Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

06 cze 2009, 14:35

plum

ja meldunkowo przed wyjazdem do fryzjera..

przed chwilką Młody przymierzał wszystko i okazało się, że koszula za mala ta, którą dali z wypożyczalni... noo, ale na szczęście miał swoją niedawno kupioną, więc już wszystko gra :-) no i taki ubrany od stóp do głów wygląda booosssskoooo :-)

jak wrócimy od fryzjera to sprzątanka ciąg dalszy, przenosimy stół do livingroomu z kuchni, no i ja staję za deską do prasowania :ico_olaboga: :ico_sorki: heh... już mi ciary idą po plecach... noo, ale to wyjątkowa sytuacja i zrobię bez miauknięcia :-)

właśnie mi się przypomniało, odnośnie gotowania zupek :-) Milutka poszukaj płatki ryżowe w sklepie gdzieś, jeśli nie chcesz dawać kleiku, bo taki ryż prawdziwy może być za ciężki dla Klaudii jeszcze...

gaga22, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zupkę :-D a w jakie słoiczki wekujesz?? bo ja musiałam się nagimnastykować, bo te ichnie po deserkach nie nadają się w ogóle...

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

06 cze 2009, 15:47

gaga gotujesz te sloiczki? no i ile moga stac w lodowce?
nam sie zepsul blender i oddalismy go w cholere. 2x uzyty i juz sie silnik spalil. teraz musze pomyslec co kupic nowego :ico_noniewiem:
a dzis kupilam malemu sloiczek brokulow i obiadek - ziamniaczki ze szpinakiem :-) no i zmienilam ta herbatke bo z kopru i anyzu nie chce pic. kupilam mu jablko i melisa.
ananke to pewnie fotki beda? bo az ciekawa jestem jak Norbi wyglada w tym stroju :-D

[ Dodano: 2009-06-06, 15:49 ]
maz pojechal z malym na wies. jestem sama. chyba sie troszke poloze :-)

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

06 cze 2009, 16:43

a ok 22 wylądowałam na sali operacyjnej, bo tez Małemu tętno zanikało.
to jak ja - małego wyjęli dokładnie o 22
a mojego o 22:04

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

06 cze 2009, 17:32

ja sie kimnelam teraz jem a meza jeszcze z dzieckiem nie ma...tyle czasu. chyba sie wezme za sprzatanie...

ja urodzilam o 18:35

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

06 cze 2009, 17:35

gaga22, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zupkę :-D a w jakie słoiczki wekujesz?? bo ja musiałam się nagimnastykować, bo te ichnie po deserkach nie nadają się w ogóle...
mam kilka takich po 200 ml oraz takie po koncentracie pomidorowym - całe 80 ml :ico_olaboga: no i daję w słoiczki po deserach Hippa - te się zamykają przy gotowaniu. Za to te Gerbera są do d... i je wyrzucam. Nie wiem jak ze słoiczkami Bobovity, bo na razie nakrętki na konkurs powysyłałam i łudzę się, że wygram Obrazek
gaga gotujesz te sloiczki? no i ile moga stac w lodowce?
gotuję słoiczki w garnku z wodą 10 min - tak jak się normalne słoiki robi. Nie musiałyby nawet stać w lodówce, ale na wszelki wypadek wkładam do lodówki. Takie zagotowane spokojnie mogłyby stać nawet kilka tygodni. No ale ja tak maksymalnie do dwóch tygodni je zużyję.

[ Dodano: 2009-06-06, 17:39 ]
A ja byłam na spacerze w deszczu, bo Bartek sceny w domu urządzał. Pogoda paskudna - lało i wiało, ale półtorej godziny wydoliłam. Małemu dobrze, bo pod folią ma cieplutko, ona nie tylko od deszczu, ale i od wiatru chroni. Za to mnie pod parasolką wypizgało jak trzeba :ico_puknij: No cóż, ale chociaż dziecko pospało.

[ Dodano: 2009-06-06, 17:43 ]
przed chwilką Młody przymierzał wszystko i okazało się, że koszula za mala ta, którą dali z wypożyczalni... noo, ale na szczęście miał swoją niedawno kupioną, więc już wszystko gra :-) no i taki ubrany od stóp do głów wygląda booosssskoooo :-)
no to pochwal się tym przystojniakiem :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

06 cze 2009, 17:55

heej :-)

jestemy od fryzjera i wyglądam bosssko :-) noo, ale to tylko do wieczora, bo jak mnie chłop pofarbuje to juz nie ułożę sama tak kłaków :-D
jechałam sama kierując, bo ten miauczał, że noga boli :ico_noniewiem: a potem pojechali na lody jak poszłam do fryzjerki :ico_olaboga: znaczy noga już nie bolała :ico_olaboga: :ico_puknij: noo, ale wiem, że mnie nastawia na jeżdżenie :ico_sorki: jak go wezmą na ten zabieg przed czwartkiem, to do Edynburga na lotnisko sama będę musiała jechać po mamusię :-D

jeszcze trochę nam zostało do roboty, więc zmykam, chłop właśnie pierze psa, potem ja idę na ogród i koło domu chwasty powyrywam :-D

noo, Norbi wygląda szałowo, ale fotki będą jutro wieczorem - oficjalne itd :-) dziś mu jeszcze włosy będę ścinała :-d

kupiłam Alkowi komplet taki lżejszy na tę komunię, ale muszę coś wygrzebać innego, bo niestety za zimno ma być - a tak mi pasował w tym kompleciku :ico_noniewiem:

no i alutek marudny dziś strasznie, noo, ale ciut odstawiony się pewnie czuje, wszyscy niby są, ale mało kto nad nim wisi, jak zwykle... heh... ale damy radę :ico_sorki:

ja wrzącą papkę/zupkę wlewam do słoiczków, zakręcam i odwracam do góry nogami, jak wystygną to wrzucam do lodówki i na tydzień mam spokój :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

06 cze 2009, 18:22

ja wrzącą papkę/zupkę wlewam do słoiczków, zakręcam i odwracam do góry nogami, jak wystygną to wrzucam do lodówki i na tydzień mam spokój
_________________
nie za dlugo trzymasz? caly tydzien :ico_olaboga: przeciez jak ja zrobie jarzynowke to na 4 dzien juz taka nieciekawa jest :ico_noniewiem:
jestemy od fryzjera i wyglądam bosssko
cyknij fotke nowej fryzurce no i super ze jestes zadowolona bo mi sie zawsze cos nie podoba jak wracam od fryzjera :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

06 cze 2009, 18:59

gaga22, ja biegam na silownie juz tylko ten caly tydzien chorowalam :ico_placzek: ale od pon juz idą cwiczenia pelna parą:)

a bylam w carre... wydalam 200 zł a nic nie kupilam tylko mnalej z 20 sloiczkow i 2 paki pampersów bo byla promocja wzielam rozmiar 4 ich jest 70 sztuk i plus chusteczki gratis :)
Milutka poszukaj płatki ryżowe w sklepie gdzieś, jeśli nie chcesz dawać kleiku, bo taki ryż prawdziwy może być za ciężki dla Klaudii jeszcze..
no bede musiala poszukac bo tak sie dzis meczyla a teraz taka grzeczniutka wykjąpalam ją ale jadla o 15 a teraz jej dalam i nie zjadla nic a nic;/ a juz do spania idzie wiec pewnie wstanie na amu amu

gardlo mnie jeszcze pobolewa ale moz emi do pon przejdzie....

jestemy od fryzjera i wyglądam bosssko :-) noo, ale to tylko do wieczora, bo jak mnie chłop pofarbuje to juz nie ułożę sama tak kłaków :-D
jechałam sama kierując, bo ten miauczał, że noga boli :ico_noniewiem: a potem pojechali na lody jak poszłam do fryzjerki :ico_olaboga: znaczy noga już nie bolała :ico_olaboga: :ico_puknij: noo, ale wiem, że mnie nastawia na jeżdżenie :ico_sorki: jak go wezmą na ten zabieg przed czwartkiem, to do Edynburga na lotnisko sama będę musiała jechać po mamusię :-D

jeszcze trochę nam zostało do roboty, więc zmykam, chłop właśnie pierze psa, potem ja idę na ogród i koło domu chwasty powyrywam :-D
ja cie podziwiam na wszystko masz czas a ja przez te 2 miesiace oplaczu Klaudii tak sie rozleniwilam...ze juz mam nawyk i mowie ze zrobie to pozniej... a Klaudusia i tak za mną musi wszedzie pojsc bo jaknie ma mamy to pisk;) ale i tak jej nie poznaje od tygodnia :ico_szoking: :ico_szoking:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

06 cze 2009, 19:14

u nas dziś ciężko, synuś płacze i płacze, mleka mało pije, wykąpaliśmy go wcześniej, posmarowałam dziąsła i teraz leży i pakuje wszystko co ma pod ręką do buźki

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

06 cze 2009, 19:25

http://www.vitanea.pl/product/details/d ... -650g.html
bardzo fajny produkt dla dziaciaczkow z alergia

[ Dodano: 2009-06-06, 19:26 ]
http://www.maluchy.pl/kuchnia_malucha/ a tu jeszcze kilka przepisow

[ Dodano: 2009-06-06, 19:27 ]
u nas dziś ciężko, synuś płacze i płacze, mleka mało pije, wykąpaliśmy go wcześniej, posmarowałam dziąsła i teraz leży i pakuje wszystko co ma pod ręką do buźki
ale biedaczek :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość