donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

06 cze 2009, 10:10

milutka na rączkach może zapominają o bólu , oby te ząbki szybko wyszły :ico_sorki: , teraz właśnie usnął
Ostatnio zmieniony 06 cze 2009, 10:13 przez donatka26, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

06 cze 2009, 10:11

go nozka po szczepieniu boli bo troche spuchnieta jest..
altacet rozrób i mu przyłóż....


widze ze dzis jakis dzien bo wszystkie narazie maluchy niespokojne

[ Dodano: 2009-06-06, 10:12 ]
jakie by bylo proste jakby czlowiek z zebami sie rodzil.... :ico_noniewiem: moja na rekacg\h przebudza sie i ryk :ico_szoking:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

06 cze 2009, 10:16

jadę zaraz do lidla, u nas słonko, może potem wyjdę z synkiem na 0,5h na ogródek

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

06 cze 2009, 10:24

Wiadomości z frontu...

Marta kończy właśnie "pić" drugą dzisiaj kroplówke...
Oczywiście w soboty i niedziele nikt nie zrobi jej żadnych badań więc musimy czekać do poniedziałku.. ;( ;( ;(
W szpitalu zimno jak cholera, to stare budynki Uniwersytetu Jagielońskiego, wspólna ubikacja z facetami...domyślacie się jak to wygląda po nalocie 30 dziadków którzy nie mogą trafić do muszli... Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :ico_szoking:

Normalnie mnie krew zalewa że Marta musiała trafić w takie miejsce :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Mała budziła się o 4.00 i zjadła 120 mleczka i teraz o 9 i tez 120 mleczka nie wiem czy nie przygotowywać jej np. po 150 ml. jeżeli tu zjada całą butelkę i tylko mlaska...

Co myślicie??

Annake dziękuje za poranną kafke :P Przydała się bo takie nocne wstawanie przychodzi mi z trudnością...

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

06 cze 2009, 10:38

ale mi mała dała koncert mimo ze zjadla nie dalo sie uspokoic dalam czopka ;/


nadal marudzi
Marta kończy właśnie "pić" drugą dzisiaj kroplówke...
Oczywiście w soboty i niedziele nikt nie zrobi jej żadnych badań więc musimy czekać do poniedziałku.. ;( ;( ;(
W szpitalu zimno jak cholera, to stare budynki Uniwersytetu Jagielońskiego, wspólna ubikacja z facetami...domyślacie się jak to wygląda po nalocie 30 dziadków którzy nie mogą trafić do muszli... Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :ico_szoking:

Normalnie mnie krew zalewa że Marta musiała trafić w takie miejsce :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
ehh nasza sluzba zdrowia... niech szybko wraca do domu :ico_sorki:
Mała budziła się o 4.00 i zjadła 120 mleczka i teraz o 9 i tez 120 mleczka nie wiem czy nie przygotowywać jej np. po 150 ml. jeżeli tu zjada całą butelkę i tylko mlaska...
zawsze szykuje 150 a reszte wylewam a zostaje zazwyczaj 20-30 ml najlepiej zrob wiecej zobaczysz jak bedzie zjadac jesli wiecej niz te 120 ml... tzn ze wiecej potrzebuje... dobrze ze Milenka grzeczna.... bo nasze dzieciaczki cos dzis zly dzien maja

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

06 cze 2009, 10:39

Marcia77, Piotr, dzięki za wieści :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: strasznie się martwię o Martę... wiem, jak jest przywiązana do małej i jak każda godzina bez niej będzie się jej dłużyła :ico_olaboga:
Mała budziła się o 4.00 i zjadła 120 mleczka i teraz o 9 i tez 120 mleczka nie wiem czy nie przygotowywać jej np. po 150 ml. jeżeli tu zjada całą butelkę i tylko mlaska...
Co myślicie??
moim zdaniem możesz spróbować, może akurat zje więcej :-)
Annake dziękuje za poranną kafke :P Przydała się bo takie nocne wstawanie przychodzi mi z trudnością...
:-D noo, tato, zmiana nastąpiła, ale wierzę, że dasz radę :ico_sorki:

gaga :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: to się porobiło :ico_sorki: to rezewuj tanie bilety do mnie i będą wakacje :-D po okolicznych zamkach Was obwiozę i będzie suprrr :-=D no i morze whisky zapodamy :-D :ico_oczko:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

06 cze 2009, 10:54

ja wróciłam z lidla, synek jeszcze śpi , a mnie coś gardło boli

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

06 cze 2009, 10:58

mnie gile zielone leca i gardlo tez .. mała zawieziemy do mamy i na zakupy .. kurdeusnela w koncu ... biale dziąsła ma.... i to bardzo.... i ciagle krzyczy nawet na rączkach ... a miala tydzien spokoju od nich :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

06 cze 2009, 11:03

Piotrek dzięki za wieści :ico_sorki: polskie szpitale to jedna wielka awaria :ico_zly:
Mała budziła się o 4.00 i zjadła 120 mleczka i teraz o 9 i tez 120 mleczka nie wiem czy nie przygotowywać jej np. po 150 ml. jeżeli tu zjada całą butelkę i tylko mlaska...
spróbuj, jak będzie miała dość to po prostu więcej nie wypije
to rezewuj tanie bilety do mnie i będą wakacje :-D po okolicznych zamkach Was obwiozę i będzie suprrr :-=D no i morze whisky zapodamy :-D :ico_oczko:
też raczej niemożliwe :ico_placzek: może jednak spotkamy się jak będziecie w Polsce (oby Wam się udało przyjechać :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ) bo wtedy wyprawy do Polkowic sobie nie odpuszczę :-D z whisky to gorzej, Bartkowi raczej by się nie spodobało :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-06-06, 11:06 ]
Aaa, dziewczyny Bartek dziś urwał głowę hipciowi z karuzeli :ico_szoking: :ico_olaboga: włożyłam go do łóżeczka, bo miał strasznego focha i darł się jak opętany, a wtedy zostawienie go w łóżeczku i włączenie karuzeli to jedyna rzecz jaka go uspokaja. Dziecko tak swoją energię wyładowywało, że hipcio poszedł w strzępki :-D

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

06 cze 2009, 11:11

altacet rozrób i mu przyłóż....
juz mu zrobilam rano, opuchlizna zeszla a on dalej swoje.. :ico_olaboga:

teraz spi na szczescie to moge sniadanko zjesc i wziac sie za sprzatanie i może obiad chyba ze mama dzis robi ale watpie bo na wesele ida...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość