Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

08 cze 2009, 08:01

A wy jakie plany bo my z mężem jedziemy na zakupy do Auchan a później może zahaczymy o ten sklep z wózkami:)
ja do 15 sie obijam, posprzatam troche ugotuje obiad i pewnie nic po za tym :-D Pozniej T wraca z pracy to pasowaloby na jakies wieksze zakupy pojechac :ico_sorki:

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

08 cze 2009, 13:13

Witam 2w 1 a jakże :ico_olaboga:

Ja też wstałam wcześniej bo po 6 -tej. Bezchmurne niebo, myślę sobie zrobię pranie super wyschnie. Nastawiłam więc pranko wywiesiłam i tak z tym praniem się rozpędziłam, że teraz pierze się trzecia tura :-D A międzyczasie parę rzeczy wyprałam w rękach bo nienadają się do prania w automacie. Teraz wygladam często przez okno bo niestety suną paskudne chmury naszczęście niepada...jeszcze. Byłam też z mamą załatwić różne sprawy w centrum mojej miejscowości spacerkiem oczywiście, jakieś 40 min w jedną stronę. Jak mają być spacery to proszę bardzo. Jeśli pod wieczór nie będzie padał deszcz to jeszcze z mężem wybierzemy się dłuższy spacerek. Tym razem myślę o leśnych dróżkach, "mamy" piękny las kilkaset metrów nad domem. Może się w końcu coś ruszy przed środą. Wczoraj teściowa i szwagierki mi powiedziały, wcześniej zresztą też o tym wspominały, że absolutnie nie wyglądam na to żebym miała urodzić dziewczynkę - podobno za ładnie wyglądam. :-D Niesamowita jest ta moja nowa rodzinka :ico_haha_01: Lekarz stwierdził, że będzie córeczka ale jeśli urodzi się chłopczyk będę równie szczęśliwa. Byle wszystko było OK.
Dzisiaj mój najstarszy bratanek a chrześniak zarazem ma swoje święto 9-te urodziny :ico_tort: Jak ten czas leci. I znowóż jakieś pyszności nas czekają :-D Jak teraz siadłam przed komputerem tak ruszyć mi się niechce a muszę iść wywiesić firaneczki bo się wyprały. Zajrzę później :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 cze 2009, 13:25

DUSIA555, to po spacerku koniecznie seksik :ico_wstydzioch:

ramonka, lenieuchuj ile sie da :ico_oczko:

Ika - widzisz,otoz wlasnie w pierwszej ciazy zagrozenia nie ma,bo przeciwciala moga pojawic sie dopiero po porodzie,kiedy to podczas porodu miesza sie krew dziecka z krwai matki - a jak jestem jakis dziwolag,bo juz w ciazy z Andrzejkiem na poczatku przeciwciala mialam :ico_szoking: Lekarze stwierdzili,ze pewnie bylam kiedys w ciazy i poronilam :ico_puknij: Ale ja znam siebie,nie przypominam sobie,zeby mi sie kiedys okres tyle spozil,zeby to nie wzbudzilo mojej obawy :ico_noniewiem:

E tam,glupole i tyle - dzis bylam u lekarza,widzielismy nasze dzieciatko jak podskakiwalo w brzuszku,machalo raczkami,nozkami :ico_szoking: I wszystko dobrze,nie ma wodoglowia,zespolu downa i wogole wszystko jest super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

08 cze 2009, 13:30

Teraz wygladam często przez okno bo niestety suną paskudne chmury naszczęście niepada...jeszcze.
u mnie to samo pranie schnie a tu jakies chmurzyska :ico_zly: mam nadzieje ze sie nie rozpada :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-06-08, 13:32 ]
iw_rybka, sliczny dzidziolek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 cze 2009, 14:17

ramonka, dziekuje :ico_wstydzioch: Az trudno uwierzyc,ze tak fika w brzuszku a ja nic nie czuje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

08 cze 2009, 16:07

iw_rybka, super Bąbelek :)

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

08 cze 2009, 16:25

iw_rybka, fajny bobasek
DUSIA555, to po spacerku koniecznie seksik
Tak, tak koniecznie. :ico_oczko:

A ja dzisiaj jeszcze jade z wizyta do kolezanki, ktora tez jest w ciazy i jak nie urodzi do srody to ma sie pokazac w szpitalu 10 czerwca, no ciekawe czy bedziemy mialy dzieci z tego samego dnia. A pozniej jakies ostatnie zakupy, jutro moze poleniuchuje.

Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

08 cze 2009, 17:17

no ja dzisiaj się nałaziłam a Miki oczywiście w sklepie wariował:) dokupiłam brakujące rzeczy dla niego, teraz tylko został nam wózek do zakupienia (może pod koniec miesiąca). Później pojechaliśmy z mężem na miesięcznie domowe zakupy do Auchan - kurcze jak te pieniądze uciekają:( no ale cóż na żarcie idzie zawsze najwięcej:(
Już po obiedzie, drzemka też już była a wieczorkiem znowu sama bo mąż standardowo do pracy na nockę.

Ja jutro do lekarza się wybieram, może nam USG zrobi co będę wiedziała jakiego mam synka dużego no i czy oby czasem się nie przekręcił. Choć myślę że nie bo ciągle "wkrętki" robi. A jak wam mija dzień???

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 cze 2009, 18:27

5thelement, dzieki :ico_wstydzioch:
fajny bobasek
- dziekuje :ico_sorki:
no ciekawe czy bedziemy mialy dzieci z tego samego dnia
- ale fajnie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

08 cze 2009, 19:49

Ja dopiero wstałam :ico_wstydzioch: Ogladalismy film z T i usnelo mi sie na 2 godziny :-D Teraz idziemy spacerowac :ico_sorki: :ico_sorki:
Ilka79, fajnie byłoby jakby dzieciaczki w tym samym dniu sie urodziły :-D
Az trudno uwierzyc,ze tak fika w brzuszku a ja nic nie czuje
jeszcze troszke i poczujesz :-D
5thelement, Fajnie ze masz wizyte... ja tez strasznie chciałabym juz pojsc do lekarza a tu do pon trzeba czekac :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość