Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

09 cze 2009, 20:42

5thelement, super ze u Mikiego ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Maluszek wazy 'ksiazkowo' wiec super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mam nadzieje ze jednak do 5 lipca nie bedziecie czekac :ico_oczko: :ico_oczko:

My wrocilismy niedawno, pogrilowane wiec zadowolona jestem :-D
Jedynie dalej mecza mnie 'kibelkowe' dolegliwosci :ico_noniewiem: Moj zoladek chyba nie wytrzymuje :ico_sorki:

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

09 cze 2009, 20:59

Hej,
Wlasnie dostalam nowy internet, wiec moglam jeszcze dzisiaj tutaj zajrzec, no nic jakos sobie miejsca dzisiaj znalezc nie moge, az sie wewnetrznie denerwuje, juz bym chciala miec to wszystko za soba. Wymyslam na koniec pranie i sprzatanie, a powinnam chyba lezec i nic nie robic. Tylko, ze usiedziec nie moge :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

09 cze 2009, 21:08

5thelement - gratuluje :ico_brawa_01:

ramonka, to dobrze,znaczy sie,ze organizm szykuje sie na wielki dzien :ico_sorki:

Ilka79, jeszcze troszke kochana,jeszcze troszke :-D

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

09 cze 2009, 21:17

Ilka79, to juz jutro :ico_sorki: :ico_sorki:
Sama sie denerwuje jak pomysle :ico_oczko: Bedziemy miec kolejne czerwcowe dzieciatko :ico_brawa_01:
to dobrze,znaczy sie,ze organizm szykuje sie na wielki dzien
albo buntuje sie bo pozeram wszystko co sie nawinie :ico_oczko:

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

09 cze 2009, 21:25

iw_rybka napisał/a:
to dobrze,znaczy sie,ze organizm szykuje sie na wielki dzien
albo buntuje sie bo pozeram wszystko co sie nawinie
Podobno taka biegunka to oznaki porodu, bo organizm sie oczyszcza...

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

09 cze 2009, 21:28

A więc jestem, spędziłam 5 dni w szpitalu i jestem troszkę zmęczona tym kulaniem się. W wtorek poszłam córeczka na spacer 1,5 godziny sobie spacerowałyśmy. W nocy zaczęłam plamić wystraszyłam się wiec pojechaliśmy do szpitala. Lekarz który mnie przyjmował stwierdziła rozwarcie na dwa palce i dlatego plamiłam. Na usg lekarz stwierdził ze nasz synuś ma tylko 2600g i lepiej będzie jak wezmą mnie na oddział i uspokoją rozwarcie. więc przyjęli mnie na oddział i podali mi kroplówkę. Później przeszli na tabletki, dostała tez antybiotyk bo mam leukocyty w moczu. Wczoraj mnie wypuścili i jest już ok tylko muszę się oszczędzać. na szczęście maż dostała od naszej pediatry opiekę na Dominikę i siedzi w domu bo inaczej nie dała bym rady. Jutro idę do ginekologa i zobaczymy co dalej. trzymam się dzielnie więc się nie martwcie.

[ Dodano: 2009-06-09, 21:30 ]
Ilka79, kurcze to już jutro, powodzenia.
pozeram wszystko co sie nawinie :ico_oczko:
ja dzisiaj zaliczyłam kfc :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

09 cze 2009, 21:46

myszka_f, dobrze kochana ze jestes juz w domu i wszystko jest w porzadku :ico_sorki:
Synus faktycznie malutki wiec dobrze byloby wytrwac do terminu, no i najwazniejsze ze maz Ci teraz pomoze wiec oszczedzaj sie jak mozesz!
Od jutra zostajemy tylko we 3 :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-06-09, 21:48 ]
Podobno taka biegunka to oznaki porodu, bo organizm sie oczyszcza...
jezeli to cos wczoraj i dzis to były fragmenty czopu a biegunka oczyszczeniem organizmu to jest szansa ze juz niedługo :ico_sorki:
ja to chciałabym zeby jeszcze wody mi odeszły i wtedy juz niech sie dzieje co chce :ico_oczko:

Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

09 cze 2009, 21:55

Ilka79, trzymamy za ciebie kciuki:) już oczekujemy zdjęć maleństwa i twoich:)myszka_f, dobrze, że uspokoiło się wszystko teraz koniecznie naucz się nic nie robić - lecz podejrzewam że nie będzie to łatwe:) ale mąż ci pomoże
ramonka, no kochana kto wie co się tam szykuje u ciebie jeszcze troszkę to sama tutaj zostanę z myszką:) no ale czas i pora możemy rodzić:) później będziemy się dopytywać co i jak robić z bąbelkami:)

[ Dodano: 2009-06-09, 21:56 ]
a jak tam nasza dusia555 ???

[ Dodano: 2009-06-09, 21:58 ]
a przy okazji dziewczyny zamówiłam na allegro dwa tanie staniki (29zł za dwa) do karmienia takie bawełniane bo na te ładniejsze pozwolę sobie jak już pokarm się unormuje no i wielkość piersi. W sklepie taki jeden kosztuje u nas 44 zł

[ Dodano: 2009-06-09, 22:14 ]
oj dziewczyny idę się wykąpać około 1 w nocy ma dojechać moja ciotka więc choć na chwilkę się położę bo i tak przerwaną noc będę miała:) póki co życzę spokojnej nocy i pamiętajcie dziewczyny jutro jesteśmy z wami myślami:)

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

09 cze 2009, 22:22

5thelement, ja kupiłam w auchan za 11.99 jeden takie bawelniane do szpitala
nie kupuje drozszych bo nawet nie wiem jaki rozmiar, co prawda moje piersi powiekszyły sie z B do C ale to jeszcze na poczatku i puki co nic nie ruszyło
jednak po porodzie nie wiadomo wiec tez sie wstrzymam, zwlaszcza ze jak piszesz te fajniejsze sa juz duzo drozsze :ico_sorki:
Ja tez uciekam juz do łozeczka!
Słodkich snow :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-06-09, 22:26 ]
http://change.menelgame.pl/change_please/7618771/ a i dziewczny kliknijcie na naszego menelka jak mozecie :ico_oczko: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

09 cze 2009, 22:37

Wpadłam na chwilę
Jak zwykle dzień miałam zajęty, żeby nie myśleć za dużo o czekających mnie wydarzeniach, przed najważniejszą chwilą - pojawieniem się Amelki :ico_haha_02:
Skłamałabym gdybym powiedziała, że nieczuję obawy przed jutrzejszym dniem. Jest to dla mnie jedna wielka niewiadoma co będą z nami robili - jeśli lekarz nie zmieni decyzji i zostawi mnie w szpitalu :ico_noniewiem: Czytałam trochę relacji dziewczyn które przeżyły wywoływanie porodu więc może być bardzo różnie.Tradycyjnie zupełnie indywidualna, zależna od organizmu kobiety sprawa. Pamiętam też o Waszych opiniach na ten temat. Mimo wszystko jestem dobrej myśli :-) To bardzo miłe z Waszej strony, że myślicie o nas. Dziękuję :ico_haha_02: Trzymajcie proszę kciuki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Spokojnej nocki i mam nadzieję do zobaczenia w pierwszej kolejności na "Radosnych ogłoszeniach" :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość