Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

10 cze 2009, 09:14

witam i ja :-)
troszke poznie niz zwykle, a to dlatego ze o 7 maly wstal, przewinac, nakarmic i wzielam sie za placek. maz mi dzielnie pomagal. teraz ciasto siedzi w piekarniku. oby tylko zakalec nie wyszedl :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
dzis tez jedzimy na wies, wiec pewnie caly dzionek nas nie bedzie. ale korzystamy z ladnej pogody, od jutra ma byc ochlodzenie juz :ico_zly:

Piotr to faktycznie szokujaca wiadomosc. co to sie wyprawia w tych szpitalach :ico_szoking: :ico_olaboga: oby wyniki byly jak najszybciej i zeby juz Marta mogla wrocic do sowjej panienki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

10 cze 2009, 09:33

hej hej

u nas noc dobra, Mały jakimś cudem przespał całą :ico_sorki:
za to teraz się dziczy, mostki robi i wyje przy zasypianiu :ico_olaboga:

u nas dziś ciężki dzionek, ja już w nerwach, Krzysiek niezbyt dobrze spał w nocy...
za to wieczorem będzie już po wszystkim, a jutro przyjedzie mamunia :-D i tylko tej myśli się trzymam...

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

10 cze 2009, 09:48

Bry dzien !

maly nocke przespal, spal do 7 zjadl pogadal pol h i jeszcze pospal godzinke..

teraz siedzi w lezaczku i przebiera nogami jakby gdzies biegl :-D

my dzis w planach zakupy i moze kumpela wpadnie :ico_noniewiem:

milego dnia !

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

10 cze 2009, 09:58

mostki robi i wyje przy zasypianiu :ico_olaboga:
..
mój już tak od 2 tyg. robi :ico_olaboga: przeważnie ze zmęczenia, albo jak ma nerw, coś mu się nie podoba i nie chce leżeć

[ Dodano: 2009-06-10, 09:58 ]
u nas dziś ciężki dzionek, ja już w nerwach, \
za to wieczorem będzie już po wszystkim,.
będzie dobrze, trzymamy kciuki

[ Dodano: 2009-06-10, 09:59 ]
, a jutro przyjedzie mamunia :-D i tylko tej myśli się trzymam...
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-06-10, 10:00 ]
synuś właśnie drzeme potem skoczę z mężem na zakupy, ciągle sie zastanawiamy który dzień nad morze jechać :ico_noniewiem: musimy zobaczyć pogodę na weekend

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

10 cze 2009, 10:24

wieczorem będzie już po wszystkim
trzymam kciuki :-) bedzie dobrze :ico_sorki:
ciągle sie zastanawiamy który dzień nad morze jechać musimy zobaczyć pogodę na weekend
ale wam dobrze... ja tez chce nad morze :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

a my wlasnie malemu zupke zrobilismy przy uzycia nowego zakupu :-D ale musze przyznac, niczym sie nie rozni moja zupka od tych w sloiczkach, takze konczymy kupowanie sloiczkow :ico_sorki: maly zjadl ze smakiem moja zupke :ico_sorki: :ico_brawa_01: zrobilam mu z ryzem, ziemniaczkiem,marchewka i brokulami :-D :-D :-D zawekowalam 4 sloiczki takze zapasik bedzie. jutro mu zrobie jakas inna zupke zeby mial roznorodnosc :ico_oczko:

zaraz bedziemy probowac ciasto :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-06-10, 10:26 ]
od kiedy wasze dzieciaczki zaczely jesc po calym takim kupnym sloiczku zupki czy deserku?? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

10 cze 2009, 10:48

Hej

Własnie pije :ico_kawa: ...

My jedziemy na 14 dopiero na rechabilitacje później mała zostanie z moja mama a ja mam jechać po jakaś moskitiere do wózka dla nas i sąsiadki....i to się dobrze składa bo w okolicy jest nowy sklep z militariami :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
W drodze powrotnej odwiedze Marte i zobaczymy co slychac... :ico_olaboga:
Później do Reala po zupki dla Milenki i odwiedzić Empik :) :-D


O włąśnie żonka mnie namierza... :ico_sorki:

No i ostatnie wiadomości z linii frontu wyglądają następująco:
Właśnie się dopiero skończył obchód, normalnie jest około 8 rano...przepełnienie na oddziale pełno chorych ale Marta leży tylko z 1 dziewczyną w pokoju na szczęście...
USG jeszcze nie było a Marta przymiera głodem bo nie można jeść nic przed badaniem. :ico_zly:

NIE WYPUSZCZĄ jej na przepustkę na weekend bo z tego oddziału nie wypuszczają, może się jedynie wypisać na żądanie ale wtedy już nie może wrócić do szpitala wiec <nonono>

No więc dalej czekamy... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

10 cze 2009, 11:05

jedwabna, zrobilas mi smaka na ciasto i dzis kupie truskawki galaretke i zrobie biszkopt z truskawkami :ico_brawa_01:
mostki robi
moj robi jak zly albo zeby go z lozeczka wyjac :ico_olaboga:

Marcia77, :ico_olaboga: :ico_olaboga: brak słow na lekarzy i szpitale...

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

10 cze 2009, 11:37

kurcze zazdroszcze wy wszystkie wyspane a ja kolejna noc nie przespana :ico_olaboga: i spacer do nonono bo plakala i sie zaniosla

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

10 cze 2009, 13:17

hej
U nas dzisiaj upał :-)
Zaliczyłysmy wiec juz jeden ranny spacer i zakupy spozywcze na wyjazd.
Teraz próbuje nas jakos zapakowac na te 4 dni i zanosi sie na to ze bedziemy miec tyle torb i pakunków ze :ico_olaboga:
Najgorsze jest to ze zaczyna mnie pobolewac gardło :ico_chory: Mam nadzieje ze sie na ten weekend nie rozłoze :ico_sorki:
No więc dalej czekamy...
i to jest własnie polska słuzba zdrowia :ico_zly:
Piotrek pozdrów od nas Martusie i powiedz ze trzymamy mocno kciuki zeby sie nareszcie wyjasniło co jej jest a przedewszystkim zeby wyzdrowiała :ico_sorki: :ico_sorki: :-)
za to wieczorem będzie już po wszystkim, a jutro przyjedzie mamunia i tylko tej myśli się trzymam...
tez trzymam mocno kciuki :ico_sorki: :ico_sorki:

Nie wiem czy dam rade jeszcze wpasc wiec zycze wam wszystkim mamusie i dzieciaczki noi oczywiscie tatusiowi tez udanego długiego weekendu :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

10 cze 2009, 15:00

u mas burza ale ciemno :-D :-D

od dzis zaczynam prasowac ciuszki malej jak M bedzie w domku

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość