraz liczyć bo robi nocki i jak nie jest w pracy to śpi bo musi się wyspać przed kolejną nocką. Czasem idzie się załamać.. wszystko na mojej głowie. Jeszcze to płaczące dziecię trzeba uspokoić by dało tacie się wyspać :ico_olaboga:

kaska28 pisze:A od kiedy się podaje mleko następne, to z dwójką? Już podajecie czy zaczniecie jak maluszki skończą 4 miesiące?

Ja czytałam różne opinie na ten temat - mleka 2 niby od 4 miesiąca, ale ja poczekam.
Tu jest ciekawy artykuł o mleku modyfikowanym http://www.resmedica.pl/zdart9995.html

Renia0601 pisze:Mój mały coś okropnie dziś marudzi, cały czas ręce i ręce, nie zamierzam go tego uczyć, płacze ale cóż, muszę przeboleć bo później nic nie zrobię.

No i mam podobnie tylko niestety muszę go nosić bo jego wrzask Rafała budzi. Ecchh z chłopami :ico_zly:

marcia_pod pisze:teraz jak mąż bedzie to zrobimy małemu paszport i na początku lipca jadę tam z Krzysiem ale jeszcze nie wiemy czy do męża na długo czy tylko na np dwa tygodnie w odwiedzinki.

Wiesz Marcia.. jeżeli masz mieszkać z teściami i się z nimi użerać a do męża tęsknić i widywać się okazjonalnie, to prawdopodobnie lepiej byłoby zdecydować się na Wasz wyjazd na wyspy. Byłaś tu i wiesz jak się tu żyje. W kwestii finansowej o wiele łatwiej niż w Polsce.. Nawet jeżeli tylko mąż miałby pracować. Bo właściwie.. co Cię w Polsce trzyma? Rafał to tak do mnie mówił, że jeżeli nie damy rady finansowo to ja z Norbertem wrócę do Polski a on będzie nam pieniądze przysyłał, ale co to za życie.. i jak długo tak można? To bez sensu. A póki co nie narzekamy i nawet pieniądze jesteśmy w stanie odłożyć.
A tak dla porównania: pudło pieluch kosztuje 10 funtów - Rafał na nie pracuje godzinę, a w Polsce? Co najmniej 4h. I to jest dla mnie paranoją, że w Polsce ceny stale biją w górę a zarobki stoją w miejscu :ico_puknij: :ico_olaboga:
Ależ się rozpisałam.. sorry :ico_sorki:

marcia_pod pisze:mam do Was pytanko! macie konta na naszej klasie? tak jak juz 11 mln ludzi (masakra jak duzo Polaków sie tam zarejesrtowało)

No ja także tam jestem - jak się rejestrowałam było 3 mln :ico_noniewiem: A na Twój profil Marcia zdążyłam już nawet zajrzeć :ico_oczko:

Dobra.. starczy tego.. muszę lecieć do łóżka bo się nie wyśpię. Buziaki i do rana :ico_buziaczki_big: :607:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

09 kwie 2008, 07:06

witam o poranku... :-)
Nocka super, jedno karmienie gdzies około 4 rano, a od 6 juz nie śpimy, Ula zjadła niedawno i probuje ją uspac, ale cos nie bardzo jej to idzie.

Konto na naszej klasie tez mam, zakładałam na samym poczatku, jak strona powstała.

marcia_pod pisze:teraz jak mąż bedzie to zrobimy małemu paszport i na początku lipca jadę tam z Krzysiem ale jeszcze nie wiemy czy do męża na długo czy tylko na np dwa tygodnie w odwiedzinki. to ustalimy teraz jak bedzie w polsce.

Myślę dokładnie jak CleoShe, jeśli masz tak tęsknic, to zastanów się nad wyjazdem, zawsze to lepiej razem niż osobno, a gdzie sie mieszka to nie ma takiego znaczenia, to jest tylko miejsce, które można wszędzie urządzić.
Jak zrzuce zdjecia z aparatu to wkleje kilka :-)
Na razie uciekam :-)

[ Dodano: 2008-04-09, 08:04 ]
Ula po kąpieli
Obrazek
Tak lubi spać:
Obrazek
Fascynacja rączkami:
Obrazek
Czytam gazetę:
Obrazek

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

09 kwie 2008, 09:15

Co do konta też mam :ico_haha_01:

Noc nie za ciekawa, dostał wczoraj kaszki, zjadł 150ml (całkiem dużo jak na niego) dwie pobudki ale z takim płaczem że :ico_olaboga: szkoda pisać

Marta my chcieliśmy wyjechać jeszcze przed ciążą moją ale jakoś nie wypaliło i szkoda, teraz juz raczej zostaniemy w Polsce ale Ty kobieti leć, tym bardziej że mąż twój ma tam już pewną pracę.

pinko, Artur dokładnie tak samo lubi zasypiać ale jeszcze gazet nie czyta :ico_oczko: fajne zdjęcia wogóle :ico_brawa_01:

Dobra lecę coś zjeść, :ico_pranko: , :ico_odkurzanie:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

09 kwie 2008, 09:41

No i ja już jestem.. witam!

Wczoraj jak się położyłam spać to długo zasnąć nie mogłam i doczekałam karmienia o 1.30, następne o 6 i spaliśmy jeszcze do 8, ale Norbert jak zwykle pobudkę robi nie budząc się :ico_puknij: Jak się już ocknął to zaczęłam go przewijać - wyjęłam pieluchę spod pupci, z szuflady obok biorę sudocrem, patrzę a Norbert zaczął kupę robić na nasze prześcieradło :ico_olaboga: Nie mógł sobie wybrać lepszego momentu tylko akurat jak mu wyjęłam pieluchę spod pupci :ico_zly:

Pinko, super zdjęcia.. Na tym z gazetą wygląda jak jakaś sekretarka - tak głowę przechyliła i jeszcze ta mina :ico_haha_02:

Rafał sobie już dzisiaj zatyczki w uszy włożył by mały go nie budził :ico_haha_01:

No a Norbert teraz buja się na leżaczku i wydaje różne dźwięki - nie koniecznie zadowolenia.. Pewnie za jakiś czas zmoży go sen tak na godzinkę, półtorej. A później idziemy na ważenie.

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

09 kwie 2008, 09:54

Czesc wam ja tylko na chwilke wpadne pozniej

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

09 kwie 2008, 10:23

Ja już po śniadanku, teraz robię mojemu brzdącowi jedzonko, jak się obudzi by miał co jeść, swoją drogą śpi juz półtorej godziny, jak sie przebudził to go przekręciłam na drugi bok i dalej śpi :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-04-09, 10:27 ]
A i jeszcze się wam nie pochwaliłam że mój syn wczoraj pierwszy raz pił z kubka niekapka, takiego dla dzieci 6m+ i nawet mu to wychodziło, w środku jest taka gumka która reguluje siłę ssania i mu wzięłam żeby lekko leciało i radził sobie, tylko słyszałam jak szorował dziąsęłkami po tej gumie :-D

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

09 kwie 2008, 11:10

Hej hej!!
Witam i ja! Pinkosliczne zdjęcia, a szczególnie to w sepii, gdzie Ula obejmuje żyrafkę. To ta od maty prawda? Ja już dostałam tą swoją, wczoraj ją uprałam w razie czego i suszy mi się cały kramik zwierzątek, kocyk i pałąki :-) I to z rączkami tez czadowe. Rozbraja mnie to skupienie :ico_oczko: Karol tez jak coś dorwie, to też na buzi maksymalne skupienie ...hihi
Marciacałkowicie popieram dziewczyny. Nie ma się nad czym zastanawiać. Mój kolega, który jak miał małe bejbe i siedział za granicą to do dzisiaj sobie wypomina, że tyle pięknych momentów z rozwoju maluszka go ominęło.No i w ogóle że ta kasa mu nie zwróci chwil spędzonych z żoną i dzieckiem .... Marcia naprawdę, pakuj się i wyjeżdżaj!!!!
Co do marudzenia to Karolek też łapie takie fazy. Ja myślę, że już zaczyna pokazywać fochy i chce rządzić :-D Ale nie wie, że jego mama jest tak samo uparta ... hehe.. Z noszeniem na rączkach zawsze toczymy boje, bo on by chciał non stop być "nad ziemią".
Na naszej klasie jestem od listopada mniej więcej.
Życzę Wam miłego dzionka i na razie uciekam.pa!

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

09 kwie 2008, 11:14

Gorące życzonka dla naszego dzisiejszego solenizanta... ARTURKA za ukończenie 4 miesięcy :ico_brawa_01: :ico_tort: (postarałam się o odpowiednią ilość świeczek ;-) ) :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

09 kwie 2008, 11:18

Sto lat dla Arturka!!!!! :ico_tort: :ico_prezent:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość