Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

07 cze 2009, 20:34

bigottka, a mam cie!!!! Na plotkach :-D

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

07 cze 2009, 20:36

Mam pytanko. Doradźcie co mam zrobić bo Marti wkłada palce do buzi i czasami obgryza pazury. Kupiłam ten lakier na obgryzanie, ale nie działa. Straszyłam ją że jej włożę rękę do kupy... teraz nie działa.
W sumie ten problem zaczął się gdy pożegnała się z butelką, wysłaliśmy ja na księżyc :ico_oczko: gdy skończyła dwa latka. Smoczka miała może przez 4 miesiące a później nie chciała, miała tylko swoją butelkę z której piła picie. Później umiała pić z kubka ale i tak buteleczka była najukochańsza

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

07 cze 2009, 20:36

Dobra gaduły ja pomału się zwijam do wyrka. Więc do usłyszenia jutro bo jakaś dzisiaj to ja padnięta i nieprzytomna jestem powiem szczerze.
Dobranoc odmeldowuje się

[ Dodano: 2009-06-07, 20:37 ]
magduś81, właśnie się z dziewczynami żegnałam ty szpiegu jeden w stereo :-P

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

07 cze 2009, 20:44

ty szpiegu jeden w stereo
:ico_smiechbig: Ty to zawsze musisz coś głupiego napisać hahaha
Ja się melduję. Wróciliśmy właśnie, zjadłam kolacje i chyba kładę się spać, bo padam na pysk. U siostry G zamiast cieszyć się towarzystwem ja sobie poprostu zasnęłam i frania zrobiła mi zdjęcie na dowód i groziła że sobie to zapamięta. Taka pogoda wredna...
Laski trzymajcie się majtek i śnijcie kosmato :-D :-D :-D :-D

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

07 cze 2009, 20:51

iw_rybka, zazdroszcze ze maly juz spi,moja Olcia dopiero kaszke zjadla i olada tv a o spaniu wcale nie mysli,ale jak dla niej to za wczesnie.

my sie dlugo staralismy i za kazdym razem kiedy dostawalam@bylo rozczarowanie i placz,ale jak troche odpuscilam i przestalam o tym myslec to sie od razu udalo :ico_brawa_01: juz po 2 dniach opoznienia wiedzialam ze chyba sie udalo bo mam okres bardzo regularnie no i sie nie mylilam.Kurcze dziewczyny nigdy nie zapomne tej radosci jak zobaczylam 2kreseczki na tescie :-D

[ Dodano: 2009-06-07, 20:55 ]
Moni ja mam ten sam problem,mala od kilku dobrych dni zaczela obgryzac pazurki :ico_zly: tylko ze ona tam nic nie ma,a i tak znajdzie jakas skorke i wiecznie cos tam gryzie,zwracam jej za kazdym razem uwage ale to pomaga na chwilke :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

07 cze 2009, 21:07

my sie dlugo staralismy
- tak jak my,6miesiecy i chyba 50 testow :ico_olaboga: I jak spasowalismy,to tez zaskoczylam :ico_brawa_01: A jeszcze wam opowiem jak to bylo,bo to super historia - maz mial dniowke w pracy i mial byc o 19,a ja pojechalam do tesciow na obiad,i po drodze kupilam test w Rssmanie(nigdy tam nie kupowalam testow :ico_szoking: ).Jak przyszlam do nich,to zrobilam test i oczywiscie wyszedl negatywny,schowalam go wiec do torebki,zeby po drodze wyrzucic,bo oficjalnie obiecalam,ze juz testowac nie bede,no i siedzialam u nich caly dzien i przed 19-sta poszlam po meza na kolejke i postanowilam wyrzucic ten test po drodze,i jakos mnie tknelo,zeby jescze raz spojrzec i patrze a tam napisane,ze wynik po 3 minutach a nie jak w wiekszosci po 1 :ico_szoking:Wyciagnelam test,patrze a tam bladziutka druga kreseczka :ico_olaboga: Oczom nie wierzylam,poryczalam sie i za telefon do meza,ze ma biec z tej kolejki,ide przy strumyku,spotkamy sie po drodze i tez bieglam - pokazalam mu test i on tez :ico_szoking: nie mogl uwierzyc i stalismy na ulicy jak palanty i lzy lecialy jak grochy.Oczywiscie polecielismy po drugi i rano zrobilam jeszcze jeden :-D
No i w ten dzien,co robilam drugi test,dostalam wymowienie z pracy,bo kolezanka sie wygadala,ze ja sie o dziecko staram ale juz nie mogli mnie zwolnic :ico_ciezarowka:

Teraz tez robilam az 4 bo czulam,ze jestem a testy z uporem maniaka,ze nie - dopiero 4 ,zrobiony w dzien spodziewanej miesiaczki pozytywny :-D

baska - dzieki :ico_sorki:
Ostatnio zmieniony 07 cze 2009, 21:11 przez iw_rybka, łącznie zmieniany 1 raz.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

07 cze 2009, 21:09

Ja się również żegnam
Jeszcze idę trochę po ćwiczyć i do łóżeczka

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

07 cze 2009, 21:12

ja tez juz lulu ide :ico_sorki:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

07 cze 2009, 21:20

iw_rybka, super historia,dobrze ze jeszcze raz zerknelas.Na moim tescie tez bylo napisane ze po 3min jest wynik ale,jak tylko polalam kilka kropli moczu to od razu momentalnie pojawila sie konkretna kreska :ico_brawa_01:

A co wy juz spac uciekacie??Tak wczesnie?

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

07 cze 2009, 21:22

kati84, moj synek zasypia o 9-10 i wstaje przez to 8-9,wiec musze sie wyspac :ico_wstydzioch:

No i jutro wazny dzien,idziemy do lekarza i na USG :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość